Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to psssyt :naughty:

ja już kończę i kimono :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to psssyt :naughty:

ja już kończę i kimono :hi:

:hi: ja jeszcze chwile posiedzę :gwizdanie:
Opublikowano

Kanar , odczytałeś wiadomość na szybie pare dni temu ? :naughty:

hahah no qwa sie zastanawiałem kto to.. bo zauważyłem dopiero pod domem ;)

ale dobrze wiedzieć że moje auto jest pod nadzorem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kanar , odczytałeś wiadomość na szybie pare dni temu ? :naughty:

hahah no qwa sie zastanawiałem kto to.. bo zauważyłem dopiero pod domem ;)

ale dobrze wiedzieć że moje auto jest pod nadzorem :decayed:

to chyba nie używasz lusterek ;] bo napis był na całej bocznej szybie :polew:

na Rolnej Cie dopadłem :wink4: coś tam robił ? :decayed:

Opublikowano

koledzy widzieli moją Audi 80-tkę??

parę stron wstecz...

Opublikowano

koledzy widzieli moją Audi 80-tkę??

parę stron wstecz...

za małe nic nie widać, ja oglądałem Top Gear :kox:

i kimka :hi:

Opublikowano

elvis, myślę że widzieli, fakt zdjęcia do bani... ale widzieli

Opublikowano

pracuje tam od tygodnia :)

lusterek używam ale ta szyba była tak zaje.. syfek że przywykłem że słabiej przez nią widać ;)

Opublikowano

Cześć. Czy wtorkowe spoty na 3 stawach są aktualne??

Opublikowano

Cześć. Czy wtorkowe spoty na 3 stawach są aktualne??

Cały czas :wink4:
Opublikowano

elvis, myślę że widzieli, fakt zdjęcia do bani... ale widzieli

no małe ... ale 80-tka w deszkę...

Opublikowano

Cześć. Czy wtorkowe spoty na 3 stawach są aktualne??

tak jak najbardziej :wink4:

Opublikowano

Cześć. Czy wtorkowe spoty na 3 stawach są aktualne??

zapowiada się że chyba będzie mnóstwo rzadko tam będących A4

Opublikowano

elvis, myślę że widzieli, fakt zdjęcia do bani... ale widzieli

no małe ... ale 80-tka w deszkę...

Na zdjęciach nic nie było widać, tylko że to 80-tka. Daj jakieś lepsze zdjęcia to ocenimy :gwizdanie:
Opublikowano

Dawno nie bywałem, bo frekwencja 5 aut na krzyż nie zachęcała. Ale zawitam w najbliższy wtorek :)

Czy mógłby ktoś zabrać ze sobą Vaga? Chciałabym sprawdzić turbo bo od 2 dni łapie notlaufa... chyba niunia zaczyna sie obrażać odkad dowiedziała się ze za miesiąc zmieni właściciela. Pierw czujnik temperatury, później łożysko koła, teraz turbo sie przywiesza... :(

Pomożecie zdiagnozować??

Opublikowano

hyh skąd ja to znam.. łożysko.. turbina.. moglibyśmy gadać do jutra :wink4:

Opublikowano
  • Autor

przeguby jeszcze :decayed:

Opublikowano

Dawno nie bywałem, bo frekwencja 5 aut na krzyż nie zachęcała. Ale zawitam w najbliższy wtorek :)

Czy mógłby ktoś zabrać ze sobą Vaga? Chciałabym sprawdzić turbo bo od 2 dni łapie notlaufa... chyba niunia zaczyna sie obrażać odkad dowiedziała się ze za miesiąc zmieni właściciela. Pierw czujnik temperatury, później łożysko koła, teraz turbo sie przywiesza... :(

Pomożecie zdiagnozować??

A myślałem że przyjedzie ktoś na spota a nie po to żeby mu sprawdzić auto :thumbdown: Zabierz 50zł i kolega myśle że pomoże bo akurat potrzebuje kasy :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 23:02_________________________________________________

przeguby jeszcze :decayed:

:polew: A mi cieknie z pompy wtryskowej :wallbash:
Opublikowano
:polew: noo że o wahaczach, termostacie, świecach nie wspomne..
Opublikowano

elvis, myślę że widzieli, fakt zdjęcia do bani... ale widzieli

no małe ... ale 80-tka w deszkę...

:good:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.