Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja zaraz będę wpierdzielał ryż z kotletem :decayed:

a wczesniej pewnie byles w maku? :tongue4:

W maku za drogo muszę powiedzieć temu nie bo nie wyrobie na mody :decayed:

na spoty w takim razie termos i kanapki :kox:

sam termos wystarczy bez kanapek da sie zyc :polew:

:good::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i wróciłem! q***wa komedia Pazury jest spoko! Dobre teksty jak to w polskich filmach... :kox:

"Wygrałeś talon! Na k**we i balon!!!!" :polew: :polew: :polew:

Co do meczyku to widzę, że jest tu kilku ludzisków co by pokopali. Kędzior i Pucek też się załapiecie... :wink4: :gwizdanie:

też byłem :naughty:

za***isty film :kox: :kox: :kox:

POLECAM, lałem ze śmiechu :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________i piszę się na kopanie w piłę :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 22:37_________________________________________________fajna klimatyczna nuta :decayed:

Blue Foundation- Eyes On Fire (Dubstep Remix)

Opublikowano
  • Autor

Niezwykłe przypadki Flapjacka odc "Koncert życzeń"

dokurwione :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 23:52_________________________________________________

dubstepik :kox: :kox:
Opublikowano

cukrowa wyspa :polew:

Opublikowano
  • Autor

Puc , za***iście mi sie wkręciła ta nutka :seksiasty:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 00:41_________________________________________________syreny są dziwne

ona nie mruga :polew: :polew:

Opublikowano

siemka, wrociłem wlasnie do domu z Chrzanowa od Kobiety.....masakra ale szklanka....

Opublikowano

A ja wróciłem właśnie z knajpy... Masz racje! Szklanka jak chooojjj! Bez dna... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

siemka, wrociłem wlasnie do domu z Chrzanowa od Kobiety.....masakra ale szklanka....

nie słyszałem nigdy , żeby ktoś nazywał laske szklanką :gwizdanie: weź pisz co z nią nie tak :polew: :polew:
Opublikowano

siemka, wrociłem wlasnie do domu z Chrzanowa od Kobiety.....masakra ale szklanka....

nie słyszałem nigdy , żeby ktoś nazywał laske szklanką :gwizdanie: weź pisz co z nią nie tak :polew: :polew:

pod koniec picia jest pusta w środku hahahahaa :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 01:27_________________________________________________

Opublikowano

A ja wróciłem właśnie z knajpy... Masz racje! Szklanka jak chooojjj! Bez dna... :naughty:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 06:34_________________________________________________

siemka, wrociłem wlasnie do domu z Chrzanowa od Kobiety.....masakra ale szklanka....

nie słyszałem nigdy , żeby ktoś nazywał laske szklanką :gwizdanie: weź pisz co z nią nie tak :polew: :polew:

:polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 06:35_________________________________________________ :hi: z rańca

przetrwać ten piątek :przebiegly:

Opublikowano
:hi: uwazajcie na drogach chodnikach itp... jest lodowisko... :D zakladajcie lyzwy... :P
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

narazie spokój na froncie :naughty:

Opublikowano

:siema:

Coś słabo się czuję! :rolleyes:

Opublikowano

:siema:

Coś słabo się czuję! :rolleyes:

chlaj więcej :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 08:54_________________________________________________

:dance: :dance: :dance:

Opublikowano

:hi:

szybka praca dziś i weekend :cool1:

Opublikowano

:siema:

Coś słabo się czuję! :rolleyes:

chlaj więcej :thumbdown:

:polew: :polew: :polew:

Nie dało się! Szklanka jak choojjj! Bez dna! :naughty:

:dance: :dance: :dance:

Dobry kawałek. :good:

:hi:

szybka praca dziś i weekend :cool1:

qr** non stop masz wolne! :decayed:
Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

Opublikowano

aha czyli jak nie zapierdalam 12h+ to znaczy, że mam wolne :decayed:

No! :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.