Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: ale się zasiedziałem w garażu :kox::drunk::decayed:

co dzialales?:P:polew:

Wreście wy***ałem katalizator :decayed:

hehe wczas :wink4: i co fajnie turbinka swista? :decayed:

No elegancko. Jeszcze tylko ogarnąć wyciek z przewodu doprowadzającego olej do turbiny i wyciek paliwa z pompy wtryskowej :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: ale się zasiedziałem w garażu :kox::drunk::decayed:

co dzialales?:P:polew:

Wreście wy***ałem katalizator :decayed:

hehe wczas :wink4: i co fajnie turbinka swista? :decayed:

No elegancko. Jeszcze tylko ogarnąć wyciek z przewodu doprowadzającego olej do turbiny i wyciek paliwa z pompy wtryskowej :decayed:

k**wa ale sie zajebalem 1 drinkiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 00:37_________________________________________________takze tego

650-178-894-306-1178751.jpg

708-106-145-579-1178719.jpg

Opublikowano

No ja piwko dopije i spadam do wyrka bo jestem wyjebany trochę :gwizdanie:

Opublikowano

No ja piwko dopije i spadam do wyrka bo jestem wyjebany trochę :gwizdanie:

ja sobie zrobilem jednego drina, ale jakos sie zagapilem i nalalem praktycznie samego łysakcza :gwizdanie: zapomnialem o pepsi hehe
Opublikowano

No ja piwko dopije i spadam do wyrka bo jestem wyjebany trochę :gwizdanie:

ja sobie zrobilem jednego drina, ale jakos sie zagapilem i nalalem praktycznie samego łysakcza :gwizdanie: zapomnialem o pepsi hehe

Jak wy możecie pić to kolorowe gówno :sick3: Kiedyś wypiliśmy z kumplem całą butlę tego i na następne 3 dni żyć nie mogłem bo non stop było :sick3::thumbdown:
Opublikowano

No ja piwko dopije i spadam do wyrka bo jestem wyjebany trochę :gwizdanie:

ja sobie zrobilem jednego drina, ale jakos sie zagapilem i nalalem praktycznie samego łysakcza :gwizdanie: zapomnialem o pepsi hehe

Jak wy możecie pić to kolorowe gówno :sick3: Kiedyś wypiliśmy z kumplem całą butlę tego i na następne 3 dni żyć nie mogłem bo non stop było :sick3::thumbdown:

wiesz tak wieczorem dla smaku to wsam raz :polew:
Opublikowano

Spoko. Dobra zawijam się do wyrka. Narka :hi:

Opublikowano

Spoko. Dobra zawijam się do wyrka. Narka :hi:

pussy :tongue4:
Opublikowano

siemka dziś ma być cały dzień bezchmurne niebo na południu Polski :kox:

Opublikowano
:hi: najlepszego Paniom :kwiatek:
Opublikowano

:hi: w dzień spota

Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:10_________________________________________________

:hi: najlepszego Paniom :kwiatek:

:notworthy:

Opublikowano

:hi:

wszystkiego dobrego życzę :kwiatek:

Opublikowano

:hi:

wszystkiego dobrego życzę :kwiatek:

nam proszę podwójnie :tongue4:

dzięki :wink4:

Opublikowano

:hi:

wszystkiego dobrego życzę :kwiatek:

nam proszę podwójnie :tongue4:

dzięki :wink4:

tak tak zapomniałem życzę wam wszystkiego dobrego :kwiatek: :kwiatek:

Opublikowano

bry :hi:

ja już się wycałowałem: najepierw w domu, a później w robocie :wstydliwy:

Opublikowano

bry :hi:

ja już się wycałowałem: najepierw w domu, a później w robocie :wstydliwy:

ale w robocie smakowało lepiej co :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

:hi:

wszystkiego dobrego życzę :kwiatek:

nam proszę podwójnie :tongue4:

dzięki :wink4:

tak tak zapomniałem życzę wam wszystkiego dobrego :kwiatek: :kwiatek:

:decayed:

Opublikowano

:hi:

Najlepszego paniom :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

bry :hi:

ja już się wycałowałem: najepierw w domu, a później w robocie :wstydliwy:

ale w robocie smakowało lepiej co :gwizdanie: :naughty:

:decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2011, 08:54_________________________________________________Aha

Spoko. Dobra zawijam się do wyrka. Narka :hi:

pussy :tongue4:

:ssij::naughty:
Opublikowano

siemka

najlepszego kobitki w dniu tego komunistycznego swieta :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.