Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam na wieczór kawalerski, będzie grubo

:kox::decayed::evil::slina::drunk::dance::boobs::sex::banan1::punk::guma::yeah::yeee::wstydliwy::ad::jerk:

:bag:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadam na wieczór kawalerski, będzie grubo

:kox::decayed::evil::slina::drunk::dance::boobs::sex::banan1::punk::guma::yeah::yeee::wstydliwy::ad::jerk:

:bag:

nie zapomnij ściągnąć gpsu z palca :decayed:

Opublikowano

spadam na wieczór kawalerski, będzie grubo

:kox::decayed::evil::slina::drunk::dance::boobs::sex::banan1::punk::guma::yeah::yeee::wstydliwy::ad::jerk:

:bag:

no to spadaj i się nawet nie przyznawaj co się bedzie działo... ;)

a gdzie wkońcu idziecie?

Opublikowano

spadam na wieczór kawalerski, będzie grubo

:kox::decayed::evil::slina::drunk::dance::boobs::sex::banan1::punk::guma::yeah::yeee::wstydliwy::ad::jerk:

:bag:

to tak jak gadaliśmy późneij podjadę na chwilkę :gwizdanie:
Opublikowano

dobra czas spadać i wziąć się za poważne rzeczy... :decayed:

(czyt. wlać w gardło... :evil:)

Opublikowano

dobra czas spadać i wziąć się za poważne rzeczy... :decayed:

(czyt. wlać w gardło... :evil:)

menel :tongue4::decayed:
Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=161890.0

kupować żłoby :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 19:16_________________________________________________ :>

Opublikowano

ja wieczór przed TV :pali:

Opublikowano

o k**wa hehehe sprobuje tak otworzyc :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kedzior kiedy wpadniesz na zuzel :cool1:

2009-turniej-amatorow-04.JPG

Opublikowano

Kedzior kiedy wpadniesz na zuzel :cool1:

2009-turniej-amatorow-04.JPG

Mniam... :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

A ta metoda otwierania piwa to jak w " Teksańskiej Masakrze"...

Opublikowano

Kedzior kiedy wpadniesz na zuzel :cool1:

2009-turniej-amatorow-04.JPG

nawet teraz :decayed:[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 23:10_________________________________________________Pucek za 40lat

:decayed:

Opublikowano

mogę się zgodzić, nie dość że na bani to jeszcze konkret muza :decayed:

Opublikowano
:kox::drunk::banan: panieński :good::evil:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 03:32_________________________________________________także tego ... :tongue4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 03:54_________________________________________________taaaak... a Stana nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 04:02_________________________________________________idę, co będę sama siedzieć :embarrassed:
Opublikowano
:hi: witam w ta jakze piekna i wolna niedziele
Opublikowano

:kox::drunk::banan: panieński :good::evil:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 03:32_________________________________________________także tego ... :tongue4:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 03:54_________________________________________________taaaak... a Stana nie ma :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 04:02_________________________________________________idę, co będę sama siedzieć :embarrassed:

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

:hi:

:hi: witam w ta jakze piekna i wolna niedziele

czyzby ostatnia taka ladna niedziela w tym roku..... ;(

Opublikowano

:hi:

:hi: witam w ta jakze piekna i wolna niedziele

czyzby ostatnia taka ladna niedziela w tym roku..... ;(

no moze tak byc idzie zima wielkimi krokami :gwizdanie:

Opublikowano

no dokladnie, najprawdopodobnie za dwa tygodnie trzeba bedzie zmienic w samochodzie setup na zimowy

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.