Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aaaa to nie wiedziałam, ze to cos innego :tongue4:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

"Ograniczyliśmy również możliwość ogłaszania wątków o sprzedaży dla osób, którzy posiadają mniej niż 100 wysłanych postów"

chyba dlatego

Opublikowano

dobra, już wiem. Nie mam wysłanych 100 postów :confused4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:16_________________________________________________tak, właśnie to przyczytałem pół minuty temu :D[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:16_________________________________________________no nic, idę pospamować na technicznym coś :cool1:

Opublikowano

no nic, idę pospamować na technicznym coś :cool1:

hehe uwazaj zebys kropka nie dostal :tongue4:
Opublikowano

Tolek, jak chcesz to ci wrzucę :hi:

Opublikowano

spoko :good: mam do opisania parę rzeczy... także to nie będzie taki spamowy spam ;)[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________

Tolek, jak chcesz to ci wrzucę :hi:

Chyba, że moę Cię poprosić, aby to wrzucić:

Wiosenna wyprzedaż pozostałości po modach

Witam serdecznie, jak w temacie, moje pozostałości po modach z B6:

Wycieraczki (ramiona plus pióra) – 75 zł kpt + KW

Kierownica wraz z poduchą – 250 zł + KW

Moduł plus manetki (sedan brak obsługi FIS) – 75 zł + KW

Taśma do poduchy – 75 zł + KW

Radio Kaseciak – 200 zł + KW

Klimatronik 1DIN, panel przedni z B6, tył elektronika z B7 – 100 zł + KW

Pełen komplet do podłączenia nie ori radia (Ramka + wzmacniacz anteny + kostka do podłączenia tylnych głośników oraz woofera) – 65 zł + KW

Wszystkie części oczywiście 100% sprawne, zapraszam do kupna

e2902487a0c20e7em.jpg

f5e96c610a72c63dm.jpg

16fd10be297b5090m.jpg

2cf585f39efb0f75m.jpg

dd5fc0e7269357dem.jpg

717f2765bf616d72m.jpg

f2dab438c9c7a5eem.jpg

a8edd24e430b5217m.jpg

7c9104667590937fm.jpg

Opublikowano

To jest jawne wykorzystywanie pozycji i spamowego dorobku mojego brata nie wiem czy mogę sie na to zgodzić :mysli:

Opublikowano

To jest jawne wykorzystywanie pozycji i spamowego dorobku mojego brata nie wiem czy mogę sie na to zgodzić :mysli:

łaski nie robi :decayed:

Opublikowano

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Dzięki Krolu :good:

Potrzebuję troszeczkę gotówki, więc w końcu chcę sprzedać graty, które mi pozostały po moich małych modach :gwizdanie:

Zbieram na hebelki do tyłu 288... :cool1: ale nie wiem czy w tym miesiacu mi się uda... :confused4:

Opublikowano

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Dzięki Krolu :good:

Potrzebuję troszeczkę gotówki, więc w końcu chcę sprzedać graty, które mi pozostały po moich małych modach :gwizdanie:

Zbieram na hebelki do tyłu 288... :cool1: ale nie wiem czy w tym miesiacu mi się uda... :confused4:

ja zbieram na silnik :decayed:
Opublikowano

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie...

ok poczta wyczyszczona, chyba zmniejszyli limit :thumbdown:

szukam jakis 18" ale ciezko o jakies dobre opony, wiec zastanawiam sie czy nie kupic osobno fel a osobno opon :mysli:

Opublikowano

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Dzięki Krolu :good:

Potrzebuję troszeczkę gotówki, więc w końcu chcę sprzedać graty, które mi pozostały po moich małych modach :gwizdanie:

Zbieram na hebelki do tyłu 288... :cool1: ale nie wiem czy w tym miesiacu mi się uda... :confused4:

ja zbieram na silnik :decayed:

czyli 50% z utargu dla Ciebie? :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:52_________________________________________________

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie...

ok poczta wyczyszczona, chyba zmniejszyli limit :thumbdown:

szukam jakis 18" ale ciezko o jakies dobre opony, wiec zastanawiam sie czy nie kupic osobno fel a osobno opon :mysli:

zmiejszyli, i to dość mocno, też musiałem kasować kupe wiad.

Komplet można dostać w granicach 1200 1500 w bdb stanie

Opublikowano

zdaje sie ze bedziemy miec takie same fele :gwizdanie:

Opublikowano
:hi: po robocie wyjebany jak koń po westernie :zemdlal:
Opublikowano

no to psssytt, zaraz wielki mecz :kox:

Opublikowano

no to psssytt, zaraz wielki mecz :kox:

o ktorej i na ktorym :cool1:

Opublikowano

no to psssytt, zaraz wielki mecz :kox:

o ktorej i na ktorym :cool1:

C+ :kox:

Opublikowano

no to psssytt, zaraz wielki mecz :kox:

o ktorej i na ktorym :cool1:

C+ :kox:

;( nie mam wiec nie obejrzę :chytry:

Opublikowano

jedzie ktoś jutro do tego krakowa?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.