Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: dzień dobry
Opublikowano
:bry:
Opublikowano

ale nudaaa :gwizdanie:

Opublikowano

ale nudaaa :gwizdanie:

dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka :naughty:

Opublikowano

ale nudaaa :gwizdanie:

dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka :naughty:

Może ja też bym zmienił koło żeby się polansować w BT. :mysli::naughty:
Opublikowano

ale nudaaa :gwizdanie:

dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka :naughty:

Może ja też bym zmienił koło żeby się polansować w BT. :mysli::naughty:

twardy bądź :decayed:

Opublikowano

ale nudaaa :gwizdanie:

dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka :naughty:

Może ja też bym zmienił koło żeby się polansować w BT. :mysli::naughty:

twardy bądź :decayed:

Jak się uda to zmienię. :naughty: :naughty:
Opublikowano

hot or not :polew:

2ajuekz.jpg

Opublikowano

ale nudaaa :gwizdanie:

dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka :naughty:

Może ja też bym zmienił koło żeby się polansować w BT. :mysli::naughty:

no ja zmieniam bo niestety nie jade do BT a u nas juz nie bedzie mrozow i sniegu :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 09:49_________________________________________________

hot or not :polew:

2ajuekz.jpg

ale wiesniary masakra lans przy koks furze :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

ale nudaaa :gwizdanie:

dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka :naughty:

Może ja też bym zmienił koło żeby się polansować w BT. :mysli::naughty:

no ja zmieniam bo niestety nie jade do BT a u nas juz nie bedzie mrozow i sniegu :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 09:49_________________________________________________

hot or not :polew:

2ajuekz.jpg

ale wiesniary masakra lans przy koks furze :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

niezłe dżagi :decayed:

Opublikowano

:hi:

Stasiu, ja widzę że ostatnio jesteś strasznie wesoły :decayed:

Ps. Laseczki pierwsza klasa, takie maciorki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Witam :hi:

[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 10:40_________________________________________________Ja też wczoraj wyczyściłem koła i będę zakładał :)[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 10:41_________________________________________________Byłem też wymienić płyn hamulcowy bo myślałem że hamulce się trochę poprawią ale nic z tego dalej takie spowalniacze :(

Opublikowano

Adam, byłeś na odpowiedniej stacji kontroli pojazdów w celu zmierzenia siły hamowania? :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszce nie bo chciałem wymienić tyn płyn

Opublikowano

:hi:

ale nudaaa :gwizdanie:

dokladnie zaraz cza smigac sprzatac fure i zmienic kolka :naughty:

Może ja też bym zmienił koło żeby się polansować w BT. :mysli::naughty:

Ja zmienie w poniedziałek... po powrocie z BT...z pogadą nigdy nic nie wadomo. A lans może poczekać... :wink4:
Opublikowano

siemkaaa

Opublikowano

siemkaaa

:hi:

Wyspany ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.