Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Leon Top Sport za***iste auto :naughty::kox:

mam do wzięcia pewne auto od mojego gazownika ma teraz 250 ps ale cena jest adekwatna do stanu..[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:27_________________________________________________http://moto.allegro.pl/seat-leon-cupra-r-sport-1-8turbo-250km-zamiana-i1436779759.html

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

musze powiedzieć że ta puma 1.7 to zasuwa :) 125 koni krótka skrzynia tona wagi na glebie daje rade :kox: :kox:

Kiedyś moja siostra miała Pumę, to miałem okazję nią też jeździć parę razy, no i taka nawet żwawa, do miasta dla kobiety nie jest zła :naughty:

Opublikowano

musze powiedzieć że ta puma 1.7 to zasuwa :) 125 koni krótka skrzynia tona wagi na glebie daje rade :kox: :kox:

Kiedyś moja siostra miała Pumę, to miałem okazję nią też jeździć parę razy, no i taka nawet żwawa, do miasta dla kobiety nie jest zła :naughty:

gdyby nie ta blacha było by w miare fajne autko.. ale gniją masakrycznie.. moja luba ma z 2000 roku i już zaczyna widać purchle.... [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:33_________________________________________________dobra spadam spać, jutro pojeżdże MAN'em całą dniówke narka :hi: :hi:

Opublikowano

Leon Top Sport za***iste auto :naughty::kox:

mam do wzięcia pewne auto od mojego gazownika ma teraz 250 ps ale cena jest adekwatna do stanu..[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:27_________________________________________________http://moto.allegro.pl/seat-leon-cupra-r-sport-1-8turbo-250km-zamiana-i1436779759.html

Idealny :good:
Opublikowano

cudny ten leonik :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:44_________________________________________________i ma dokładkę z audi :decayed:

Opublikowano

dobra spadam spac do jutra :hi:

Opublikowano

gdyby nie ta blacha było by w miare fajne autko.. ale gniją masakrycznie.. moja luba ma z 2000 roku i już zaczyna widać purchle.... [br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:33_________________________________________________dobra spadam spać, jutro pojeżdże MAN'em całą dniówke narka :hi: :hi:

Taka Puma to niebezpieczne auto dla ludzi mojego wzrostu, bo już siedząc głowa jest się w stanie kolidować z przednim słupkiem. W czasie wypadku se nie wyobrażam tego, maras. No i przez tylnią szybę widać jak przez oczko z kibla :decayed:

Opublikowano

Ja też spadam. :hi:

Opublikowano

cudny ten leonik :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:44_________________________________________________i ma dokładkę z audi :decayed:

od mojego gazownika- Marcina, warto wziąść każde auto...dlatego czekam aż będzie sprzedawał S4 B7 :):kox: :gwizdanie:

zdjcie0168vh.th.jpg

AdiKraków jak ktoś kojarzy jeździ Marcina EX S4B5 :)

Opublikowano
:siema: z rana :kox:
Opublikowano

:hi:

siemano

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Stan nie zapomnij dziś kolnąc do tego gościa. :gwizdanie: Mam kilka poprawek ale w przyszłym tygodniu już chyba będę gotów. :good:

:hi:

Opublikowano

Stan nie zapomnij dziś kolnąc do tego gościa. :gwizdanie: Mam kilka poprawek ale w przyszłym tygodniu już chyba będę gotów. :good:

:hi:

pamiętam, zadzwonie do niego, daj mi później cynk kiedy dokładnie będziesz się tam wybierać :)

Opublikowano

cudny ten leonik :kox:[br]Dopisany: 09 Luty 2011, 23:44_________________________________________________i ma dokładkę z audi :decayed:

od mojego gazownika- Marcina, warto wziąść każde auto...dlatego czekam aż będzie sprzedawał S4 B7 :):kox: :gwizdanie:

zdjcie0168vh.th.jpg

AdiKraków jak ktoś kojarzy jeździ Marcina EX S4B5 :)

ja już któryś raz z rzędu widziałem na trasie Tychy-Bielsko czarne RS4 B7 W avance :slina:

podupiało nawet nawet i laseczka za kółkiem blachy SBI :no:

witka :bry:

Opublikowano

Stan nie zapomnij dziś kolnąc do tego gościa. :gwizdanie: Mam kilka poprawek ale w przyszłym tygodniu już chyba będę gotów. :good:

:hi:

pamiętam, zadzwonie do niego, daj mi później cynk kiedy dokładnie będziesz się tam wybierać :)

:good:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

masakra :wallbash:

Opublikowano

masakra :wallbash:

Co jest? Mówiłem idź do lekarza!
Opublikowano

masakra :wallbash:

bo dawno drinka nie piliśmy :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.