Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:siema:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 09:47_________________________________________________

noo escorta też mu pokazałem :rolleyes:

pojedziemy, zobaczymy :wink4:

spadam spać, bo na 8 fucha :)

:hi:

niech dołoży z 1000zł i szukajcie jakiejś audi 80/ 90

Blacha ocynk i nie będzie mieć dziur w karoserii, jak w przypadku tych wszystkich innych marek

http://otomoto.pl/audi-80-quattro-C15484271.html

http://moto.allegro.pl/audi-80-coupe-quattro-2-3-20-v-i1276431536.html

niektóre są nawet z LPG + quattro

ja bym nawet po escortach i innych wynalazkach nie patrzał :)

Opublikowano

Stan, Basia?! Wy już gotowi na weselicho? :kox:

Opublikowano

http://otomoto.pl/audi-80-coupe-2-3i-quattro-difl-zarej-C15496344.html

na tego miałem chrapke :naughty:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 09:53_________________________________________________

Stan, Basia?! Wy już gotowi na weselicho? :kox:

dobieram się dopiero do śniadania :gwizdanie:

Opublikowano

Stan, Basia?! Wy już gotowi na weselicho? :kox:

dobieram się dopiero do śniadania :gwizdanie:

Pojedz sobie dobrze bo tam będziesz tylko pił... :wink4:
Opublikowano

Stan, Basia?! Wy już gotowi na weselicho? :kox:

dobieram się dopiero do śniadania :gwizdanie:

Pojedz sobie dobrze bo tam będziesz tylko pił... :wink4:

zamierzam trzymać fason do końca :decayed:

Opublikowano

Stan, Basia?! Wy już gotowi na weselicho? :kox:

dobieram się dopiero do śniadania :gwizdanie:

Pojedz sobie dobrze bo tam będziesz tylko pił... :wink4:

zamierzam trzymać fason do końca :decayed:

:cool1::good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: hello
Opublikowano

siema :hi:

Dawno nie miałem takiego kaca,

moja głowa :sick3::heat:

Opublikowano

spadam na weselicho :drunk:

Opublikowano

spadam na weselicho :drunk:

miłej zabawy :drunk:

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

siema :hi:

Dawno nie miałem takiego kaca,

moja głowa :sick3::heat:

:stop: alkoholowym imprezom! :naughty::wink4::polew: :polew:

:hi: hello

:hi:

:hi: dobry

:hi:

:siema:

masie :tongue4:
Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

co za patologia, miałem wymienić lusterko, kostkę stacyjki, klamkę wewnętrzną kierowcy i głośnik przód od pasażera :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kostka nie pasuje :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

bebechy z lusterka nie pasują i dalej będę miał na kleju :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

jedynie klamkę od kierowcy i głośnik pasażera

k**wa mać :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

A mówiłem weź se bronxa do garażu! :gwizdanie: :wink4:

Opublikowano

A mówiłem weź se bronxa do garażu! :gwizdanie: :wink4:

nie wkurwiaj mnie :ranting1: za***ie tego gościa od kostki bo pytałem pojeba czy aby na pewno bo wiem, że w maju albo sierpniu 97 kostka w B5 się zmieniła a ten c**j j**any mi odpisał, że na bank będzie pasowała, c**j z tym że 30zł ale wkurw na maxa

Opublikowano

A mówiłem weź se bronxa do garażu! :gwizdanie: :wink4:

nie wkurwiaj mnie :ranting1: za***ie tego gościa od kostki bo pytałem pojeba czy aby na pewno bo wiem, że w maju albo sierpniu 97 kostka w B5 się zmieniła a ten ch***j j**any mi odpisał, że na bank będzie pasowała, ch***j z tym że 30zł ale wkurw na maxa

:tongue4::polew: P.S. Mogłeś se zabrać jednak to piwo do garażu... :evil::polew: :polew: :polew:
Opublikowano

:hi:

Miszka...a jednak :decayed:

a nie łatwiej było zajechać ze swoją kostką w ręku do jakiegoś sklepu i zapłacić trochę więcej? teraz znowu 30 zł i nie pasuje :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.