Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

wariaci ... :doh1: :>

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:blink:

Ty też sie w paincie bawiłeś? hehehe...

Opublikowano

:hi:

Co sądzicie żeby tak fele zrobić ??

http://www.imghost.eu/img143/5050/60audia4b5avantlmpp.jpg

:no:

:hi:

znacie kogoś kto potrafiłby profi ogarnąć temat pomalowania lamp od wewnątrz na czarno ?

pewnie trzeba to jakoś od środka zmatowić, strzelić jakiś podkład i pomalować odpowiednią farbą - osobiście mało się na tym znam i nie chciałbył zrobić krzywdy lampie - wolałbym to komuś zlecić

znacie kogoś takiego ?

Opublikowano

:blink:

Ty też sie w paincie bawiłeś? hehehe...

To przez keżora http://www.allegro.pl/item986703433_bbs_rm.html [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 10:12_________________________________________________

:hi:

Co sądzicie żeby tak fele zrobić ??

http://www.imghost.eu/img143/5050/60audia4b5avantlmpp.jpg

:no:

:hi:

znacie kogoś kto potrafiłby profi ogarnąć temat pomalowania lamp od wewnątrz na czarno ?

pewnie trzeba to jakoś od środka zmatowić, strzelić jakiś podkład i pomalować odpowiednią farbą - osobiście mało się na tym znam i nie chciałbył zrobić krzywdy lampie - wolałbym to komuś zlecić

znacie kogoś takiego ?

pomalować wystarczy czarnym matem, tylko odtłuścić

Opublikowano

ciastko! karmel! CZEKOLAAAAAAAADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :radocha:

dzieki, resecik okey ! :good:

Bylo wporzo i ta Twoja koleżanka też wporzo :kox: musisz jak jeszcze kiedyś wziąść :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

ciastko! karmel! CZEKOLAAAAAAAADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :radocha:

dzieki, resecik okey ! :good:

Bylo wporzo i ta Twoja koleżanka też wporzo :kox: musisz jak jeszcze kiedyś wziąść :gwizdanie: :gwizdanie:

byliście w czeko...................szkoda, że nie wiedziałem, może bym się skusił :)

Opublikowano

ciastko! karmel! CZEKOLAAAAAAAADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :radocha:

dzieki, resecik okey ! :good:

Bylo wporzo i ta Twoja koleżanka też wporzo :kox: musisz jak jeszcze kiedyś wziąść :gwizdanie: :gwizdanie:

byliście w czeko...................szkoda, że nie wiedziałem, może bym się skusił :)

:( za tydzień organizujemy coś grubszego więc luz :cool1:
Opublikowano
:naughty:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 10:57_________________________________________________ :good:
Opublikowano

Diman już potwierdził obecność :wink4:

Opublikowano

ciastko! karmel! CZEKOLAAAAAAAADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :radocha:

dzieki, resecik okey ! :good:

Bylo wporzo i ta Twoja koleżanka też wporzo :kox: musisz jak jeszcze kiedyś wziąść :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

sie zobaczy... ale myśle że w obecnej sytuacji środy, podobnie jak pozostałe dni tygodnia będzie miała wolne :confused4:

Opublikowano

o kurcze.............. :wallbash:...........zapomniałem ..................rodzine mam :wallbash:

Opublikowano

o kurcze.............. :wallbash:...........zapomniałem ..................rodzine mam :wallbash:

:polew: :polew:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

ciastko! karmel! CZEKOLAAAAAAAADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :radocha:

dzieki, resecik okey ! :good:

Bylo wporzo i ta Twoja koleżanka też wporzo :kox: musisz jak jeszcze kiedyś wziąść :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

sie zobaczy... ale myśle że w obecnej sytuacji środy, podobnie jak pozostałe dni tygodnia będzie miała wolne :confused4:

Da sobie radę dziewczyna :good: :good:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2010, 11:02_________________________________________________

o kurcze.............. :wallbash:...........zapomniałem ..................rodzine mam :wallbash:

weź ją ze sobą :naughty:
Opublikowano

no trudno - w takim razie nie pojadę się bawić tylko pilnować Dimana :decayed:

Opublikowano

ciastko! karmel! CZEKOLAAAAAAAADA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :radocha:

dzieki, resecik okey ! :good:

Bylo wporzo i ta Twoja koleżanka też wporzo :kox: musisz jak jeszcze kiedyś wziąść :gwizdanie: :gwizdanie:

:good:

sie zobaczy... ale myśle że w obecnej sytuacji środy, podobnie jak pozostałe dni tygodnia będzie miała wolne :confused4:

Da sobie radę dziewczyna :good: :good:

pewnie że tak

gorzej ze mną :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

pewnie że tak

gorzej ze mną :wallbash: :wallbash:

No co ty gadasz :tongue4:
Opublikowano
  • Autor

siema :hi: Basia widze słaba bania jak o północy pisałaś na forum :tongue4:

Opublikowano

siema :hi: Basia widze słaba bania jak o północy pisałaś na forum :tongue4:

No masakra ONE poszły do domu o 23 :confused4: :confused4: zostawiły mnie same z 5 laskami i moja siostrą :confused4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.