Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:mysli: Miszka dziś imperazka u Ciebie?? :evil:

a co wpadasz ? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mam tylko jedno pytanie i w zasadzie prośbę, bo mam stół ale taki wysoki a nie mam tzw ławy żeby przy kanapie sączyć driny a chyba lipa żeby każdy trzymał drina w łapie albo latał do stołu, ma ktoś z Was coś takiego jak np u Stanleyów :gwizdanie:[br]

coś sie wymyśli :kox:

Opublikowano

taką niby ławę, żeby była mniej więcej na tej wysokości?

fZZfr.jpg

Opublikowano

taką niby ławę, żeby była mniej więcej na tej wysokości?

fZZfr.jpg

niższa też by mogła być :tongue4:

Opublikowano

taką niby ławę, żeby była mniej więcej na tej wysokości?

fZZfr.jpg

jak wróce to sobie porozmawiamy :chytry:

Opublikowano

taką niby ławę, żeby była mniej więcej na tej wysokości?

fZZfr.jpg

jak wróce to sobie porozmawiamy :chytry:

no właśnie Stan Basi nie ma w domu, a Ty jakieś dupeczki fotografujesz :naughty:

Opublikowano

Panowie zmieniam piny w lampie i nie mogę dojść który kabel gdzie ma iść ktoś mógłby zerknąć jak mają iść kable w prawej lampie bo w lewej są inne ;(

Opublikowano

jadę na zakupy, gadałęm z Gregorem, może wpadnie z Puckiem oczywiście jako para :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie zmieniam piny w lampie i nie mogę dojść który kabel gdzie ma iść ktoś mógłby zerknąć jak mają iść kable w prawej lampie bo w lewej są inne ;(

ja nie mam jak :( ale możesz sobie wziąć kontrolke na 12V i zapalasz po kolei światła i ustalasz który kabel jest od czego , gruby brązowy jest od masy , a najcieńszy jest od postojówek .

a w lampie już sobieustalisz jaki pin jest od czego patrząc po kablach do danej żarówki.

problem może być z kablami od silniczka , ale one są na bank tak samo ułożone jak w drugiej lampie :good:

Opublikowano

No ja mam właśnie inne kolory kabelków i ni h*ja nie mogę dojść jak co i jak. Probówki na 12V niestety nie posiadam :wallbash:

Opublikowano
  • Autor

No ja mam właśnie inne kolory kabelków i ni h*ja nie mogę dojść jak co i jak. Probówki na 12V niestety nie posiadam :wallbash:

w leclerku ja sobie kupiłem za złotówke , ale też możesz użyć chociażby żarówki w5w z postojówki , odginasz czułki i masz próbówke , ja sobie kiedyś przylutowałem kabelki do żarówki z kierunku P21W :kox:

a poza tym po co ruszałeś kostki :wallbash: ?

Opublikowano

no to po zakupach wszystko jest mam nadzieję [br]Dopisany: 22 Maj 2010, 16:09_________________________________________________ :gwizdanie:

Opublikowano

Temat lamp opanowany. Kostkę ruszałem ponieważ mi nie świeciła lampa, bo piny sie rozwaliły efekt źle wsadzonych za pierwszym razem :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 17:19_________________________________________________Miszka o której się spotykacie :gwizdanie:

Opublikowano

no tak na 19 :notworthy:

Opublikowano

no tak na 19 :notworthy:

my będziemy po 19:00 i dzwonił do mnie Gregory, że jak by Tokarnia była na 100% to on wpada, a tak to mu trochę daleko na sam mecz.. :(
Opublikowano

To chyba podjadę :wink4: Jak nie będę mógł trafić będę dzwonił :gwizdanie:

Opublikowano

zapomniałem browarów kupić, mam tylko wódkę więc piwko we własnym zakresie

Bulczas będziesz sam czy ze swoją ? pijecie WuDu ?

Opublikowano

Bede z moja. Pijemy piwka i juz sie zaopatrzylismy :decayed:

Opublikowano

Bede z moja. Pijemy piwka i juz sie zaopatrzylismy :decayed:

:good:[br]Dopisany: 22 Maj 2010, 17:43_________________________________________________

dzwonił do mnie Gregory, że jak by Tokarnia była na 100% to on wpada, a tak to mu trochę daleko na sam mecz.. :(

to już nie ode mnie zależy :blink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.