Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Basia, napiszę tak samo jak na gliwickich...

obejrzałem filmik, podkład muzyczny :good: montaż :good: pomysł :good:

serio, bardzo mi się podoba [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:42_________________________________________________a właśnie, wielkie GRATULACJE dla kamerzysty :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki za pozytywne oceny :notworthy:

jest amatorka, ale starałam sie jak mogłam... :wink4:

doświadczenie - bezcenne! na Zator będzie jak znalazł :kox:

Opublikowano

zator sobie odpuść :polew::thumbdown:

tam będzie masakra :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

a właśnie, wielkie GRATULACJE dla kamerzysty :naughty:

:notworthy: dzięęęęęki , wiem , że dopisałeś to po tym jak sie pożaliłem na Gliwicach , ale dzięki :decayed:
Opublikowano

doświadczenie - bezcenne! na Zator będzie jak znalazł :kox:

to i ja sie tam załapie :gwizdanie:

:decayed:

Opublikowano

dzięki za pozytywne oceny :notworthy:

jest amatorka, ale starałam sie jak mogłam... :wink4:

doświadczenie - bezcenne! na Zator będzie jak znalazł :kox:

jest :good:

Opublikowano

a właśnie, wielkie GRATULACJE dla kamerzysty :naughty:

:notworthy: dzięęęęęki , wiem , że dopisałeś to po tym jak sie pożaliłem na Gliwicach , ale dzięki :decayed:

a właśnie że nie :gwizdanie:

Opublikowano

a właśnie, wielkie GRATULACJE dla kamerzysty :naughty:

:notworthy: dzięęęęęki , wiem , że dopisałeś to po tym jak sie pożaliłem na Gliwicach , ale dzięki :decayed:

a właśnie że nie :gwizdanie:

Już się nie podlizuj różowy :tongue4::polew:
Opublikowano

można sprawdzić :decayed:

Keżor wysłał wiadomość 21:42 i ja też o tym samym czasie, więc nie fikać mi tu, ustrzelił moją furę 2 razy :notworthy:

Opublikowano

Tylko winny się tłumaczy więc wiadomo że dopisałeś :decayed: To moja była 3 razy chyba a Twojej nawet nie zauważyłem :kox:

Opublikowano

Tylko winny się tłumaczy więc wiadomo że dopisałeś :decayed: To moja była 3 razy chyba a Twojej nawet nie zauważyłem :kox:

ej właśnie Keżor mojej też niema :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

tak, dopisałem, bo zapomniało mi się dopisać :)

idz sobie poklej szybę poxipolem bo majaczysz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Tylko winny się tłumaczy więc wiadomo że dopisałeś :decayed: To moja była 3 razy chyba a Twojej nawet nie zauważyłem :kox:

ej właśnie Keżor mojej też niema :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

to tak jak mojej , ale to nie dziwne , bo przecież kręciłem jadąc swoją furą :polew: :polew:
Opublikowano

pier**lę szybę :decayed:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 21:55_________________________________________________

Tylko winny się tłumaczy więc wiadomo że dopisałeś :decayed: To moja była 3 razy chyba a Twojej nawet nie zauważyłem :kox:

ej właśnie Keżor mojej też niema :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

to tak jak mojej , ale to nie dziwne , bo przecież kręciłem jadąc swoją furą :polew: :polew:

Kabareciarze :polew: :polew:
Opublikowano

zator sobie odpuść :polew::thumbdown:

tam będzie masakra :gwizdanie:

to nakręcimy ARMAGEDON 2 :kox:

Opublikowano

Tylko winny się tłumaczy więc wiadomo że dopisałeś :decayed: To moja była 3 razy chyba a Twojej nawet nie zauważyłem :kox:

ej właśnie Keżor mojej też niema :thumbdown:

:polew: :polew: :polew: :polew:

to tak jak mojej , ale to nie dziwne , bo przecież kręciłem jadąc swoją furą :polew: :polew:

mojej niebyło bo za szybko zapie*dalałem i kamera nie zdążyła jej uchwycić :naughty:

pier***ę szybę :decayed:

pie*ol szybę bądź ninja :polew: :polew:

zator sobie odpuść :polew::thumbdown:

tam będzie masakra :gwizdanie:

to nakręcimy ARMAGEDON 2 :kox:

tam nakręcimy

the 300 - mission complet :naughty:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

kędzior, ale to mały osrodek jest :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

kędzior, ale to mały osrodek jest :decayed:

ale jest sala weselna, można by tak gości odwiedzić w strojach spartan :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

kędzior, ale to mały osrodek jest :decayed:

ale jest sala weselna, można by tak gości odwiedzić w strojach spartan :decayed: :decayed: :decayed:

i uprowadzić panne młodą :naughty:

:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.