Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

noo dzień na lajcie :>

spacerek z psem, trochę pobiegałem a potem wziąłem się za porządki w garażu :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

noo dzień na lajcie :>

spacerek z psem, trochę pobiegałem a potem wziąłem się za porządki w garażu :)

bardziej chodzilo mi o wieczor :cool1:

Opublikowano

noooo wieczór na spokojnie :decayed:

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 20:03_________________________________________________I lans się skończył :gwizdanie:

zdjcie003v.jpg

ile to będzie na minusie tak mniej więcej ? :mysli:

Opublikowano

obstawiam 40

Miszka, jak założę zimówki to sobie porównasz przy moim -40 :)

Opublikowano

obstawiam 40

Miszka, jak założę zimówki to sobie porównasz przy moim -40 :)

no to tak by mi pasiło, muszę zobaczyć sreberko takie jako moje na -30 czy warto czy może za mało i cisnąć w coś profesjonalnego....

btw znawcy podeślijcie jakieś linki do aukcji ze sprężynami obniżającymi wartymi uwagi :notworthy:

tymczasem żubrówka :kox:

Opublikowano

taaaa szukaj sobie leniu :decayed:

Opublikowano

tyskie psssst :naughty:[br]Dopisany: 16 Październik 2010, 23:12_________________________________________________Pucek to jednak sie nigdzie nie wybrales? :cool1:

Opublikowano

no nie :)

rano cisnę na giełdę do SG

Opublikowano

Ja też :naughty: Robimy spota na giełdzie? :gwizdanie: Ale będę tam latał za jakimiś tajlami.. .

Opublikowano

a ja o 5 wylatuje do tolka :decayed:

i lecimy po pare gratow do Czakiego :gwizdanie:

Opublikowano

wszyscy rezają :sick3:

a ja co se ku***a mogę porezać...chyba łeb tą wódą którą właśnie sączę :wallbash::thumbdown::good::sick3::tongue4::polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 00:31_________________________________________________liczę na to, że jakaś zapita pała jeszcze tu zaglądnie :naughty:

Opublikowano

:hi:

z rana

Opublikowano
:hi: dobry
Opublikowano

dziń dybry :decayed:

Opublikowano

:hi:

no i po weselu :heat:

Opublikowano

:hi: dobry

Miszka jak chcesz coś dobrego -30mm to A-rek ma springi Eibacha na handel chyba

Opublikowano

:hi: dobry

Miszka jak chcesz coś dobrego -30mm to A-rek ma springi Eibacha na handel chyba

już nie ma właśnie :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:28_________________________________________________

:hi:

no i po weselu :heat:

to słabo jak już jesteście monter koleżanko :tongue4:

Opublikowano

:hi: dobry

Miszka jak chcesz coś dobrego -30mm to A-rek ma springi Eibacha na handel chyba

już nie ma właśnie :thumbdown:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:28_________________________________________________

:hi:

no i po weselu :heat:

to słabo jak już jesteście monter koleżanko :tongue4:

ona szybko dochodzi do siebie :tongue4:

Opublikowano

Dawajcie na OPT na tvn tubo :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2010, 11:31_________________________________________________http://moto.allegro.pl/sprezyny-audi-a4-b5-eibach-30-30-amortyz-boge-i1274650483.html

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.