Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

ty warjotko, powinnas mnie wspierac za ta opieka jaka cie obdarzylem :>

kiedy? :blink:

a pfffffffff przez caly zlot :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

ty warjotko, powinnas mnie wspierac za ta opieka jaka cie obdarzylem :>

kiedy? :blink:

a pfffffffff przez caly zlot :decayed:

Kędzior Ty powinieneś gdzieś pracować w pomocy społecznej albo gdzieś bo żeśtaki uczynny... :decayed:
Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

No tyś jest waryjot! :evil:

Jeżeli Ja wariat, to nie wiem w takim bądz razie jak można Kędziora nazwać.... :gwizdanie:
Opublikowano

Kędzior Ty powinieneś gdzieś pracować w pomocy społecznej albo gdzieś bo żeśtaki uczynny... :decayed:

taki do rany przyloz :decayed:

wiecie co jest dziwne :mysli: ze jeszcze nie ma Łatka i Moskala w moim pokoju :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

ty warjotko, powinnas mnie wspierac za ta opieka jaka cie obdarzylem :>

kiedy? :blink:

a pfffffffff przez caly zlot :decayed:

Kędzior Ty powinieneś gdzieś pracować w pomocy społecznej albo gdzieś bo żeśtaki uczynny... :decayed:

całą sobotę mogłam na Kędziora liczyć :polew: :polew:

Opublikowano

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

No tyś jest waryjot! :evil:

Jeżeli Ja wariat, to nie wiem w takim bądz razie jak można Kędziora nazwać.... :gwizdanie:

Nie ma takiego określenia... :naughty: :naughty:

Kędzior Ty powinieneś gdzieś pracować w pomocy społecznej albo gdzieś bo żeśtaki uczynny... :decayed:

taki do rany przyloz :decayed:

wiecie co jest dziwne :mysli: ze jeszcze nie ma Łatka i Moskala w moim pokoju :polew: :polew: :polew:

Dobrze mu adres napisałeś? :polew: :polew:

MORDOR - Centrum Zła i Rozrywki

bukowina%204.jpg

Żle wspominam ten podjazd do mordowni... :wink4: dobrze że zęby mam całe :)

to też byś wysłał fakturę do Kędziora... on i tak tego nie ogarnie :polew: :polew:

ty warjotko, powinnas mnie wspierac za ta opieka jaka cie obdarzylem :>

kiedy? :blink:

a pfffffffff przez caly zlot :decayed:

Kędzior Ty powinieneś gdzieś pracować w pomocy społecznej albo gdzieś bo żeśtaki uczynny... :decayed:

całą sobotę mogłam na Kędziora liczyć :polew: :polew:

Tak ale pod warunkiem, że odwiedziło się go w jego pokoju i zobaczyło jak smacznie śpi... :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Tak ale pod warunkiem, że odwiedziło się go w jego pokoju i zobaczyło jak smacznie śpi... :polew: :polew: :polew:

dzentelmeni przed 12 niepija dlatego czekalem az minie 24 :polew:
Opublikowano

Kędzior Ty powinieneś gdzieś pracować w pomocy społecznej albo gdzieś bo żeśtaki uczynny... :decayed:

taki do rany przyloz :decayed:

wiecie co jest dziwne :mysli: ze jeszcze nie ma Łatka i Moskala w moim pokoju :polew: :polew: :polew:

zdziwisz się jak otworzysz rano oczy :kox::decayed:

Opublikowano

On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna,

Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie :decayed:

Opublikowano

On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna,

Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie :decayed:

:good:
Opublikowano

On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna,

Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie :decayed:

taaaa, czuwał zwłaszcza nad tym żeby zawsze mieć polane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna,

Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie :decayed:

taaaa, czuwał zwłaszcza nad tym żeby zawsze mieć polane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

nieprzesadzaj, ja wiem kiedy powiedziec STOP :naughty:
Opublikowano

On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna,

Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie :decayed:

taaaa, czuwał zwłaszcza nad tym żeby zawsze mieć polane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

nieprzesadzaj, ja wiem kiedy powiedziec STOP :naughty:

jak flaszka się kończy to się nie liczy :tongue4:

Opublikowano

On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna,

Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie :decayed:

taaaa, czuwał zwłaszcza nad tym żeby zawsze mieć polane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

Ale sąsiadom też lał... :gwizdanie:

On tak specjalnie czuwał, chciał zobaczyć czy Adrenalina będzie grzeczna,

Chłopak wszystko sprytnie zaplanował a wy się śmiejecie :decayed:

taaaa, czuwał zwłaszcza nad tym żeby zawsze mieć polane :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew:

nieprzesadzaj, ja wiem kiedy powiedziec STOP :naughty:

Jak nogi odmówiły posłuszeństwa... :decayed:
Opublikowano

Gregor wlasnie jem stjejka :kox:

Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: :polew: Ale w BT to było :kox:

A tu już Pan szaliczek w czasie snu: :decayed:

resizeofzdjcie0013.jpg

Opublikowano

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Opublikowano

Gregor wlasnie jem stjejka :kox:

Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: :polew: Ale w BT to było :kox:

A tu już Pan szaliczek w czasie snu: :decayed:

resizeofzdjcie0013.jpg

jakiś taki niewyraźny :polew:

Opublikowano

Gregor wlasnie jem stjejka :kox:

Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: :polew: Ale w BT to było :kox:

A tu już Pan szaliczek w czasie snu: :decayed:

resizeofzdjcie0013.jpg

Yebany! Pajacyków śpi w szaliczku. :polew: :polew: :polew:

szkoda ze ten zlot nie trwal 5dni bo sie rozkrecalem :polew: :polew: :polew:

Pucuś żyjesz?

Tak żeś się rozkręcił że prawie wszyscy wokół Ciebie wpadli do oggniska! :polew: :polew:
Opublikowano

Gregor wlasnie jem stjejka :kox:

Teraz to: "jest lipa nie ma stejków, wszyscy się opierdalają" :polew: :polew: Ale w BT to było :kox:

A tu już Pan szaliczek w czasie snu: :decayed:

resizeofzdjcie0013.jpg

ta reka mach tak jak by na "obcego" :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Muli mnie strasznie więc idę spać dalej. Jutro na 7 do roboty :disgust:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.