Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja od jutra do roboty :decayed:

II zmiana, więc widzimy się dopiero w sobotę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

aaa i bez temperatury :disgust:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

cze student! :wink4:

Adam.S Wrócił już dawno. :good:

ale mi chodziło o kolege Adama :P bo Adama kumpel miał mi się zająć tapicerką :naughty: :naughty: :naughty:

:gwizdanie: :wink4:

ale jestem wyjebany a do piątku tak daleko :zemdlal:

kędzior popieram...:zemdlal:

Ja mam tylko 3 zmiany w tym tygodniu więc luzik... :kox:
Opublikowano
:hi: po robocie :decayed:
Opublikowano
:hi: szanowne towarzystwo
Opublikowano

:hi: po robocie :decayed:

Coś taki zarobiony? Nie poznaje Cię! :kox: Będziesz na spocie czy robota? :gwizdanie:

:hi: szanowne towarzystwo

Witam szanownego Pana. :hi:
Opublikowano

:hi: po robocie :decayed:

Coś taki zarobiony? Nie poznaje Cię! :kox: Będziesz na spocie czy robota? :gwizdanie:

w c**j roboty, na spota raczej nie dotrę a jeśli to to będzie cud :gwizdanie:

ps. wczoraj się widziałem z ziomkiem, który pracuje w Holandii :gwizdanie:

Opublikowano

ps. wczoraj się widziałem z ziomkiem, który pracuje w Holandii :gwizdanie:

:afro: :afro: :afro:
Opublikowano

:hi: po robocie :decayed:

Coś taki zarobiony? Nie poznaje Cię! :kox: Będziesz na spocie czy robota? :gwizdanie:

w ch***j roboty, na spota raczej nie dotrę a jeśli to to będzie cud :gwizdanie:

ps. wczoraj się widziałem z ziomkiem, który pracuje w Holandii :gwizdanie:

To wpadnij na tego spota... :gwizdanie:
Opublikowano

jutro cabrio moze wpadne na spota:)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jutro cabrio moze wpadne na spota:)

czyje cabrio ? :mysli:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jutro cabrio moze wpadne na spota:)

czyje cabrio ? :mysli:

moje a kogo :decayed: :decayed:

koleżanki nówka megane:)

Opublikowano

kto u was ma SD 68...

6b4f4190f833a76cmed.jpg 8672a540bd26831cmed.jpg

pozdro :hi: dziś pod Castorama godz około 17

Opublikowano

jutro cabrio moze wpadne na spota:)

czyje cabrio ? :mysli:

moje a kogo :decayed: :decayed:

a co dach ci urwało po drodze z wybrzeża ? :kox:

Opublikowano

kto u was ma SD 68...

6b4f4190f833a76cmed.jpg

pozdro :hi: dziś pod Castorama godz około 17

FoX k**wa zdejmij tą biblie chromowaną z auta albo spadaj na kupa.eu :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 21:14_________________________________________________

jutro cabrio moze wpadne na spota:)

czyje cabrio ? :mysli:

moje a kogo :decayed: :decayed:

a co dach ci urwało po drodze z wybrzeża ? :kox:

razem z Boxem... mam wjebane u Stana :polew: :polew:

Opublikowano

kto u was ma SD 68...

6b4f4190f833a76cmed.jpg

pozdro :hi: dziś pod Castorama godz około 17

FoX ku***a zdejmij tą biblie chromowaną z auta albo spadaj na kupa.eu :kox: :kox:[br]

ta biblia jest to po to żebyś wykazał mi i mojej pani szacunek :notworthy: jak nas spotkasz a często ostatnio bywam pod twoją panią korepetytorka :wink4: :>

Opublikowano

kto u was ma SD 68...

6b4f4190f833a76cmed.jpg

pozdro :hi: dziś pod Castorama godz około 17

FoX ku***a zdejmij tą biblie chromowaną z auta albo spadaj na kupa.eu :kox: :kox:[br]

ta biblia jest to po to żebyś wykazał mi i mojej pani szacunek :notworthy: jak nas spotkasz a często ostatnio bywam pod twoją panią korepetytorka :wink4: :>

już do niej nie chodze, dużo ja ją też nauczyłem ale to już po zajęciach :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

SD nie ma u nas takiej b6, przynajmniej póki co

Opublikowano

SD nie ma u nas takiej b6, przynajmniej póki co

Ale ramki chyba ma Nasze? :blink::mysli:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.