Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ładnie Legia zj***ła teraz :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

legia do boju :decayed:

Opublikowano

chłopaki z Lecha chyba pochlali wczoraj :gwizdanie:

Opublikowano

First Place to mam ja bo całą nockę nie śpię... :gwizdanie: :wink4: Zdupczam właśnie na chatę się drzemnąć chwilę. :hi:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 07:07_________________________________________________

jutro dojebany mecz

Lech Poznań - Legia Warszawa :gwizdanie:

A co do fajnych meczyków to dzisiaj jest uczta... Grand Derbi!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty pracowałeś całą noc a ja piłem, także jestem bardziej wyjebany :gwizdanie:
Opublikowano

First Place to mam ja bo całą nockę nie śpię... :gwizdanie: :wink4: Zdupczam właśnie na chatę się drzemnąć chwilę. :hi:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 07:07_________________________________________________

jutro dojebany mecz

Lech Poznań - Legia Warszawa :gwizdanie:

A co do fajnych meczyków to dzisiaj jest uczta... Grand Derbi!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty pracowałeś całą noc a ja piłem, także jestem bardziej wyjebany :gwizdanie:

sprawdziłeś płyn ?

Opublikowano
:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

czyli, że co :mysli:

Opublikowano

:wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

czyli, że co :mysli:

był gol ale tylko na chwile :decayed::thumbdown:

Opublikowano

First Place to mam ja bo całą nockę nie śpię... :gwizdanie: :wink4: Zdupczam właśnie na chatę się drzemnąć chwilę. :hi:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 07:07_________________________________________________

jutro dojebany mecz

Lech Poznań - Legia Warszawa :gwizdanie:

A co do fajnych meczyków to dzisiaj jest uczta... Grand Derbi!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ty pracowałeś całą noc a ja piłem, także jestem bardziej wyjebany :gwizdanie:

sprawdziłeś płyn ?

:good: zajefajny :wink4:
Opublikowano

:good: zajefajny :wink4:

do szybek?
Opublikowano

1:0 :naughty:

Opublikowano

1:0 :naughty:

i co cieszysz
Opublikowano

1:0 :naughty:

i co cieszysz

pałuj się koleś :decayed:

Opublikowano

:good: zajefajny :wink4:

do szybek?

yhy :)
Opublikowano

1:0 :naughty:

i co cieszysz

pałuj się koleś :decayed:

jebne ci :kox:
Opublikowano

1:0 :naughty:

i co cieszysz

pałuj się koleś :decayed:

jebne ci :kox:

:doh1:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 18:12_________________________________________________ale tu cisza, idę na parapetówę zaraz :sick3:

Opublikowano

dlaczego nie mogę wystawić gratów w dziale sprzedam?? ... :confused4:

Opublikowano

to dziwne bo ja widziałam te "graty"

Opublikowano

są w bazarze.... ja chcę w "sprzedam"...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.