Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema :good:

Diman , Akjam :gwizdanie:

http://vwszrot.pl/

a tu miszcz nasz miszczami http://jaramsie.pl/2jjjylq_93sk8a owacje dla tego pana :thumbup: :oklaski: :banan2::polew:

Ten artykuł o 2.0 TDI już widziałem... :gwizdanie:

A co do kolesia na trybunach to nie mam pytań! :kox:

BTW Kto dziś będzie? :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

legenda glosi ze dzis jakis spot jest :) kedzior bedzie rozmawailem znim w pracy bo sie mijalismy zminami i potwierdza swa obecnosc dzis

sory za bledy cos szwankuje mi klawaitura w lapku

Opublikowano

siema :good:

Diman , Akjam :gwizdanie:

http://vwszrot.pl/

a tu miszcz nasz miszczami http://jaramsie.pl/2jjjylq_93sk8a owacje dla tego pana :thumbup: :oklaski: :banan2::polew:

Ten artykuł o 2.0 TDI już widziałem... :gwizdanie:

A co do kolesia na trybunach to nie mam pytań! :kox:

BTW Kto dziś będzie? :naughty:

No właśnie.... :) Nie wiem jeszcze czy się wyrobie, ale to się okaże za godzine.

Opublikowano

legenda glosi ze dzis jakis spot jest :)kedzior bedzie rozmawailem znim w pracy bo sie mijalismy zminami i potwierdza swa obecnosc dzis

sory za bledy cos szwankuje mi klawaitura w lapku

to dobrze że idę do kina a nie na spot :decayed:

Opublikowano

:hi: po pracy :decayed:

Keżor Ty masz czarną ramkę do grilla?

Opublikowano

legenda glosi ze dzis jakis spot jest :)kedzior bedzie rozmawailem znim w pracy bo sie mijalismy zminami i potwierdza swa obecnosc dzis

sory za bledy cos szwankuje mi klawaitura w lapku

to dobrze że idę do kina a nie na spot :decayed:

hahaha :)

Opublikowano

no to pieknie zes sie grisza zalatwil... :P

cos ty robil ze sie tak doprawiles...?

Vodka + joje :wink4:, -10 stopni na polu i ja bez koszulki :wallbash: Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Dlatego od nowego roku zostałem abstynentem :gwizdanie:

Opublikowano

no to pieknie zes sie grisza zalatwil... :P

cos ty robil ze sie tak doprawiles...?

Vodka + joje :wink4:, -10 stopni na polu i ja bez koszulki :wallbash: Głupota ludzka nie zna granic :disgust:

Dlatego od nowego roku zostałem abstynentem :gwizdanie:

Postanowienia noworoczne... :decayed:

Do zoba za dwie godziny. :cool1:

Opublikowano

Ja już tak dawno na spocie nie byłem, że musiałem w wątku zobaczyć na którą godzinę jest :polew:

Wpadnę was zobaczyć, bo już powoli nie pamiętam jak wyglądacie :decayed:

Opublikowano

a mi się nie chce jechać, padam po robocie :rolleyes:

udanego spota

Opublikowano

Nie dotre na spota....... :disgust: Frajer który miał być o 17:00 na firmie, dzwoni że dopiero wyjechał z Żywca :rant: Musze czekac na niego :bicz2:

Opublikowano
  • Autor

Keżor Ty masz czarną ramkę do grilla?

no :cwaniak1:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:43_________________________________________________

Nie dotre na spota....... :disgust: Frajer który miał być o 17:00 na firmie, dzwoni że dopiero wyjechał z Żywca :rant: Musze czekac na niego :bicz2:

ja bym lajtowo zdążył :polew: [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 18:43_________________________________________________aha , mnie nie będzie , leże w łóżku chory jeszcze k**wa mać :rolleyes:
Opublikowano
:hi: no i mnie tez nie bedzie ;(
Opublikowano

mnie również dziś nie ma na spocie :decayed:

Opublikowano

mnie też nie :gwizdanie:

Opublikowano

a ja byłem :wink4:

legenda glosi ze dzis jakis spot jest :)kedzior bedzie rozmawailem znim w pracy bo sie mijalismy zminami i potwierdza swa obecnosc dzis

sory za bledy cos szwankuje mi klawaitura w lapku

to dobrze że idę do kina a nie na spot :decayed:

miszak ty geju~ :polew:
Opublikowano

i mnie też nie ma :embarrassed:

Opublikowano

Dzięki za spota :)

Opublikowano

i taka slaba frekfencja... :/

no wstyd...

ale jak smiesznie... i ile przygod... :D

Opublikowano

Dzięki za spota :)

eSa była :slina: :slina: :slina:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.