Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

planów sporo.... gorzej z organizacją :chytry:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

co jutro z tym meczem, jest jakiś plan :gwizdanie:

ja sie nie ruszam z domu , dopadło mnie choróbsko , a tyle było planów :wallbash:
Opublikowano

:hi: witam ja normalnie sie dzis najeb...lem wczoraj auto mnie zawiodlo i chociaz nie pije to dzis musialem :kox:

łączymy się z Tobą w bólu :decayed:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 19:49_________________________________________________

co jutro z tym meczem, jest jakiś plan :gwizdanie:

ja sie nie ruszam z domu , dopadło mnie choróbsko , a tyle było planów :wallbash:

z Tobą też :wink4:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 19:50_________________________________________________w ogóle to sie zastanawiam co z Was taka wątła młodzież :gwizdanie:

kilka chłodnych i wilgotnych dni i już wszyscy polegli :chytry: ehhh

Opublikowano

macie może jakieś namiary w katowicach na kogoś kto naprawia nawigacje ? spadła mi moja stara nawigacja i pękł panel dotykowy i kicha... musze wymienic, na allegro nie znalałem panelu.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

macie może jakieś namiary w katowicach na kogoś kto naprawia nawigacje ? spadła mi moja stara nawigacja i pękł panel dotykowy i kicha... musze wymienic, na allegro nie znalałem panelu.

ja nie znam

pucek :hi:

Opublikowano

:hi:

Co tam jak tam? Kto się jutro na disco wybiera? :naughty:

Opublikowano

:hi:

Co tam jak tam? Kto się jutro na disco wybiera? :naughty:

hmmm disco disco...

jeśli chodzi o mecz to ja na 100% idę z D. więc możemy się większą grupą zgadać...

A rano z Koksem gliwickim :paker::kox:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:22_________________________________________________no i na disco tez sie moge wybrać :decayed:

Opublikowano

a ja nie idę ani na disco, ani na mecz :rolleyes:

Opublikowano

a ja nie idę ani na disco, ani na mecz :rolleyes:

ani na silke... :disgust:
Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Opublikowano

a ja nie idę ani na disco, ani na mecz :rolleyes:

ani na silke... :disgust:

no i ani na siłkę :gwizdanie:

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

przecież tłumaczyłeś się ostatnio że masz cienkie ściany :gwizdanie:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

wooooooooooooo to powiało grozą :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Mecz u Miszki to znaczy mega bania :decayed:

Opublikowano

a ja nie idę ani na disco, ani na mecz :rolleyes:

ani na silke... :disgust:

no i ani na siłkę :gwizdanie:

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

przecież tłumaczyłeś się ostatnio że masz cienkie ściany :gwizdanie:

daje propozycję :naughty:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Mecz u Miszki to znaczy mega bania :decayed:

a można tańczyć na dywanie albo macie jakieś dyski w poblizu ?
Opublikowano

Miszka, a masz parking? masz wyrozumiałą żonę? bo wiesz...stado ryczących facetów i jeden gej na chacie to już problem :polew:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:28_________________________________________________

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Mecz u Miszki to znaczy mega bania :decayed:

a można tańczyć na dywanie albo macie jakieś dyski w poblizu ?

znów chcesz prawie dostać po ryju? :polew:

Opublikowano

Miszka, a masz parking? masz wyrozumiałą żonę? bo wiesz...stado ryczących facetów i jeden gej na chacie to już problem :polew:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 22:28_________________________________________________

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Mecz u Miszki to znaczy mega bania :decayed:

a można tańczyć na dywanie albo macie jakieś dyski w poblizu ?

znów chcesz prawie dostać po ryju? :polew:

ja nie dostałem :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Mecz u Miszki to znaczy mega bania :decayed:

a można tańczyć na dywanie albo macie jakieś dyski w poblizu ?

po meczu można iść na miasto, w sumie ja tu nie melanżuje w Tychach ale coś się wymyśli, knajpy i balety są :kox:

Opublikowano

no mecz bym obejrzał, jako, że nikt nie ma konkretnego planu to może u mnie ?

Mecz u Miszki to znaczy mega bania :decayed:

a można tańczyć na dywanie albo macie jakieś dyski w poblizu ?

po meczu można iść na miasto, w sumie ja tu nie melanżuje w Tychach ale coś się wymyśli, knajpy i balety są :kox:

ja na pewno nie będę pić :gwizdanie:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.