Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja spadam pozałatwiać kilka spraw :gwizdanie:

ciemne sprawy :cool1:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja spadam pozałatwiać kilka spraw :gwizdanie:

Będzie o tym w TV :mysli:

Opublikowano

ja spadam pozałatwiać kilka spraw :gwizdanie:

Będzie o tym w TV :mysli:

tak ale po 22 :polew:

Opublikowano
  • Autor

no musze powiedzieć , że Auto Kędziora za***iście mruczy :evil::kox:

Opublikowano

no musze powiedzieć , że Auto Kędziora za***iście mruczy :evil::kox:

kurr jak wpadliśmy na ten odcinek mokrej trasy to ogień musiałem hamować bo nic niewidziałem :shocked: nom mnie też się podoba :evil:

jak bym widział że tak szybko wrócisz to bym z tobą pojechał :)

dzięki jeszcze raz za "bujany" transporcik :evil::wink4:

na trasie kato-sosn mijałem jakąć a4 z ełu na tablicach SL niewiem ale to Gracjana auto chyba niebyło bo tylnie lampy miał leksy hehe

Opublikowano

no musze powiedzieć , że Auto Kędziora za***iście mruczy :evil::kox:

kurr jak wpadliśmy na ten odcinek mokrej trasy to ogień musiałem hamować bo nic niewidziałem :shocked: nom mnie też się podoba :evil:

. . . :evil2:

Opublikowano

no musze powiedzieć , że Auto Kędziora za***iście mruczy :evil::kox:

...tam zaraz mruczy... :naughty: bo ma dziurawy wydech

siema kato :hi:

Opublikowano
  • Autor

no musze powiedzieć , że Auto Kędziora za***iście mruczy :evil::kox:

kurr jak wpadliśmy na ten odcinek mokrej trasy to ogień musiałem hamować bo nic niewidziałem :shocked: nom mnie też się podoba :evil:

jak bym widział że tak szybko wrócisz to bym z tobą pojechał :)

dzięki jeszcze raz za "bujany" transporcik :evil::wink4:

na trasie kato-sosn mijałem jakąć a4 z ełu na tablicach SL niewiem ale to Gracjana auto chyba niebyło bo tylnie lampy miał leksy hehe

no byłem tam koło 5minut bo czekali już na mnie hehe :)

no bujany transport ehhh , już mnie to denerwuje :disgust: musze coś z tym zrobić

co do szyb to widziałem , że co troche wody to odrazy hamulec :tongue4:

a co do A4ki to na bank nie Gracjana :wink4:

Opublikowano

nom niestety nieszło się pobawić bardziej w drodze powrotnej :gwizdanie: ;(

poza tym muszę jakieś mocniejsze hamulce zamontować bo te to troszkę za słabe :gwizdanie:

siema Bulik :hi:

Opublikowano
  • Autor

ale z rolki byś mi chyba nie odszedł :P jakbym miał sprawne i nie musiał tak wiosłować :tongue4:

a hamulce to mnie też by sie przydały , ale szkoda mi tych 15tek , może na przyszły sezon :gwizdanie:

Opublikowano

a z jakiego biegu starotwałeś jak się mierzyliśmy?

Opublikowano
  • Autor

a z jakiego biegu starotwałeś jak się mierzyliśmy?

nie wiem , ale mam takiego laga teraz , że pewnie z 2ki :polew:
Opublikowano

a z jakiego biegu starotwałeś jak się mierzyliśmy?

nie wiem , ale mam takiego laga teraz , że pewnie z 2ki :polew:

ja z 3 :tongue4:

kurw* jak mi później wyjechał tir to ogień dobrze że udało mi się wyhamować bo była by kasacja auta, skorwie* mi zajechał droge :shocked:

Opublikowano

a z jakiego biegu starotwałeś jak się mierzyliśmy?

nie wiem , ale mam takiego laga teraz , że pewnie z 2ki :polew:

ja z 3 :tongue4:

kurw* jak mi później wyjechał tir to ogień dobrze że udało mi się wyhamować bo była by kasacja auta, skorwie* mi zajechał droge :shocked:

To byś się długo nacieszył... :shocked::decayed:

Opublikowano

a z jakiego biegu starotwałeś jak się mierzyliśmy?

nie wiem , ale mam takiego laga teraz , że pewnie z 2ki :polew:

ja z 3 :tongue4:

kurw* jak mi później wyjechał tir to ogień dobrze że udało mi się wyhamować bo była by kasacja auta, skorwie* mi zajechał droge :shocked:

To byś się długo nacieszył... :shocked::decayed:

jak bym przeżył to bym z odszkodowania sobie kupił eSe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

eee, faktycznie... to trzeba było gazu jeszcze dodać! :naughty:

Ja się nie patyczkuję. :decayed: Żonie też o tym mowiłem i ostatnio jej Uno poszło do kasacji... :kox::polew:

Opublikowano

:hi: kur.. jak ja kocham debili wycinających kawałki kabli dla zabawy :angry: bym złapał to bym ręce poupier.. :disgust:

Kędzior jaką potrzebujesz tą pompke do sprysków szyby??

http://allegro.pl/item931193181_pompka_spryskiwacza_audi_100_80_a4_a6_a8_komputer.html ta Ci podejdzie bo od tego gościa bym brał pod spryski reflektorów

http://allegro.pl/item928284384_pompka_spryskiwacza_reflektorow_audi_bmw_seat_vw.html z tej aukcji

Opublikowano

do :bry:

widzę że kędzir odebrał niunie :naughty:

Opublikowano

Witka z wieczorka... :naughty:

Opublikowano

akjam troszke tu pusto więc ja cię tylko przywitam :hi::P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.