Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry, 14 stron... nie nadrabiam, lapek wrocil z serwisu, nie uznali reklamacji, baterii wiec dalej nie ma vagowania. :/

to już wiem przynajmniej że z naszym też nie ma co iść :disgust:

ale ja sie jeszcze nie poddaje :/
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:shocked: kto Ci wyważał przednie koło?? 2 ciężarki koło siebie :thumbdown:

jak wyszło powyżej 60g to powinien przesunąć oponę o 180 stopni z nie dobijać drugi ciężarek :wallbash:

Kanar jakie Ty masz oko... :cool1:

dobry, 14 stron... nie nadrabiam, lapek wrocil z serwisu, nie uznali reklamacji, baterii wiec dalej nie ma vagowania. :/

to już wiem przynajmniej że z naszym też nie ma co iść :disgust:

ale ja sie jeszcze nie poddaje :/

:good:
Opublikowano

wśród moich 10 pracodawców 2 zatrudniało mnie przy zmianie opon.. zboczenie zawodowe (jedno z wielu) :tongue4:

Krolu a jaki powód odrzucenia gwarancji?

Opublikowano

:hi:

OKO, to sobie pooglądasz podwieszane sufity w budynkach na powierzchni i chromowane poręcze na schodach :wallbash:

ale to nic, wypracowaliśmy tylko 741 mln zł netto zysku, oczywiście kasę zgarniają darmozjady z Warszawy i innego rodzaju nieroby

takie jest życie :sick3:

Opublikowano

:shocked: kto Ci wyważał przednie koło?? 2 ciężarki koło siebie :thumbdown:

jak wyszło powyżej 60g to powinien przesunąć oponę o 180 stopni z nie dobijać drugi ciężarek :wallbash:

zapraszam do ASO :decayed:

Opublikowano
:hi: w ten cudowny (od tej pory) dzień
Opublikowano

Krolu a jaki powód odrzucenia gwarancji?

na "materialy ekspluatacyjne" tj. baterie jest tylko rok gwarancji i fakt pisze to na karcie gwarancyjnej, ktora dostalem wczoraj, ale przy zakupie nigdzie to nie bylo napisane a na wlepce od spodu laptopa widnieje napis - 2 lata gwarancji bez zadnych kropek gwiazdek itp. to jest podastawa mojego odwolania, nowa bateria 400 zl nie popuszcze, juz kiedys bylem u rzecznika praw konsumenta - sympatyczna babka:]
Opublikowano

dobrze z chamami trzeba krótko :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze z chamami trzeba krótko :gwizdanie:

:naughty:
Opublikowano

witam wszystkich po mojej dlugiej nieobecnosci :D

Opublikowano

witam wszystkich po mojej dlugiej nieobecnosci :D

:hi:

mógłbyś częściej zaglądać

ja już po robocie, szybki obiad i cisne na Kato dać ostro w palnik :decayed:

Opublikowano

noo wiem ale troche klopotow mialem :Dobiecuje ze we wtorek bede :D

Opublikowano

witam wszystkich po mojej dlugiej nieobecnosci :D

:hi:

mógłbyś częściej zaglądać

ja już po robocie, szybki obiad i cisne na Kato dać ostro w palnik :decayed:

:naughty:
Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano

weekend :decayed:

ale tylko 2 dni i później znowu 5 dni do roboty :sick3:

Opublikowano

weekend :decayed:

ale tylko 2 dni i później znowu 5 dni do roboty :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

dobra :drunk::banan::banan1::banan2::yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

Wóda Do Ryja :kox:

Opublikowano

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=165812.new#new

Zapraszam do zapoznania się z tematem :P

Może będziecie mogli coś poradzić, a że jesteście z regionu to lepiej was o pomoc pytać:P

edit.

Dziś to co niektórym zazdroszcze:P Wy idziecie walić do ryja a ja nocka w pracy -.-

Opublikowano

dobra :drunk::banan::banan1::banan2::yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

Wóda Do Ryja :kox:

uważaj żebyś po wódzie nie dostał jeszcze czegoś innego (gratisa) do ryja :P

Opublikowano

dobra :drunk::banan::banan1::banan2::yeah::yeee::banan3::ad::jerk:

Wóda Do Ryja :kox:

z kim pijesz ? z tym kumplem z toyoty ? :sex:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.