Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

wróciłem , ale zaraz lece na spota :gwizdanie: jedzie który ?

Kędzior , widziałeś muze którą dziś wrzuciłem ? :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wróciłem , ale zaraz lece na spota :gwizdanie: jedzie który ?

Kędzior , widziałeś muze którą dziś wrzuciłem ? :kox:

jednogo linka wrzuciłeś, nom słyszałem takie jakieś dziwne hehe dość nowoczesne hehe

Opublikowano
  • Autor

wróciłem , ale zaraz lece na spota :gwizdanie: jedzie który ?

Kędzior , widziałeś muze którą dziś wrzuciłem ? :kox:

jednogo linka wrzuciłeś, nom słyszałem takie jakieś dziwne hehe dość nowoczesne hehe

no take inne :decayed: mnie sie to wkreciło :yeah:
Opublikowano
http://picasaweb.google.com/117077679928585988627/Kolaze#5460407807847838162[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 18:55_________________________________________________Trzeba coś zacząć rezac. Niestety nie ma kasy na auto, to może chociaż zdjęcia porezam :naughty:
Opublikowano

Fajne foteczki, tylko jakby to większe było :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Fajne foteczki, tylko jakby to większe było :gwizdanie:

nad fotka jest lupa :tongue4:

no fotki takie se , bo brakuje jednej rakety ;([br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 19:03_________________________________________________jedziemy w niedziele ma spota do kraka ? słyszałem , że będą bramki za darmo w niedziele :polew: :polew:

Opublikowano

będzie zaraz więcej fotek.

Kto ma serial albo cracka do Dynamic Photo HDR ?

Opublikowano
  • Autor

Kto ma serial albo cracka do Dynamic Photo HDR ?

google mają :tongue4: i ja chyba , ale teraz uciekam na spota :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: i nara, gdzie jest sygnał telewizji N :gwizdanie: :wallbash:
Opublikowano

http://picasaweb.google.com/117077679928585988627/Kolaze#5460407807847838162[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 18:55_________________________________________________Trzeba coś zacząć rezac. Niestety nie ma kasy na auto, to może chociaż zdjęcia porezam :naughty:

kolaże :polew: :polew: :polew: nazwa mnei zabiła :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 19:25_________________________________________________zdjęcia fajne, tylko szkoda że przy mojej niuni cię zaciekawiła tylko lampa :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

http://picasaweb.google.com/117077679928585988627/Kolaze#5460407807847838162[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 18:55_________________________________________________Trzeba coś zacząć rezac. Niestety nie ma kasy na auto, to może chociaż zdjęcia porezam :naughty:

kolaże :polew: :polew: :polew: nazwa mnei zabiła :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 19:25_________________________________________________zdjęcia fajne, tylko szkoda że przy mojej niuni cię zaciekawiła tylko lampa :polew: :polew: :polew: :polew:

cała brudna, nawet tego nie szło obrobić na kompie :wink4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 19:30_________________________________________________inżynier Kędzior tłumaczy co i jak :decayed:

http://picasaweb.google.com/117077679928585988627/SpotKCe1304#5460413692240399618

Opublikowano

:hi: i nara, gdzie jest sygnał telewizji N :gwizdanie: :wallbash:

hotbirt to samo co reszta telewizji :wink4:

Opublikowano

No Stanley fotki spoko tylko troche pomazane nie które. Jakby wszyscy ładnie staneli byłoby jeszcze lepiej na pewno :wink4:

Opublikowano

No Stanley fotki spoko tylko troche pomazane nie które. Jakby wszyscy ładnie staneli byłoby jeszcze lepiej na pewno :wink4:

połowę usunąłem bo poruszone :wallbash:

Opublikowano

No Stanley fotki spoko tylko troche pomazane nie które. Jakby wszyscy ładnie staneli byłoby jeszcze lepiej na pewno :wink4:

połowę usunąłem bo poruszone :wallbash:

Czyli statyw do bani bo nie można nim wymijać :gwizdanie:
Opublikowano

No Stanley fotki spoko tylko troche pomazane nie które. Jakby wszyscy ładnie staneli byłoby jeszcze lepiej na pewno :wink4:

połowę usunąłem bo poruszone :wallbash:

Czyli statyw do bani bo nie można nim wymijać :gwizdanie:

jeszcze potrzeba statywu dla mnie :gwizdanie:

Opublikowano

No Stanley fotki spoko tylko troche pomazane nie które. Jakby wszyscy ładnie staneli byłoby jeszcze lepiej na pewno :wink4:

połowę usunąłem bo poruszone :wallbash:

hehe to następnym razem trzeba gadać "eeee stójta bo pstrykoł bede"

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 19:41_________________________________________________fajny kawałek

Tiësto feat. Nelly Furtado - Who Wants To Be Alone

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.