Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dobry :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Dobry :hi:

beret z głowy :hi:

siema , patrzcie co dziś widziałem

3efaf78d54956a7c.jpg

ba3a3daed6f60481.jpg

:kox:

oooo zesz gdzie tam u Was takie fury sie kreca? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

:hi:

piątek :) cały tydzień bez piwa :gwizdanie: dzisiaj nadrobię :decayed:

Opublikowano

wielkie joł z rana :tongue4:

:hi:

piątek :) cały tydzień bez piwa :gwizdanie: dzisiaj nadrobię :decayed:

weselicho hehe
Opublikowano

wielkie joł z rana :tongue4:

:hi:

piątek :) cały tydzień bez piwa :gwizdanie: dzisiaj nadrobię :decayed:

weselicho hehe

weselicho to będzie jutro :decayed:

Opublikowano

wielkie joł z rana :tongue4:

:hi:

piątek :) cały tydzień bez piwa :gwizdanie: dzisiaj nadrobię :decayed:

weselicho hehe

weselicho to będzie jutro :decayed:

no to jak stasiu dzisiaj nadrobi to już go widze na tym weselu jak wymiata :decayed:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 09:09_________________________________________________jeszcze kilka godzinek i można zacząć wykend

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

Pajda powierzył mi specjalną funkcję: będę roznoszącym alko :rolleyes:

Opublikowano

Pajda powierzył mi specjalną funkcję: będę roznoszącym alko :rolleyes:

powiedz Pajdzie ze mi wisi minimum 2flaszki za panienke :polew: najlepiej mu to powiedz przy "żonie"
Opublikowano

Pajda powierzył mi specjalną funkcję: będę roznoszącym alko :rolleyes:

powiedz Pajdzie ze mi wisi minimum 2flaszki za panienke :polew: najlepiej mu to powiedz przy "żonie"

przy jego "żonie" ja już o laskach nie wspominam :gwizdanie:

Opublikowano

Pajda powierzył mi specjalną funkcję: będę roznoszącym alko :rolleyes:

powiedz Pajdzie ze mi wisi minimum 2flaszki za panienke :polew: najlepiej mu to powiedz przy "żonie"

przy jego "żonie" ja już o laskach nie wspominam :gwizdanie:

:polew: załatw jakie gratisowe laski yy tzn flaszki :decayed:
Opublikowano

:hi:

Stan, Adrenalina widze ze wam weekend szybko zleci i zas poniedzialek :confused4:

Opublikowano

:hi:

Stan, Adrenalina widze ze wam weekend szybko zleci i zas poniedzialek :confused4:

niestety :rolleyes:

Opublikowano

Pajda powierzył mi specjalną funkcję: będę roznoszącym alko :rolleyes:

powiedz Pajdzie ze mi wisi minimum 2flaszki za panienke :polew: najlepiej mu to powiedz przy "żonie"

przy jego "żonie" ja już o laskach nie wspominam :gwizdanie:

:polew: załatw jakie gratisowe laski yy tzn flaszki :decayed:

bedzie Stock :disgust:

Opublikowano

:hi:

Stan, Adrenalina widze ze wam weekend szybko zleci i zas poniedzialek :confused4:

to żeś ich pocieszył :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 09:27_________________________________________________

bedzie Stock :disgust:

nom wiem :sick3: ale tylko załatw a nawet jemu damy rade :decayed:
Opublikowano

:hi:

Stan, Adrenalina widze ze wam weekend szybko zleci i zas poniedzialek :confused4:

to żeś ich pocieszył :polew: :polew: :polew:

:decayed:

Opublikowano

oddałem dzisiaj auto do ASO, zobaczymy jak mi koła wyważą :gwizdanie:

Opublikowano

oddałem dzisiaj auto do ASO, zobaczymy jak mi koła wyważą :gwizdanie:

szacun :blink:

Opublikowano

oddałem dzisiaj auto do ASO, zobaczymy jak mi koła wyważą :gwizdanie:

szacun :blink:

30zł więc cena spox

Opublikowano

:hi:

oddałem dzisiaj auto do ASO, zobaczymy jak mi koła wyważą :gwizdanie:

szacun :blink:

30zł więc cena spox

Zmajomości robią swoje :naughty:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 15 Październik 2010, 11:06_________________________________________________

siema , patrzcie co dziś widziałem

3efaf78d54956a7c.jpg

ba3a3daed6f60481.jpg

:kox:

:jerk::slina:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.