Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to może ankieta :kox: :kox: :kox: :kox:

1. U Stanleyów w c h u j za***ista opcja Kato Szał Baj Najt

2. U Miszków na wsi w Tychach impreza w remizie

3. ? [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________krolu zapodaj ankiete :naughty:

1. tak, jesli chcesz by impreza u Stanleyów się nie odbyła

2. tak, jesli chcesz aby impreza była u Miszków

3. nie, jesli chcesz imprezować u Stanleów

:decayed:

to pieprze nie ma ankiety i impreza jest u Stanleyów i c h u j

to Wam zostawię klucze :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

19? proponuję 17 :decayed:

Opublikowano

Mieliście już tak ??

Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna :tongue4:

mogła na niego jeszcze nasikać :kox:

Opublikowano

Mieliście już tak ??

Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna :tongue4:

mi jeszcze zadna nie najebala :decayed:

to może ankieta :kox: :kox: :kox: :kox:

1. U Stanleyów w c h u j za***ista opcja Kato Szał Baj Najt

2. U Miszków na wsi w Tychach impreza w remizie

3. ? [br]Dopisany: 16 Marzec 2011, 21:37_________________________________________________krolu zapodaj ankiete :naughty:

1. tak, jesli chcesz by impreza u Stanleyów się nie odbyła

2. tak, jesli chcesz aby impreza była u Miszków

3. nie, jesli chcesz imprezować u Stanleów

:decayed:

2 :wink4:
Opublikowano

Mieliście już tak ??

Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna :tongue4:

tez mi kozak a mogl miec ruchanie w kiblu :evil:

Opublikowano

Mieliście już tak ??

Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna :tongue4:

Ten chłoptaś to jakiś szczylek :gwizdanie:

Opublikowano

który romantyk uprawia sex w kiblu? :gwizdanie:

Opublikowano

19? proponuję 17 :decayed:

Ejjjj no, ej noooo. Nie chcemy przeca żeby Stasiu pomyślał, że coś na nim wymuszamy. Poczekajcie spokojnie, aż sam zaproponuje :decayed:

Opublikowano

który romantyk uprawia sex w kiblu? :gwizdanie:

wszyscy :decayed:

Opublikowano

Mieliście już tak ??

Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna :tongue4:

tez mi kozak a mogl miec ruchanie w kiblu :evil:

widzisz... tak to jest jak się w takiej sytuacji mówi, że ma się zonę/ lub partnerkę... :gwizdanie: i ty mogłeś dziś tak wpierdziel dostać dimek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

który romantyk uprawia sex w kiblu? :gwizdanie:

ja, nie :decayed:
Opublikowano

który romantyk uprawia sex w kiblu? :gwizdanie:

każdy

"najlepsza na świecie, jest miłość w klozecie"....

:decayed:

Opublikowano

który romantyk uprawia sex w kiblu? :gwizdanie:

W kiblu nie ma miejsca na romantyzm, jak się na takie coś decydujesz to jest tylko łupu-cupu :gwizdanie: Na szybciocha i cześć! :decayed:

Opublikowano

wszyscy mądrzy a założę się że 80% ludzi by zrezygnowała

ja miałem na myśli godzinę 17 w Tychach :decayed:

Opublikowano

Mieliście już tak ??

Pewnie nie jeden, tylko się nie przyzna :tongue4:

tez mi kozak a mogl miec ruchanie w kiblu :evil:

widzisz... tak to jest jak się w takiej sytuacji mówi, że ma się zonę/ lub partnerkę... :gwizdanie: i ty mogłeś dziś tak wpierdziel dostać dimek :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja :mysli: myślisz :evil:

Opublikowano

A co z Keżorem ? nie było go tu chyba długo :mysli:

Opublikowano

A co z Keżorem ? nie było go tu chyba długo :mysli:

pewnie zakochał się w jakiejś studentce :naughty:

Opublikowano

A co z Keżorem ? nie było go tu chyba długo :mysli:

Długo i dawno to ciebie na SPOCIE nie było.... :bicz:
Opublikowano

A co z Keżorem ? nie było go tu chyba długo :mysli:

Długo i dawno to ciebie na SPOCIE nie było.... :bicz:

muszę za***rdalać... ile można jeździć B5 jak najgorszy frajer :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A co z Keżorem ? nie było go tu chyba długo :mysli:

Długo i dawno to ciebie na SPOCIE nie było.... :bicz:

muszę zasuwać... ile można jeździć B5 jak najgorszy frajer :polew: :polew: :polew:

ci jebne :decayed:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.