Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no dobra Kędzior, już nie będę Cie więcej smucił, napiszę tylko że musisz te dziewczyny poznać, gwarantuję że Cie przebiją w piciu

:blink:

jeśli mnie przebiją w piciu to będę żądał zemsty i wyciągnę wtedy mój miecz i je przebije...

:polew: :polew: :polew:

jeeebany :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: :kox: :kox:

mam taką jedną świeżynkę w pracy :naughty:

no tu juz smakow narobilas we wtorek musisz ja kiedys zabrac na impreze klubowa :naughty:

taaaa, to jakby rzucić na pożarcie lwom :gwizdanie:

Opublikowano

no dobra Kędzior, już nie będę Cie więcej smucił, napiszę tylko że musisz te dziewczyny poznać, gwarantuję że Cie przebiją w piciu

:blink:

jeśli mnie przebiją w piciu to będę żądał zemsty i wyciągnę wtedy mój miecz i je przebije...

:polew: :polew: :polew:

jeeebany :polew: :polew: :polew:

oczywiście w pelerynie :naughty:

Opublikowano

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję :bicz2:

:decayed:

Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu :shocked:

Opublikowano

taaaa, to jakby rzucić na pożarcie lwom :gwizdanie:

wystarczy że ją rzuci dla jednego tygryska :naughty:

(czyli dla mnie)

:polew:

Opublikowano

no dobra Kędzior, już nie będę Cie więcej smucił, napiszę tylko że musisz te dziewczyny poznać, gwarantuję że Cie przebiją w piciu :blink:

jeśli mnie przebiją w piciu to będę żądał zemsty i wyciągnę wtedy mój miecz i je przebije...

:polew: :polew: :polew:

Ty to masz bajerke... :polew: ile lasek na to już poleciało??? :polew:

Opublikowano

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję :bicz2:

:decayed:

Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu :shocked:

to wyście mieli na chacie jakieś 50cio letnie pruchna? które pół życia przepieły?

Opublikowano

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję :bicz2:

:decayed:

Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu :shocked:

tobie wierzę Gregor :wink4:

hmm onieśmieliły powiadasz :mysli: musiał bym chyba w takim razie pokazać pełnie moich możliwości :naughty:

Opublikowano

Kędzior, nie smutaj, jak wyzdrowiejesz to poznam Cie z moim diamentem :kox:

cokolwiek to znaczy na bank będzie :kox: :kox: :kox:

mam taką jedną świeżynkę w pracy :naughty:

no tu juz smakow narobilas we wtorek musisz ja kiedys zabrac na impreze klubowa :naughty:

taaaa, to jakby rzucić na pożarcie lwom :gwizdanie:

:kox: :kox: :gwizdanie:

Opublikowano

no dobra Kędzior, już nie będę Cie więcej smucił, napiszę tylko że musisz te dziewczyny poznać, gwarantuję że Cie przebiją w piciu :blink:

jeśli mnie przebiją w piciu to będę żądał zemsty i wyciągnę wtedy mój miecz i je przebije...

:polew: :polew: :polew:

Ty to masz bajerke... :polew: ile lasek na to już poleciało??? :polew:

no stary powiem ci że aż się pogubiłem w liczeniu ale spokojnie jakieś hmmm :mysli: z ZERO

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

taaaa, to jakby rzucić na pożarcie lwom :gwizdanie:

wystarczy że ją rzuci dla jednego tygryska :naughty:

(czyli dla mnie)

:polew:

tygryska? :polew:

Gregory, pejcz jeszcze ujdzie, żebyś tylko "mnie nie chciał stukać"

:nabijasie:

Stanley, dziewczyny które mają po ok 22 lata :decayed:

Opublikowano

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję :bicz2:

:decayed:

Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu :shocked:

to wyście mieli na chacie jakieś 50cio letnie pruchna? które pół życia przepieły?

bracie to byly dwudziestki :kox::naughty:

Opublikowano

no dobra Kędzior, już nie będę Cie więcej smucił, napiszę tylko że musisz te dziewczyny poznać, gwarantuję że Cie przebiją w piciu :blink:

jeśli mnie przebiją w piciu to będę żądał zemsty i wyciągnę wtedy mój miecz i je przebije...

:polew: :polew: :polew:

Ty to masz bajerke... :polew: ile lasek na to już poleciało??? :polew:

no stary powiem ci że aż się pogubiłem w liczeniu ale spokojnie jakieś hmmm :mysli: z ZERO

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Wniosek jeden... Kędzior Dziewica !!!!!!! :polew: :polew:

Opublikowano

tygryska? :polew:

no a co ?? :tongue4::wink4:

bracie to byly dwudziestki :kox::naughty:

to były te laski co kiedyś opowiadała siostra Krola? :

ta co śmierdzi potem? no jeśli to te koleżanki to chyba jednak nie żałuję że mnie niebyło :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

mówiłeś nawet, dobrze że nie ma tego Kędziora :gwizdanie:

Że co niby? Bo cię zaraz tu wypejczuję :bicz2:

:decayed:

Noo, Kędzior te laski by cię onieśmieliły w piciu :shocked:

to wyście mieli na chacie jakieś 50cio letnie pruchna? które pół życia przepieły?

bracie to byly dwudziestki :kox::naughty:

dobra, dobra :wink4:

Opublikowano

Wniosek jeden... Kędzior Dziewica !!!!!!! :polew: :polew:

jestem z tego dumny

trzeba się cenić i mieć cnotę i takie tam bla bla bla

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Opublikowano

tygryska? :polew:

no a co ?? :tongue4::wink4:

bracie to byly dwudziestki :kox::naughty:

to były te laski co kiedyś opowiadała siostra Krola? :

ta co śmierdzi potem? no jeśli to te koleżanki to chyba jednak nie żałuję że mnie niebyło :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ni to nie ta tej nie bylo :decayed:

Opublikowano

ni to nie ta tej nie bylo :decayed:

:tongue4: ta jasne :polew:

Opublikowano

Wniosek jeden... Kędzior Dziewica !!!!!!! :polew: :polew:

jestem z tego dumny

trzeba się cenić i mieć cnotę i takie tam bla bla bla

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Urzekła mnie Twoja Historia... :tongue4::polew:

Opublikowano

Wniosek jeden... Kędzior Dziewica !!!!!!! :polew: :polew:

jestem z tego dumny

trzeba się cenić i mieć cnotę i takie tam bla bla bla

:polew: :polew: :polew: :polew: :wink4:

Urzekła mnie Twoja Historia... :tongue4::polew:

grunt to dobra bajerka :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.