Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ma ktoś może zbędny głośnik 30cm? potrzebuje na 10 min w celach testów :wink4:

ale Ty masz wymagania :gwizdanie:

:wink4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nooo bo czeka mnie troche roboty a chce wiedzieć czy warto ;)

Opublikowano
:hi: kAto
Opublikowano

nooo bo czeka mnie troche roboty a chce wiedzieć czy warto ;)

ja mam całą skrzynię na handel z 30cm i jeszcze jedną z 25cm[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 18:17_________________________________________________w ogóle witam, bo dawno mnie tutaj nie było, bo kobietę w ciąży miałem, a teraz od 3 tygodniu tatuśkiem jestem
Opublikowano

saves wpadniesz? zrobiłeś czujnik płynu do sprysku?

Opublikowano

Dzięki za spota, Wujek dzięki za pomoc w diagnozie :notworthy:, Tolek- ruda jest jednak mała :wink4:

ide do pracy walczyć z tyłem :cool1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

po spocie

aha i jeszcze to Ghostrider vs. BMW Z3 M Coupe

Opublikowano

:slina: :slina: :slina:

dobra miszka pozwalam Ci powiedzieć żę to ja jechałem ta z3 :naughty:

Opublikowano

:hi: po spocie

ale sie bawia chlopaki :evil:

ale ghost rider jest czarny hahaha:) jest mnostwo filmikow m.in uppsala run kilka czesci jak na czas ze sztokholmu chyba do uppsala wlasnie jezdzi i pobija swoj czas :wink4:

sa przecinaki ale oni przeciez lamia prawo :tongue4::kox::evil: :evil: :evil:

Opublikowano

no i po spociku - seves dzięki za powrót - motorek masz miodzio - jak wracaliśmy to jak z filmu "młode wilki" :decayed:

Opublikowano

:hi: po spocie

ale sie bawia chlopaki :evil:

ale ghost rider jest czarny hahaha:) jest mnostwo filmikow m.in uppsala run kilka czesci jak na czas ze sztokholmu chyba do uppsala wlasnie jezdzi i pobija swoj czas :wink4:

sa przecinaki ale oni przeciez lamia prawo :tongue4::kox::evil: :evil: :evil:

jeszcze trochę i pobije rekordy ghostridera :tongue4:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:20_________________________________________________i taki hiciorek

Thomas - Love song for Halina

Opublikowano

dzięki za meeting :kox:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:27_________________________________________________

nooo bo czeka mnie troche roboty a chce wiedzieć czy warto ;)

ja mam całą skrzynię na handel z 30cm i jeszcze jedną z 25cm[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 18:17_________________________________________________w ogóle witam, bo dawno mnie tutaj nie było, bo kobietę w ciąży miałem, a teraz od 3 tygodniu tatuśkiem jestem

no to gratulacje :decayed:

Opublikowano

ja juz po spocie w domku ;)

Opublikowano

dzięki za spota - po dłużeszej przerwie :gwizdanie:

talib dzieki za przejażdzkę :gwizdanie:

seves- dzieki, że daleś mi posiedzieć na moto :decayed:

ide w kimę :hi:

Opublikowano

podziekowania za spocika i oczywiscie WIELKIE DZIEKI DLA SEVES'a ZA TE PRZEJAZDZKI ALEZ TO SIE KULA :kox: :kox: :kox: :kox: wpadnij jeszcze na motorku pojezdzimy :decayed:

Opublikowano

Seves co to masz za motorek? :mysli::decayed:

Opublikowano

Seves co to masz za motorek? :mysli::decayed:

Kędzior, i tak sie na nim wypierdolisz wiec po co pytasz :P

wsadzaj kutasiku gaz to częściej na spoty zawitasz :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Sierpień 2010, 23:41_________________________________________________ps.

http://picasaweb.google.pl/114172267917549641843/Spot24082010#

Opublikowano

baunsss

La Strada - Kraina snów

Seves co to masz za motorek? :mysli::decayed:

Kędzior, i tak sie na nim wypierdolisz wiec po co pytasz :P

wsadzaj kutasiku gaz to częściej na spoty zawitasz :gwizdanie: :gwizdanie:

jest wyjebka jest zabawa :naughty: nie będę jeździł jak piz*a 20km/h :kox: :kox: :kox:

spokojnie gazik może w przyszłym miechu

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.