Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Wy wiecie o polityce.... :wallbash::kwasny::disgust::angry::disgust::kwasny::wallbash::kwasny::disgust::angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

To nie chodzi omnie tylko o tych wielce płaczących u Góry a tak naprawde to ...hmmmm nie będę kończył i rozpoczynał tematu który jest bez sensu... :kox:

Czy miałeś na myśli Tarnowskie Góry :decayed:

Opublikowano

Tomasz Nałęcz

a co to za ciota? hehe ja nawet takich ludzi nieznam hehe mam ich głęboko w d...

No właśnie... w tym kraju każdy ma każdego w pupie i dlatego jest jak jest....... Polskie Realia... :wallbash:

no nie mów że Ty taki obywatelski jesteś i cię los obcych ludzi interesuje na co dzień, bo nie uwierzę :gwizdanie:

Oczywiście że nie... ja powiedziałem tylko szczerze jak jest... a nie że jestem jak Matka Teresa...

Opublikowano

:hi:

To nie chodzi omnie tylko o tych wielce płaczących u Góry a tak naprawde to ...hmmmm nie będę kończył i rozpoczynał tematu który jest bez sensu... :kox:

Czy miałeś na myśli Tarnowskie Góry :decayed:

Kalety dokładniej

Opublikowano

No właśnie... w tym kraju każdy ma każdego w pupie i dlatego jest jak jest....... Polskie Realia... :wallbash:

widząc jak władza nas okrada i robi za h*ja to jakoś niemam zamiaru ich ubóstwiać :cool1:

polityka to jedno wielkie bagno i takie moje zdanie

każdy tylko mądry przed TV a tak naprawdę chapią ile wlezie żeby tylko zarobić póki mogą...

gdyby doszło do jakiej wojny czy co to byście widzieli czy by ci wielcy profesorowie zostali czy spier*olili :gwizdanie:

Opublikowano

Co Wy wiecie o polityce.... :wallbash::kwasny::disgust::angry::disgust::kwasny::wallbash::kwasny::disgust::angry:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Bardzo mało ale pogadac sobie możemy... Ty tez się wypowiadasz na różne tematy.... :polew: :polew: a nie koniecznie zawsze musisz miec racje... :polew: :polew:

Opublikowano

Tomasz Nałęcz

a co to za ciota? hehe ja nawet takich ludzi nieznam hehe mam ich głęboko w d...

No właśnie... w tym kraju każdy ma każdego w pupie i dlatego jest jak jest....... Polskie Realia... :wallbash:

no nie mów że Ty taki obywatelski jesteś i cię los obcych ludzi interesuje na co dzień, bo nie uwierzę :gwizdanie:

Oczywiście że nie... ja powiedziałem tylko szczerze jak jest... a nie że jestem jak Matka Teresa...

szkoda bo mnie już wk***ia to moje B5 i myślałem, że coś zaradzisz :polew::tongue4:

Opublikowano

No właśnie... w tym kraju każdy ma każdego w pupie i dlatego jest jak jest....... Polskie Realia... :wallbash:

widząc jak władza nas okrada i robi za h*ja to jakoś niemam zamiaru ich ubóstwiać :cool1:

polityka to jedno wielkie bagno i takie moje zdanie

każdy tylko mądry przed TV a tak naprawdę chapią ile wlezie żeby tylko zarobić póki mogą...

gdyby doszło do jakiej wojny czy co to byście widzieli czy by ci wielcy profesorowie zostali czy spier*olili :gwizdanie:

Na szczęscie mamy Ciebie Super Homera.... :polew: :polew:

Opublikowano

wk***ia mnie tez te ze te rodziny dostają po 40 tys. zł a na pewno na brak kasy nie narzekali... a jak giną jacyś "zwykli" ludzie albo żywioł niszczy im domostwa to dostają po 2 tys. zł :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

Tomasz Nałęcz

a co to za ciota? hehe ja nawet takich ludzi nieznam hehe mam ich głęboko w d...

No właśnie... w tym kraju każdy ma każdego w pupie i dlatego jest jak jest....... Polskie Realia... :wallbash:

no nie mów że Ty taki obywatelski jesteś i cię los obcych ludzi interesuje na co dzień, bo nie uwierzę :gwizdanie:

Oczywiście że nie... ja powiedziałem tylko szczerze jak jest... a nie że jestem jak Matka Teresa...

szkoda bo mnie już wk***ia to moje B5 i myślałem, że coś zaradzisz :polew::tongue4:

Hmmm to weź sie zemną zamień za Nissana... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jedna zabolało porządnie Krola moje 400 postów na technicznym...i to w ch***j :polew:

no nie mogłem, tego przeżyć dlatego mam klubowicza i kropka ci załatwiłem :decayed: :decayed: :decayed:

przyznaj się ile zapłaciłeś Fugowi :polew:

Dobry kamuflaż, nawet jak będziemy o nim gadać to nie będzie wiadomo o kim dla osób postronnych :naughty::decayed:

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Opublikowano

wk***ia mnie tez te ze te rodziny dostają po 40 tys. zł a na pewno na brak kasy nie narzekali... a jak giną jacyś "zwykli" ludzie albo żywioł niszczy im domostwa to dostają po 2 tys. zł :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:good: :good: Krolu na Prezydenta... dobrze prawi polac mu !!!! :good: :good:

Opublikowano

jedna zabolało porządnie Krola moje 400 postów na technicznym...i to w ch***j :polew:

no nie mogłem, tego przeżyć dlatego mam klubowicza i kropka ci załatwiłem :decayed: :decayed: :decayed:

przyznaj się ile zapłaciłeś Fugowi :polew:

Dobry kamuflaż, nawet jak będziemy o nim gadać to nie będzie wiadomo o kim dla osób postronnych :naughty::decayed:

w sumie trudno się domyślić :gwizdanie: w sumie nie znam go osobiście to może nie zajarzy :gwizdanie:

Opublikowano

Kędzior gg

Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

ogień z d*py, jutro wyrzucam moją z domu

Opublikowano

wk***ia mnie tez te ze te rodziny dostają po 40 tys. zł a na pewno na brak kasy nie narzekali... a jak giną jacyś "zwykli" ludzie albo żywioł niszczy im domostwa to dostają po 2 tys. zł :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:good: :good: Krolu na Prezydenta... dobrze prawi polac mu !!!! :good: :good:

prezydent jest nad VIP-em czy poniżej???
Opublikowano

a na podsumowanie tej całej rozmowy dodam tylko tyle:

:slina: :slina: :slina:

8690.jpg

Kędzior nastepnym razem jak wkleisz takie foto to Ty mi będziesz monitor wycierał z śliny... :polew: :polew:

Opublikowano

wk***ia mnie tez te ze te rodziny dostają po 40 tys. zł a na pewno na brak kasy nie narzekali... a jak giną jacyś "zwykli" ludzie albo żywioł niszczy im domostwa to dostają po 2 tys. zł :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

i to jest właśnie polityka :sick3:

że kobita robiąca w zakładzie pracy po 20latach zapiepszająca jak robocik zarobi w rok tyle co te cymboły w miesiąc

Opublikowano

wk***ia mnie tez te ze te rodziny dostają po 40 tys. zł a na pewno na brak kasy nie narzekali... a jak giną jacyś "zwykli" ludzie albo żywioł niszczy im domostwa to dostają po 2 tys. zł :kwasny: :kwasny: :kwasny: :kwasny:

:good: :good: Krolu na Prezydenta... dobrze prawi polac mu !!!! :good: :good:

prezydent jest nad VIP-em czy poniżej???

Zależy czy bierze KOX... :polew: :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.