Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

:kox:

dzisiaj napiłem się piwka na mieście :kox:

a ja koncze drina dobry jak cholera :kox:

Dobry, dobry! :kox: Ja też kończę.. :kox: Zrobię sobie jeszcze jednego. Bo moja coś powoli go kończy. :naughty:

:naughty: to chyba i ja nieomieszkam cos jeszcze sobie przygotowac

:good:

idę w kimę :hi:

:hi:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________Jakby ktoś gdzieś widział zderzak S-Line pod spryski, kompletny do B7 to proszę o info. :evil::hi:

sprzedam ci moj jak chcesz :decayed: bede mial na wozek :gwizdanie:

:heat: Koniec szukania. We wtorek się dogadamy. :good::decayed:

ok zalatwisz te lampki i bierz to ci powinno jeszcze cos na lakowanie zostac :decayed:

:good::naughty: No qr** przejebane z tym zderzakiem! :angry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja spadam w kimono :hi:

Opublikowano

ja spadam w kimono :hi:

:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

cześć

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: Nie lubię poniedziałków :disgust:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

No że niby co bo nie chce mi się czytać? :naughty::wink4:

to tylko 3 strony leniu

Wolę obejrzeć allegro i szukać zdrerzaka. No mów. :naughty:

nic, pierdolenie o Szopenie

Na tym forum tak potrafią. Jak napiszesz konkretny temat to dostaniesz 3 odpowiedzi, a na taki temat to mogą pier**lić stronami :gwizdanie:

koleś się chciał pochwalić czy co :mysli:

No trochę przeczytałem i rzeczywiście go ponosi z panoszeniem się! :naughty:

Niektóre kozoki z pomorza tak mają :gwizdanie:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

:gwizdanie: :kox:
Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

:gwizdanie: :kox:

no taki to pożyje :decayed:

Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

:gwizdanie: :kox:

no taki to pożyje :decayed:

:pali: Nie narzekam... CHoć trochę mało mkasy bo już na grubym debecie lecę! :naughty:
Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

:gwizdanie: :kox:

no taki to pożyje :decayed:

:pali: Nie narzekam... CHoć trochę mało mkasy bo już na grubym debecie lecę! :naughty:

zapodam Ci drugą kredytówkę :naughty:

Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

:gwizdanie: :kox:

no taki to pożyje :decayed:

:pali: Nie narzekam... CHoć trochę mało mkasy bo już na grubym debecie lecę! :naughty:

zapodam Ci drugą kredytówkę :naughty:

No qr** mam już 5 i wszędzie debet! :wink4::naughty::tongue4: Zamyam te wszystkie tematy i wypierdalam do ogniska jak spłacę! :naughty:
Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

:gwizdanie: :kox:

no taki to pożyje :decayed:

:pali: Nie narzekam... CHoć trochę mało mkasy bo już na grubym debecie lecę! :naughty:

zapodam Ci drugą kredytówkę :naughty:

No q***wa mam już 5 i wszędzie debet! :wink4::naughty::tongue4: Zamyam te wszystkie tematy i wypierdalam do ogniska jak spłacę! :naughty:

łe tam do ogniska, skrobaki do szyb będziesz miał albo do dzielenia kresek :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 11:27_________________________________________________kierwa a ja jutro napierdalam na 3 dni na DW i okolice tam porobić :decayed:
Opublikowano

co tam akjamo wole dziś :mysli:

:gwizdanie: :kox:

no taki to pożyje :decayed:

:pali: Nie narzekam... CHoć trochę mało mkasy bo już na grubym debecie lecę! :naughty:

zapodam Ci drugą kredytówkę :naughty:

No q***wa mam już 5 i wszędzie debet! :wink4::naughty::tongue4: Zamyam te wszystkie tematy i wypierdalam do ogniska jak spłacę! :naughty:

łe tam do ogniska, skrobaki do szyb będziesz miał albo do dzielenia kresek :naughty::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2011, 11:27_________________________________________________kierwa a ja jutro napierdalam na 3 dni na DW i okolice tam porobić :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

jak sie kupuje graty do auta to sie potem leci na grubym debecie :D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.