Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

COŚ CHYBA POZA TEMATEM JESTEM :confused4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widocznie coś w tym jest :thumbdown:

Opublikowano

Widocznie coś w tym jest :thumbdown:

:tongue4:

Opublikowano

ale mnie oczy bola :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

posłuchasz i wyciągniesz wnioski :gwizdanie:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

pierwsze wrazenie bezcenne :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________ciekawe czy dostane klubowicza bo wlasnie napisalem podanie :tongue4:
Opublikowano

ale mnie oczy bola :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

posłuchasz i wyciągniesz wnioski :gwizdanie:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

pierwsze wrazenie bezcenne :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________ciekawe czy dostane klubowicza :tongue4:

bez problemu ino musisz wylizać d*pę fugowi

Opublikowano

:hi:

Z tego co pamiętam Gregory też miał parcie na ognisko :facepalm:

Anka tylko raz, a poza tym to uratowałem twoją skórę, co kosztowało mnie podrapaną nogę i dłoń :gwizdanie: :tongue4: Ale taki już jestem dżentel :decayed:

Anka co ma znaczyć twój avatar :mysli:

Kędzior za to zrobił Wojtekce łamanie krzyża na ławeczce jak Baraka w Mortal Kombat :thumbdown: Dzikus jeden. Współczuję Wojtkowi bo wyglądało to nieciekawie :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:10_________________________________________________

ale mnie oczy bola :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:04_________________________________________________

Witam wszystkich,planuję się jutro wybrać na mój pierwszy spot do Katowic,namawiał mnie dziś addassko i trochę podjarał opowieściami,tylko o czy ja będę z wami jak jesteście po udanym weekendzie z tego co czytam i na pewno gadka będzie o tym

posłuchasz i wyciągniesz wnioski :gwizdanie:

będziesz mógł od razu poznać niektórych z jak najlepszej strony :decayed:

pierwsze wrazenie bezcenne :decayed:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 21:05_________________________________________________ciekawe czy dostane klubowicza bo wlasnie napisalem podanie :tongue4:

Nie martw się, teraz to już wszyscy będą wiedzieli kto to Kędzior i z czego słynie :decayed: Sława uczyni cię klubowiczem :kox:

Opublikowano

Tak ale ja cała życie przed oczyma miałam :beksa:

Opublikowano

Nie martw się, teraz to już wszyscy będą wiedzieli kto to Kędzior i z czego słynie :decayed: Sława uczyni cię klubowiczem :kox:

:decayed:

Kędzior za to zrobił Wojtekce łamanie krzyża na ławeczce jak Baraka w Mortal Kombat :thumbdown: Dzikus jeden. Współczuję Wojtkowi bo wyglądało to nieciekawie :gwizdanie:

niepamietam :gwizdanie:
Opublikowano
:hi: z wieczora pijoki.... :wink4:
Opublikowano

Kędzior za to zrobił Wojtekce łamanie krzyża na ławeczce jak Baraka w Mortal Kombat :thumbdown: Dzikus jeden. Współczuję Wojtkowi bo wyglądało to nieciekawie :gwizdanie:

niepamietam :gwizdanie:

Dobrze, że się nic nie stało :gwizdanie: Ale mina Wojtka mówiła sama za siebie w momencie wytrzeźwiał i zrobił się blady.. :rolleyes:

Tak czy siak, moim zdaniem kropek zasłużony :decayed: Choć sam nie głosowałem.

Opublikowano
:hi: sajo...nara do jutra ;) pod REAL'em
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

No co tam? :hi::naughty:

Opublikowano

No co tam? :hi::naughty:

Zrobiłeś ?
Opublikowano

No co tam? :hi::naughty:

Zrobiłeś ?

Jednak nie miałem czasu :gwizdanie: ale sprzęt zorganizowałem. :naughty:
Opublikowano

No co tam? :hi::naughty:

Zrobiłeś ?

Jednak nie miałem czasu :gwizdanie: ale sprzęt zorganizowałem. :naughty:

:good: czym to później będziesz zmywał ?
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: we wtorkowy poranek
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.