Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
hehe już się za furaczek oglądasz hehe

przeczytaj sobie ten opis auta na samym dole :polew: :polew:

trzeba czytac :thumbdown:

po huju ten styl :polew: :polew: :polew: chyba jakiś magister pisał to ogłoszenie buehehe

Opublikowano

ale 4x szyby w prądzie są :decayed:

Opublikowano

ale 4x szyby w prądzie są :decayed:

pewnie atrapy :polew:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 13:26_________________________________________________idę na spacer, na nogach czujecie to na NOGACH?????????? masakra jakaś, ale się dałem wrobić :wallbash:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana po imprezie :decayed:

Opublikowano

siema z rana po imprezie :decayed:

O Keżor poimprezowal... pewnie był oblewać udany skok i lądowanie z 4 tysi... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema z rana po imprezie :decayed:

O Keżor poimprezowal... pewnie był oblewać udany skok i lądowanie z 4 tysi... :decayed:

skakałem 12 września :P i już 12tego w pociągu oblewaliśmy skok haha :P

wczoraj to był taki spontanik hehe :decayed:

Opublikowano
:hi: siemano po traie do kraka teraz mozna chwile odpocząć :naughty:
Opublikowano

:hi: siemano po traie do kraka teraz mozna chwile odpocząć :naughty:

Dziadek Ty sie zajedziesz... wyluzuj bo niedoczekosz tego potomka... :polew: :polew:

Opublikowano

:hi: siemano po traie do kraka teraz mozna chwile odpocząć :naughty:

Dziadek Ty sie zajedziesz... wyluzuj bo niedoczekosz tego potomka... :polew: :polew:

nie pekaj dam rade :kox:

Opublikowano
:hi: wam wszystkim ;)
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

i juz przezylem

:polew:

Opublikowano

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

Opublikowano

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

spacer na nogach hehe
Opublikowano

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

Pierwszą wizyte koleżanki... :decayed: :decayed: Pierwszy raz wpadła na kawke do niego... dziewczyna... :polew: :polew: Cała rodzina w szoku... onn jednak nie jest giejem.... :polew: :polew:

Opublikowano

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

Pierwszą wizyte koleżanki... :decayed: :decayed: Pierwszy raz wpadła na kawke do niego... dziewczyna... :polew: :polew: Cała rodzina w szoku... onn jednak nie jest giejem.... :polew: :polew:

Mario przestań nam opowiadać swoje historie rodzinne :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

Pierwszą wizyte koleżanki... :decayed: :decayed: Pierwszy raz wpadła na kawke do niego... dziewczyna... :polew: :polew: Cała rodzina w szoku... onn jednak nie jest giejem.... :polew: :polew:

Mario przestań nam opowiadać swoje historie rodzinne :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

W moim przypadku tak nie było.. od małego latałem za spódniczkami... ale ok rozgryzłes mnie... mówie to na przykładzie z swojego domu.... Mirona... :polew: :polew:

Opublikowano

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

Pierwszą wizyte koleżanki... :decayed: :decayed: Pierwszy raz wpadła na kawke do niego... dziewczyna... :polew: :polew: Cała rodzina w szoku... onn jednak nie jest giejem.... :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:jak to nie :polew: :polew: :polew: :polew:

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

spacer na nogach hehe

to jak chcesz to możesz się przespacerować do nas jeszcze to napijemy się :P

a tak w ogóle to gdzie byłeś na spacerze? w żabce...?[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 17:56_________________________________________________

i juz przezylem

:polew:

co takiego?

atak atomowy? :decayed:

czy super mega kac? :kox:

Pierwszą wizyte koleżanki... :decayed: :decayed: Pierwszy raz wpadła na kawke do niego... dziewczyna... :polew: :polew: Cała rodzina w szoku... onn jednak nie jest giejem.... :polew: :polew:

Mario przestań nam opowiadać swoje historie rodzinne :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

W moim przypadku tak nie było.. od małego latałem za spódniczkami... ale ok rozgryzłes mnie... mówie to na przykładzie z swojego domu.... Mirona... :polew: :polew:

ej na niego nie zwalaj on jest ok. ma rodzine i w ogóle... :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.