Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie: do tego czasu Ci sie b6 znudzi..
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

Może szybciej, nie wyrobisz się jak zapierdalasz za szefa?! :naughty: :naughty: :naughty:

wyrobiłbym i teraz ale nie chcę kupować auta którym będę jeździł raz na tydzień, to bez sens moim zdaniem

Raz na tydzień pod warunkiem, że jedziesz na spota! :decayed:

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

to co zmiana?

czytaj dokładnie :wink4:

:gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

wyrobiłbym i teraz ale nie chcę kupować auta którym będę jeździł raz na tydzień, to bez sens moim zdaniem

to co teraz gadasz jest bez sensu :polew:
Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:45_________________________________________________

wyrobiłbym i teraz ale nie chcę kupować auta którym będę jeździł raz na tydzień, to bez sens moim zdaniem

to co teraz gadasz jest bez sensu :polew:

?

Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

:shocked::blink:
Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

:shocked::blink:

Od zawsze Miszka był inny. :gwizdanie: :naughty:
Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

:shocked::blink:

Od zawsze Miszka był inny. :gwizdanie: :naughty:

:decayed:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

nom chyba ze sedan :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-skora-navi-bixenon-i1490578060.html

no ale to max najebany bym kupił :naughty:

Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

:shocked::blink:

Od zawsze Miszka był inny. :gwizdanie: :naughty:

:decayed:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

nom chyba ze sedan :gwizdanie:

http://moto.allegro.pl/audi-a4-2-0tdi-s-line-skora-navi-bixenon-i1490578060.html

no ale to max najebany bym kupił :naughty:

:decayed: :decayed:
Opublikowano

no ale to max najebany bym kupił :naughty:

czyli normalka :tongue4:
Opublikowano

no ale to max najebany bym kupił :naughty:

czyli normalka :tongue4:

dla Ciebie tak

dla mnie nie

widzisz różnicę

Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

:shocked::blink:

Od zawsze Miszka był inny. :gwizdanie: :naughty:

Ale że aż tak inny..... :naughty:
Opublikowano

Miszka czyli mam rozumieć że na spotach Cie już nie będzie.... :tongue4: teraz co ? TOYOTA club... :naughty:

B6 Incoming :naughty: :naughty: :naughty:

w 2015r

w 2015 to Ci moją b7 sprzedam.... :gwizdanie:

nie podoba mi się b7, nawet gdyby było mnie stać nie kupiłbym :sick3:

:shocked::blink:

Od zawsze Miszka był inny. :gwizdanie: :naughty:

Ale że aż tak inny..... :naughty:

:thumbdown: Szkoda słów.
Opublikowano

Ale że aż tak inny..... :naughty:

geje tak maja :polew: :polew: :polew:

dla Ciebie tak

dla mnie nie

widzisz różnicę

:ssij:
Opublikowano

Ale że aż tak inny..... :naughty:

geje tak maja :polew: :polew: :polew:

dla Ciebie tak

dla mnie nie

widzisz różnicę

:ssij:

:sarcastic:

Opublikowano

no ale to max najebany bym kupił :naughty:

czyli normalka :tongue4:

dla Ciebie tak

dla mnie nie

widzisz różnicę

czyli wychodzi na to, że nie jesteś do końca normalny :tongue4:

Opublikowano

a ja sobie pije cole :tongue4:

Opublikowano

Ale że aż tak inny..... :naughty:

geje tak maja :polew: :polew: :polew:

dla Ciebie tak

dla mnie nie

widzisz różnicę

:ssij:

Nie mów mu tak! Miszka specjalnie Cię podpuszcza i o to mu właśnie chodzi... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Hammer to dał na BB

http://www.sadistic.pl/i-czego-sie-przypierdalal-vt71980.htm

Ale z nim pojechał.....

Ale że aż tak inny..... :naughty:

geje tak maja :polew: :polew: :polew:

dla Ciebie tak

dla mnie nie

widzisz różnicę

:ssij:

Nie mów mu tak! Miszka specjalnie Cię podpuszcza i o to mu właśnie chodzi... :polew: :polew: :polew:

:laghing2: :laghing2: :laghing2:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.