Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kur...... Przez wyjazd z mironem do bielska przegapiłem spontan grila... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: Wreszcie koniec weekendu! :gwizdanie: Dochodzę do siebie po weselichu... :kox: :kox:
Opublikowano

:hi: Wreszcie koniec weekendu! :gwizdanie: Dochodzę do siebie po weselichu... :kox: :kox:

:hi:

pojadł ? popił ? potańczył ? podupczył ? :kox:

Opublikowano

:hi: Wreszcie koniec weekendu! :gwizdanie: Dochodzę do siebie po weselichu... :kox: :kox:

:hi:

pojadł ? popił ? potańczył ? podupczył ? :kox:

Wszechno... :kox: :kox: :radocha:
Opublikowano

:hi: Wreszcie koniec weekendu! :gwizdanie: Dochodzę do siebie po weselichu... :kox: :kox:

:hi:

pojadł ? popił ? potańczył ? podupczył ? :kox:

Wszechno... :kox: :kox: :radocha:

to dopiszę jeszcze jedno słowo na p.....

pier**lony :kox:

Opublikowano

:hi: Wreszcie koniec weekendu! :gwizdanie: Dochodzę do siebie po weselichu... :kox: :kox:

:hi:

pojadł ? popił ? potańczył ? podupczył ? :kox:

Wszechno... :kox: :kox: :radocha:

to dopiszę jeszcze jedno słowo na p.....

pier**lony :kox:

:tongue4:
Opublikowano

:bry:

[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 20:57_________________________________________________miszka ty stary rowerze[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 20:57_________________________________________________czytaj komentarze :)http://www.notowany.pl/artykul/15942/jak-dzielisz-sie-pieniedzmi-w-malzenstwie.html

Opublikowano

Pitek ty żyjesz ? :hi:

Opublikowano

Pitek ty żyjesz ? :hi:

ano żyje

tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel

Opublikowano

Pitek ty żyjesz ? :hi:

ano żyje

tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel

wiem jak to jest, też nie mam go ostatnio za wiele :confused4:

Opublikowano

sezon spotowo-grilowy lato 2010 uważam za zamknięty !!! :decayed:

może i bez grilla, ale za to flacha była :kox:

obecnym dziekuję za przybycie, nieobecni niech żałują

koniec przekazu ! :wink4:

Opublikowano

Pitek ty żyjesz ? :hi:

ano żyje

tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel

Przyjaciół się nie wybiera ale ty muisz coś z tym zrobić. :wink4:

Pitek ty żyjesz ? :hi:

ano żyje

tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel

wiem jak to jest, też nie mam go ostatnio za wiele :confused4:

Zarobiony Miszka... :gwizdanie:
Opublikowano

Pitek ty żyjesz ? :hi:

ano żyje

tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel

Przyjaciół się nie wybiera ale ty muisz coś z tym zrobić. :wink4:

Pitek ty żyjesz ? :hi:

ano żyje

tylko ze brak czasu to mój najlepszy przyjaciel

wiem jak to jest, też nie mam go ostatnio za wiele :confused4:

Zarobiony Miszka... :gwizdanie:

no cóż zrobić takie zycie

ale może za niedługo wszystko się ustabilizuje

dobra ja spadam bo jutro znów do pracy :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

sezon spotowo-grilowy lato 2010 uważam za zamknięty !!! :decayed:

może i bez grilla, ale za to flacha była :kox:

obecnym dziekuję za przybycie, nieobecni niech żałują

koniec przekazu ! :wink4:

już nie udawaj takiej miłej :polew::confused4:
Opublikowano

Zarobiony Miszka... :gwizdanie:

dziwnie to brzmi heh

Opublikowano

sezon spotowo-grilowy lato 2010 uważam za zamknięty !!! :decayed:

może i bez grilla, ale za to flacha była :kox:

obecnym dziekuję za przybycie, nieobecni niech żałują

koniec przekazu !

No nie popisałaś się... :disgust:

Zarobiony Miszka... :gwizdanie:

dziwnie to brzmi heh

W ciul dziwnie! :wink4:
Opublikowano

Stasiuuuuuu co robiszzzzz? :kox:

Opublikowano

nie krzycz! :decayed:

Opublikowano

Stasiuuuuuu co robiszzzzz? :kox:

a pić się chce a pić się chce ... :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 21:29_________________________________________________suko hehe

Opublikowano

Stasiu już na dzisiaj zakończył :cool1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.