Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka to mowisz ze dzisiaj imprezujecie w gorach :naughty:[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2010, 09:14_________________________________________________kto dzisiaj wpada na spota do GL :?:

moge zabrac, ze soba sonometr gdyby ktos chcial zmierzyc sobie natezenie dB car-audio albo wydechu :gwizdanie:

myslisz, że zaprosiłbym do siebie Kędziora :shocked:, Stanleya to jeszcze bo chłopak sie potrafi zachować :wink4:

góry to może jakiś przyszłościowy pomysł, co do spota w SG to jest szansa (i tu wyprzedzę docinkę któregoś z dowcipnych - będę jak mnie moja puści :polew: :polew:)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
będę jak mnie moja puści

moja ma dobry humor od rana wiec od razu to wykorzystalem i wspomnialem o spocie :decayed:

Opublikowano
będę jak mnie moja puści

moja ma dobry humor od rana wiec od razu to wykorzystalem i wspomnialem o spocie :decayed:

:good: to lepiej wyjdź z domu i wyłącz telefon na wypadek gdyby zmieniła zdanie

:polew:

Opublikowano

widze ze sie dobrze rozumiemy :good::polew:

Opublikowano

jak będę jeszcze trzeźwy to też wpadnę

robota mnie wkur...

chyba jednak przyjmę to ofertę pracy w Porsche Katowice :naughty:

Opublikowano

jak będę jeszcze trzeźwy to też wpadnę

robota mnie wkur...

chyba jednak przyjmę to ofertę pracy w Porsche Katowice :naughty:

wiecej optymizmu :naughty:

Opublikowano

jak będę jeszcze trzeźwy to też wpadnę

robota mnie wkur...

chyba jednak przyjmę to ofertę pracy w Porsche Katowice :naughty:

wiecej optymizmu :naughty:

:polew:

Opublikowano

stanley, zginiesz od własnej broni :tongue4:

Opublikowano

:decayed:

wpadniecie dzisiaj do GL?

Opublikowano

:hi:

Ja niestety nie podjadę przez moją wspaniała pracę a chętnie bym zmierzył poziom dB w aucie :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

ja też odpadam, bo męczy mnie ciągły brak czasu.. :(

Opublikowano
  • Autor

fajnie jakby Kędzior podjechał :kox: ciekawe ile mu to dB łupie :evil:

Opublikowano

:hi:

Właśnie słyszałem o tym na RMFie. :kox: Mój kumpel był tam A3. He he... Niebiescy Wpadli robili przegląd samochodów. :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

jedzie ktoś na spot do SG ? ja bym sie chętnie zabrał :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

Właśnie słyszałem o tym na RMFie. :kox: Mój kumpel był tam A3. He he... Niebiescy Wpadli robili przegląd samochodów. :polew: :polew:

ku***a jakie bzdury... byłem tam wczoraj i nic sie nie działo spotkałem tylko Kubę Wesołego, który rundkę po "Paniach" sobie chyba strzelił :tongue4: :tongue4:

Było może kilka samochodów i 2 motory :gwizdanie:

Opublikowano

powypłatowane.. KUR*A :angry::disgust: ;( :thumbdown:

Opublikowano

Miszka uprzedziles mnie bo mialem wlasnie wam napisac, ze nowa miejscowka w K-cach o ktorej wczesniej mowilem nie wypalila. wpadlo 8 radiowozow i zablokowali wszystkie drogi wyjazdowe :wallbash:

ku***a jakie bzdury... byłem tam wczoraj i nic sie nie działo spotkałem tylko Kubę Wesołego, który rundkę po "Paniach" sobie chyba strzelił

Było może kilka samochodów i 2 motory

Krolu to chyba byles gdzies indziej bo mam te informacje z pierwszej reki :gwizdanie:

Opublikowano

Arek, a Ty nie mialeś być na spocie? :mysli:

Opublikowano

no mialem byc ale akurat dzisiaj mialem nawal w pracy i wrocilem dopiero po 20:00 :confused4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.