Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam wszystkich, muszę w końcu zawitać na spocika do szanownych kolegów i koleżanek, poszerzyć nieco grono miłośników :)

wpadnij wpadnij :wink4:

i koniecznie daj im/nam sie przjechac swoim samochodem :kox:

:decayed:

jakaś aluzja? :decayed:

Ty wiesz dlaczego to padło :gwizdanie:

wiem :wallbash:

:decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 11:39_________________________________________________znaczy w sumie nie wiem w jakich okolicznosciach padlo :tongue4:

pewnie w.. wyscigowych :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, jak byś miał kierownicę po dobrej stronie to padło by dużo szybciej :naughty:

a na poważnie, ogarnij tą pompę paliwa bo teraz to Królu ma szanse Cie objechać :)

Opublikowano

tak, jak byś miał kierownicę po dobrej stronie to padło by dużo szybciej :naughty:

a na poważnie, ogarnij tą pompę paliwa bo teraz to Królu ma szanse Cie objechać :)

ten skromny AFF objeżdża połowę benzyn na tym forum :tongue4:

Opublikowano

tak, jak byś miał kierownicę po dobrej stronie to padło by dużo szybciej :naughty:

a na poważnie, ogarnij tą pompę paliwa bo teraz to Królu ma szanse Cie objechać :)

ten skromny AFF objeżdża połowę benzyn na tym forum :tongue4:

noo nooo :decayed:

to znaczy że mój były ADR był za***isty :>

objechał tego mocarnego AFFa i AFNa :decayed:

napaliłem się na tego NFS :wallbash: jadę do Media :polew:

Opublikowano

tak, jak byś miał kierownicę po dobrej stronie to padło by dużo szybciej :naughty:

a na poważnie, ogarnij tą pompę paliwa bo teraz to Królu ma szanse Cie objechać :)

ten skromny AFF objeżdża połowę benzyn na tym forum :tongue4:

noo nooo :decayed:

to znaczy że mój były ADR był za***isty :>

objechał tego mocarnego AFFa i AFNa :decayed:

napaliłem się na tego NFS :wallbash: jadę do Media :polew:

mi przycina podczas wyscigu więc nie pogram :wallbash:

Opublikowano

tak, jak byś miał kierownicę po dobrej stronie to padło by dużo szybciej :naughty:

a na poważnie, ogarnij tą pompę paliwa bo teraz to Królu ma szanse Cie objechać :)

ten skromny AFF objeżdża połowę benzyn na tym forum :tongue4:

dokladnie skromny i taki niepozorny :polew: :polew: :polew:

a to na kreske wezme meride :kox:

Opublikowano

witam wszystkich, muszę w końcu zawitać na spocika do szanownych kolegów i koleżanek, poszerzyć nieco grono miłośników :)

wpadnij wpadnij :wink4:

i koniecznie daj im/nam sie przjechac swoim samochodem :kox:

:decayed:

takie wpisowe znaczy się? :wink4:

na tych 3 stawach to niedługo dostanę honorową miejscówkę, w czwartki jeżdzę tam na spoty klubu A3 i Audi Śląsk :)

Opublikowano

tak, jak byś miał kierownicę po dobrej stronie to padło by dużo szybciej :naughty:

a na poważnie, ogarnij tą pompę paliwa bo teraz to Królu ma szanse Cie objechać :)

ten skromny AFF objeżdża połowę benzyn na tym forum :tongue4:

noo nooo :decayed:

to znaczy że mój były ADR był za***isty :>

objechał tego mocarnego AFFa i AFNa :decayed:

napaliłem się na tego NFS :wallbash: jadę do Media :polew:

i znowu będziesz zadupial cały weekend żeby odrobic wydane 200zł

:P

Opublikowano

i tak idę w niedzielę :polew:

to już trzecia :>

Opublikowano

Oj chłopie mówię ci że na stare lata ci to wszystko wyjdzie...

Opublikowano

Oj chłopie mówię ci że na stare lata ci to wszystko wyjdzie...

nie mądruj :tongue4:

Opublikowano

Oj chłopie mówię ci że na stare lata ci to wszystko wyjdzie...

nie mądruj :tongue4:

A czemu nie?

skoro jestem mądry to mogę... :D

Opublikowano

ii jołł

mi przycina podczas wyscigu więc nie pogram :wallbash:

to i tak masz lepiej bo mi wogole nie działa :polew:
Opublikowano

ii jołł

mi przycina podczas wyscigu więc nie pogram :wallbash:

to i tak masz lepiej bo mi wogole nie działa :polew:

mi tez :decayed:

ale ja jeszcze jej nie mam i dlartego nie dziala :>

Opublikowano

Witam

Chciałbym zaprosić spotowiczów z Katowic i innych miast na 3-ci Śląski Spot Mikołajkowy, szersze info poniżej.

Jest to spotkanie wszystkich posiadaczy marki Audi (Audi 80, Audi 100, Audi A3, Audi A4, Audi A6, Audi 80, Audi TT i wszystkie inne Audi)

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Zapraszamy na trzeci śląski spot mikołajkowy z Audi

I Ty możesz zostać Świętym Mikołajem

4 Grudnia 2010

Godzina 15:00

Katowice - Centrum handlowe 3 Stawy

Parking podziemny - sektor czerwony

Na spocie mikołajkowym odbędzie się sprzedaż pamiątkowych cegiełek-naklejek (info niżej)

z których cały dochód zostanie przeznaczony na zakup słodyczy,

owoców i napoi dla domu dziecka.

Prowadzona będzie także dobrowolna zbiórka pieniędzy.

ZAPRASZAMY

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Spotkanie ma na celu zebranie jak największej ilości pieniędzy oraz spotkanie się w jak największym gronie Audi.

Dlatego 4 grudnia, bo chcemy 5 grudnia zrobić zakupy za zebrane pieniądze, a także chcemy aby 5 grudnia tatusiowie spędzili dzień ze swoimi pociechami i jechać w niedziele lub poniedziałek do domu dziecka.

Liczę, że A4-klub.pl nas odwiedzi i przyłączy się.

Spot mikołajkowy jest spotem wspólnym klubów Audi, lecz całą akcją opiekuje się AudiSlask.pl

Opublikowano

u mnie pada śnieg z deszczem :gwizdanie:

momentami było biało :kox:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 16:19_________________________________________________

Opublikowano

:siema:

U mnie też momentami biało... :cool1:

Opublikowano

u mnie też śnieg z deszczem ale biało jeszcze nie ma :thumbdown:

fajna muzyka i teledysk też, fajna laseczka

Opublikowano

Kędzior! Do roboty byś się wziął! :tongue4:

Opublikowano

Kędzior! Do roboty byś się wziął! :tongue4:

grozisz mi? :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.