Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor, ja nigdzie nie jadę :gwizdanie:

Pucek, już to powtórzyłeś 5 raz. Każdy słyszał że nigdzie nie jedziesz :wink4:

aaa i tak będziecie wydzwaniać :gwizdanie:

żebyś Ty w desperacji w środku nocy nie wydzwaniał, jak do Miszki dojechać :decayed:

W nocy przynajmniej nie zaśpi jak wtedy rano :>

dobra dobra :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Keżor, ja nigdzie nie jadę :gwizdanie:

Pucek, już to powtórzyłeś 5 raz. Każdy słyszał że nigdzie nie jedziesz :wink4:

aaa i tak będziecie wydzwaniać :gwizdanie:

żebyś Ty w desperacji w środku nocy nie wydzwaniał, jak do Miszki dojechać :decayed:

W nocy przynajmniej nie zaśpi jak wtedy rano :>

dobra dobra :gwizdanie:

:wink4:

Opublikowano

i zdechło... tylko ja jutro się do Miszki wybieram?

Opublikowano

Miszka mnie chodziło o spanie w sensie, czy będzie się można gdzieś kimnąć, bo przy meczyku czy w knajpie wiadomo wypije się jakiegoś browarka i wtedy samochodem już nie wrócę do chaty :gwizdanie:

a (BEZPIECZNE) to był żart :>

Opublikowano

Miszka mnie chodziło o spanie w sensie, czy będzie się można gdzieś kimnąć, bo przy meczyku czy w knajpie wiadomo wypije się jakiegoś browarka i wtedy samochodem już nie wrócę do chaty :gwizdanie:

a (BEZPIECZNE) to był żart :>

spokojnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

i zdechło... tylko ja jutro się do Miszki wybieram?

ja jak będe sie czuł OK to też będe :wink4:
Opublikowano

ja ide spac :hi:

Opublikowano

ja ide spac :hi:

:hi:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 23:16_________________________________________________dobra ja też się zawijam, dajcie znać no powiedzmy do 12, bo jeśli nic z tego nie będzie to układam wieczór inaczej, trzymta się cześć

Opublikowano

ja ide spac :hi:

:hi:[br]Dopisany: 21 Maj 2010, 23:16_________________________________________________dobra ja też się zawijam, dajcie znać no powiedzmy do 12, bo jeśli nic z tego nie będzie to układam wieczór inaczej, trzymta się cześć

:good:

musimy się z tym przespać :kox:

Opublikowano

To ja jutro też dam znać do południa co i jak :) A teraz też spadam, jutro też jest dzień :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Keżor zbieramy kase na takiego audi crafter i co Tydzien bedzie ktos inny kierowal do spiza :kox:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

:hi: ale za późno żeś wrócił , bo już spam ucichł

i ja też sie już zbieram :hi:

Opublikowano

Keżor zbieramy kase na takiego audi crafter

:sarcastic:

Opublikowano
  • Autor

Keżor zbieramy kase na takiego audi crafter i co Tydzien bedzie ktos inny kierowal do spiza :kox:

spoko , ja moge być kierowcą , bo i tak nie pije :naughty:
Opublikowano

Keżor zbieramy kase na takiego audi crafter

:sarcastic:

z czego sie smiejesz :tongue4:

Opublikowano

my na serwer klubowy nie potrafimy nazbierać a co dopiero na craftera :gwizdanie:

Opublikowano

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

Opublikowano

Ja zawsze za późno przychodzę :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

9 osob by sie pomiescilo ale by byl Lans pod spizem :naughty:

http://www.fischerag.ch/images/crafterinnen.jpg więcej niż 9 :tongue4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.