Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich!!! :hi:

:hi:

delikatne zakupy zrobione

na dzisiaj czy do BT :wink4:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na dzisiaj czy do BT :wink4:

pare ubran sobie kupilem

1281205064_MW00104473SM_w333_h400.jpg

c_big8851798.jpg

1298327930_AC0000000046_w333_h400.jpg

Opublikowano

na dzisiaj czy do BT :wink4:

pare ubran sobie kupilem

1281205064_MW00104473SM_w333_h400.jpg

c_big8851798.jpg

1298327930_AC0000000046_w333_h400.jpg

Ja bym potrzebował przebranie CZOŁGU. idealne bym miał :tongue4: z dużą lufą :polew:
Opublikowano

delikatne zakupy zrobione

ja yhymm

pewnie, żeś ledwo na to drugie piętro wniósł :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 15:43_________________________________________________

na dzisiaj czy do BT :wink4:

pare ubran sobie kupilem

1281205064_MW00104473SM_w333_h400.jpg

c_big8851798.jpg

1298327930_AC0000000046_w333_h400.jpg

Ja bym potrzebował przebranie CZOŁGU. idealne bym miał :tongue4: z dużą lufą :polew:

albo chociaż jakiś wóz bojowy czy amfibia :naughty:

Opublikowano

ja yhymm

pewnie, żeś ledwo na to drugie piętro wniósł :gwizdanie:

asortyment zostawilem w aucie po co wnosic i znosic :decayed:

Ja bym potrzebował przebranie CZOŁGU. idealne bym miał :tongue4: z dużą lufą :polew:

ja bym cie bardziej widzial w stroju biedronki :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 15:48_________________________________________________stasiek ja sie powoli zbieram :wink4:
Opublikowano

ja yhymm

pewnie, żeś ledwo na to drugie piętro wniósł :gwizdanie:

asortyment zostawilem w aucie po co wnosic i znosic :decayed:

Ja bym potrzebował przebranie CZOŁGU. idealne bym miał :tongue4: z dużą lufą :polew:

ja bym cie bardziej widzial w stroju biedronki :decayed:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 15:48_________________________________________________stasiek ja sie powoli zbieram :wink4:

ok :good:

Opublikowano

:hi:

:spam:

Opublikowano

:hi:

:spam:

A na Gliwickim pewnie nie ma SPAMU..... :naughty:

Boisz się że was przegonimy :gwizdanie:

A w takim tępie to do końca przyszłego tygodnia ich wykniemy :przebiegly:

Opublikowano

9000 post :decayed: :decayed: :decayed:

napinacz :tongue4:

rolka napinacza :polew:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 09:54_________________________________________________

śmieszna kwota wyjdzie, nieraz więcej w żabce wydajemy :kox:

ja yhym :polew:

wbijasz sobie to do ksiazki serwisowej? :naughty:

nie bo już mam cała zapisaną :rolleyes:

idź zobacz czy ci turbo nie wymontowali :gwizdanie:

patrz im cały czas na ręce :decayed:

:kawa:

wymontowali i zamontowali CAHA :decayed:

ad 1. :polew: :polew: :polew: :polew: tyś jest prze j**any :decayed:

ad 2. szacun :notworthy:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:03_________________________________________________

Witam wszystkich!!! :hi:

:hi:

Opublikowano
:hi: witam wszystkich grillowiczów
Opublikowano

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Opublikowano

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Gitara :good:

18' ?

Opublikowano

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Gitara :good:

18' ?

17 :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________Stan by nie poszedł w 18, za bardzo ceni sobie komfort choć jak miał 15 to mówił że na 17 nie zmieni i zawiasu nie obniży :decayed:

Opublikowano

kox - oczywiście nie jakość foto

Opublikowano

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Gitara :good:

18' ?

jak oddawałem do wulkanizatora, to były to jeszcze 17", ale mu powiedziałem żeby spróbował z tego zrobić 18" - prawie mu się udało :wink4:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:24_________________________________________________

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Gitara :good:

18' ?

17 :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________Stan by nie poszedł w 18, za bardzo ceni sobie komfort choć jak miał 15 to mówił że na 17 nie zmieni i zawiasu nie obniży :decayed:

wymieniłem sobie oprócz hampli z tyłu również łączniki stabilizatora z przodu - teraz w samochodzie cichutko :naughty:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Gitara :good:

18' ?

17 :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________Stan by nie poszedł w 18, za bardzo ceni sobie komfort choć jak miał 15 to mówił że na 17 nie zmieni i zawiasu nie obniży :decayed:

miszka na tym forum wszyscy tak mówią a potem rezanie idzie pełna para :kox: :kox:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Gitara :good:

18' ?

17 :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________Stan by nie poszedł w 18, za bardzo ceni sobie komfort choć jak miał 15 to mówił że na 17 nie zmieni i zawiasu nie obniży :decayed:

miszka na tym forum wszyscy tak mówią a potem rezanie idzie pełna para :kox: :kox:

jesteś jednym z przykładów :decayed::kox:

Opublikowano

:hi: z wieczora

ledwo widać ale są LETNIE :kox:

IMG042.jpg

Gitara :good:

18' ?

17 :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:21_________________________________________________Stan by nie poszedł w 18, za bardzo ceni sobie komfort choć jak miał 15 to mówił że na 17 nie zmieni i zawiasu nie obniży :decayed:

miszka na tym forum wszyscy tak mówią a potem rezanie idzie pełna para :kox: :kox:

jesteś jednym z przykładów :decayed::kox:

nawet mnie na starosc odbilo :wallbash:[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 20:33_________________________________________________a i jutro wrzucam moje letnie podrabiane 17" :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

ktoś z forum mówił na Spocie że ma zniżki pracownicze w InterCars'ie ... kto to bo pewnie po sobocie będę klocki zamawiał komplet przód i może tył...a i może (oby nie tarcze)

co byście powiedzieli na nawiercane przód...MIKODA widziałem ale nie wiem co powiecie na takie tarcze...w Mondeo miałem i fajnie nawet wyglądało...wkleiłbym jakieś foto ale powiedzcie jak... :wallbash::mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.