Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ehhhhhhh :confused4:

przestań się użalać nad sobą nie bądź baba :punish:

poprostu Miszka brak slow brak slow :confused4:

:mysli:

:good: ;(
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

trza zbierać się pomału do roboty, dziś na relaksie raczej bo niewiele mam spotkań na dziś ale nigdy nic nie wiadomo

Opublikowano

też za niedlugo sie zbieram

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi:

i pitam :hi:

Opublikowano

No pracujta chłopy i baby :decayed:

Opublikowano

Hej, Panowie, powiedzcie mi, można jeździć na letnim ogumieniu teraz, jak jest rano -5, a przez dzień niewiele ponad 0? Tzn na dwa, max 3 dni chcę sobie wrzucić te oponki i sprawdzić jak się jeździ. Jeżeli nienajlepiej, to mam okazje zamienić na takie same oponki, tylko węższe.

Wiadomo, że guma pracuje poprawnie w odpowiednim zakresie temp. Tylko jak to się odzwierciedli na jazdę? Ja do pracy jadę okł 6.20 to jest -5, da rade sobie na spokojnie bez szaleństw dojechać?

Czy lepiej poczekać, aż będzie ciut cieplej… Co sądzicie?

:mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Hej, Panowie, powiedzcie mi, można jeździć na letnim ogumieniu teraz, jak jest rano -5, a przez dzień niewiele ponad 0? Tzn na dwa, max 3 dni chcę sobie wrzucić te oponki i sprawdzić jak się jeździ. Jeżeli nienajlepiej, to mam okazje zamienić na takie same oponki, tylko węższe.

Wiadomo, że guma pracuje poprawnie w odpowiednim zakresie temp. Tylko jak to się odzwierciedli na jazdę? Ja do pracy jadę okł 6.20 to jest -5, da rade sobie na spokojnie bez szaleństw dojechać?

Czy lepiej poczekać, aż będzie ciut cieplej… Co sądzicie?

:mysli: :mysli: :mysli:

Trzeba było założyć na weekend było w miarę ciepło. Teraz też ma kilka ciepłych dni chyba od środy to możesz założyć tylko bardzo uważaj. Najlepiej to zrób tak: załóż jak wrócisz z pracy, przejedź się trochę różnymi drogami i już będziesz miał rozeznanie :wink4:
Opublikowano

Cześć

a całkiem najlepiej będzie Tolek jak od razu zmienisz na 225/235 :rolleyes:

kolejnym wyjściem jest założenie ich na auto po przyjściu z roboty, zrób z 20 km i zobaczysz jak będzie :rolleyes:

odnośnie pogody, w moim przypadku może nawet padać śnieg w tym tygodniu :naughty: mam II zmianę :rolleyes:

Opublikowano

Zakładam felgi dzisiaj i pojadę do sosnowca, tam jest koleś co ma pełno opon i mi może wymienić na węższe. Oprócz tego daje gwarancję na opony kupione od niego. Te weźmie w rozliczeniu. Może jutro wpadnę na tych Felach jutro na spot`a :kox:

Komentarze w style wrzuć zawias można ominąć, bo cały czas szukam czegoś fajnego :good:

Opublikowano

Zakładam felgi dzisiaj i pojadę do sosnowca, tam jest koleś co ma pełno opon i mi może wymienić na węższe. Oprócz tego daje gwarancję na opony kupione od niego. Te weźmie w rozliczeniu. Może jutro wpadnę na tych Felach jutro na spot`a :kox:

Komentarze w style wrzuć zawias można ominąć, bo cały czas szukam czegoś fajnego :good:

jeżeli jedziesz do tego kolesia, u którego ja byłem rok temu, to sobie daruj ( boczna ulica, od ulicy Grota Roweckiego)

Chciałem wymienić moje Bridgestone Potenza RE050 Run FLat 225/50 R17 na jakieś podobne 225/45 R17

Moje miały ok 6mm bieżenika, to gościu chciał dopłaty po ok 150zł za opone i dawał mi w gorszym stanie :wallbash:

Opublikowano

Panowie, przecież on nie może na tym stracić, on musi zarobić :decayed:

Tolek, możesz spróbować na tym pojeździć, ale wiem jedno, niższy zawias + taka szeroka opona = większe spalanie, to raz, dwa: szybciej padnie zawieszenie, trzy: w koleinach nie utrzymasz kierownicy :decayed:

Większość ludu do b6/b7 zakłada dla 18'' rozmiar 235/40, moim zdaniem to zbędne i lepiej założyć 225/40 :wink4:

Opublikowano

Dokładnie takie zakłady handlujące oponami to parażka. Zdzierają kasę z jakiś naiwnych frajerów :thumbdown:

Opublikowano

Znalazłem kolesia w Sosnowcu przy ul. Plonów 20

Przykładowa aukcja:

http://allegro.pl/225-40r18-225-40-18-dunlop-sp-sportmaxx-2szt-7mm-i1481516557.html

No nic, podjadę i zobaczę na miejscu co mi powie… Jeśli nie będzie takiej tragedii jak się zapowiada, to i może zostawię te oponki. Jak będzie miał coś w miarę dobrego w miarę rozsądnej cenie, to zamienię.

Opublikowano

Znalazłem kolesia w Sosnowcu przy ul. Plonów 20

Przykładowa aukcja:

http://allegro.pl/225-40r18-225-40-18-dunlop-sp-sportmaxx-2szt-7mm-i1481516557.html

No nic, podjadę i zobaczę na miejscu co mi powie… Jeśli nie będzie takiej tragedii jak się zapowiada, to i może zostawię te oponki. Jak będzie miał coś w miarę dobrego w miarę rozsądnej cenie, to zamienię.

to dokładnie ten koleś :gwizdanie:

Opublikowano

Kurcze, no nic, podjadę i zobaczę co ma mi do zaoferowania. Jeśli będzie coś świrował, to go oleję…

Opublikowano

No znam ten zakład bo mieszka blisko niego. Koleś ma chore ceny, także jak Ci nie szkoda paliwa to jedź ale naprawdę nie warto :thumbdown:

Opublikowano

Witam po ciężkim weekendzie :)

Tolek przy twojej ilości kucy nie pakowałbym się w większe niż 225 :wink4:

Opublikowano

Witam po ciężkim weekendzie :)

Tolek przy twojej ilości kucy nie pakowałbym się w większe niż 225 :wink4:

Jak nie latałeś bez koszulki to nie był ciężki :kox:
Opublikowano

no i prawie fajrant :pali:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.