Spoty Katowice i okolice

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

ale mnie oczy bola :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

pierwsze wrazenie bezcenne :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________ciekawe czy dostane klubowicza bo wlasnie napisalem podanie :tongue4:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

pierwsze wrazenie bezcenne :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________ciekawe czy dostane klubowicza :tongue4:

bez problemu ino musisz wylizać d*pę fugowi

:hi:

Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko :facepalm:

Anka tylko raz, a poza tym to uratowałem twoją skórę, co kosztowało mnie podrapaną nogę i dłoń :gwizdanie: :tongue4: Ale taki już jestem dżentel :decayed:

Anka co ma znaczyć twój avatar :mysli:

Kędzior za to zrobił Wojtekce łamanie krzyża na ławeczce jak Baraka w Mortal Kombat :thumbdown: Dzikus jeden. Współczuję Wojtkowi bo wyglądało to nieciekawie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

Nie martw się, teraz to już wszyscy będą wiedzieli kto to Kędzior i z czego słynie :decayed: Sława uczyni cię klubowiczem :kox:

:decayed:

niepamietam :gwizdanie:

niepamietam :gwizdanie:

Dobrze, że się nic nie stało :gwizdanie: Ale mina Wojtka mówiła sama za siebie w momencie wytrzeźwiał i zrobił się blady.. :rolleyes:

Tak czy siak, moim zdaniem kropek zasłużony :decayed: Choć sam nie głosowałem.

No co tam? :hi::naughty:

Zrobiłeś ?

Jednak nie miałem czasu :gwizdanie: ale sprzęt zorganizowałem. :naughty:

No co tam? :hi::naughty:

Zrobiłeś ?

Jednak nie miałem czasu :gwizdanie: ale sprzęt zorganizowałem. :naughty:

:good: czym to później będziesz zmywał ?