Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

najlepiej gdzieś przy schodach - bedziesz mógł kasować za przejście :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

:oklaski:

takich ludzi jak Ty potrzeba nam więcej :kox::decayed:

:)

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

najlepiej gdzieś przy schodach - bedziesz mógł kasować za przejście :naughty:

Materialisto ty...... :tongue4: eeee jak już, to od klubowiczów po ćwiartce a od klubowiczek po całuśnym całusie :gwizdanie: :przebiegly::naughty:
Opublikowano

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

:oklaski:

takich ludzi jak Ty potrzeba nam więcej :kox::decayed:

:)

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

najlepiej gdzieś przy schodach - bedziesz mógł kasować za przejście :naughty:

Materialisto ty...... :tongue4: eeee jak już, to od klubowiczów po ćwiartce a od klubowiczek po całuśnym całusie :gwizdanie: :przebiegly::naughty:

romantyk :decayed:

Opublikowano

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

:oklaski:

takich ludzi jak Ty potrzeba nam więcej :kox::decayed:

:)

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

najlepiej gdzieś przy schodach - bedziesz mógł kasować za przejście :naughty:

Materialisto ty...... :tongue4: eeee jak już, to od klubowiczów po ćwiartce a od klubowiczek po całuśnym całusie :gwizdanie: :przebiegly::naughty:

A co na to Twój HAREM

Opublikowano

Cześć :rolleyes:

Opublikowano

Cześć :rolleyes:

siemano :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

trochę mnie wczoraj przewiało :gwizdanie:

zachciało się prawie śląskiej kiełbaski :decayed:

Opublikowano

Cześć :rolleyes:

:hi:

:siema:

Opublikowano

co myślicie o oponach Vredestein Ultrac Sessanta 225/40R18 92 Y XL?

miał ktoś może kiedyś?

stanley jak sie zapatrujesz?

Opublikowano

są bardzo chwalone, myślę że szczególnie przez wygląd tej opony :rolleyes:

Opublikowano

:hi: w przerwie między spotkaniami :hi:

co tam pany ? OKO żyjesz :shocked::hi::good::tongue4::polew:

Opublikowano

co myślicie o oponach Vredestein Ultrac Sessanta 225/40R18 92 Y XL?

miał ktoś może kiedyś?

stanley jak sie zapatrujesz?

wyglądają ładnie, ale opinii nie czytałem

Ja już dla siebie sobie dzisiaj domówiłem :decayed:[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:48_________________________________________________miałem 15" letnie tej firmy i były bdb

ale bieżnik całkiem inny[br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 15:49_________________________________________________Poniżej cytuję jedną z opinii z netu:

"wyglad super, trzymaja sie drogi jak tesciowa balkonu (na mokrym i suchym). "

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

czytałem własnie chop doj**ał

Opublikowano

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

:oklaski:

takich ludzi jak Ty potrzeba nam więcej :kox::decayed:

:)

:hi:

Temat Bukowiny ogarnie Miron i da mi znać, odnośnie pokuju na dole dla mnie itp.. także do jutro wszystko będe wiedział.

najlepiej gdzieś przy schodach - bedziesz mógł kasować za przejście :naughty:

Materialisto ty...... :tongue4: eeee jak już, to od klubowiczów po ćwiartce a od klubowiczek po całuśnym całusie :gwizdanie: :przebiegly::naughty:

A co na to Twój HAREM

Harem o niczym się nie dowie :wink4:

"wyglad super, trzymaja sie drogi jak tesciowa balkonu (na mokrym i suchym). "

:polew: :polew: Dobre.....

Opublikowano
:hi: po robocie
Opublikowano

:hi:

A ja miałem być w wawie, a będe za tydzień :kox:

Opublikowano

:hi:

A ja miałem być w wawie, a będe za tydzień :kox:

i po co się pchasz w te korki...? :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.