Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

"Ograniczyliśmy również możliwość ogłaszania wątków o sprzedaży dla osób, którzy posiadają mniej niż 100 wysłanych postów"

chyba dlatego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, już wiem. Nie mam wysłanych 100 postów :confused4:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:16_________________________________________________tak, właśnie to przyczytałem pół minuty temu :D[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:16_________________________________________________no nic, idę pospamować na technicznym coś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko :good: mam do opisania parę rzeczy... także to nie będzie taki spamowy spam ;)[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:18_________________________________________________

Tolek, jak chcesz to ci wrzucę :hi:

Chyba, że moę Cię poprosić, aby to wrzucić:

Wiosenna wyprzedaż pozostałości po modach

Witam serdecznie, jak w temacie, moje pozostałości po modach z B6:

Wycieraczki (ramiona plus pióra) – 75 zł kpt + KW

Kierownica wraz z poduchą – 250 zł + KW

Moduł plus manetki (sedan brak obsługi FIS) – 75 zł + KW

Taśma do poduchy – 75 zł + KW

Radio Kaseciak – 200 zł + KW

Klimatronik 1DIN, panel przedni z B6, tył elektronika z B7 – 100 zł + KW

Pełen komplet do podłączenia nie ori radia (Ramka + wzmacniacz anteny + kostka do podłączenia tylnych głośników oraz woofera) – 65 zł + KW

Wszystkie części oczywiście 100% sprawne, zapraszam do kupna

e2902487a0c20e7em.jpg

f5e96c610a72c63dm.jpg

16fd10be297b5090m.jpg

2cf585f39efb0f75m.jpg

dd5fc0e7269357dem.jpg

717f2765bf616d72m.jpg

f2dab438c9c7a5eem.jpg

a8edd24e430b5217m.jpg

7c9104667590937fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest jawne wykorzystywanie pozycji i spamowego dorobku mojego brata nie wiem czy mogę sie na to zgodzić :mysli:

łaski nie robi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Dzięki Krolu :good:

Potrzebuję troszeczkę gotówki, więc w końcu chcę sprzedać graty, które mi pozostały po moich małych modach :gwizdanie:

Zbieram na hebelki do tyłu 288... :cool1: ale nie wiem czy w tym miesiacu mi się uda... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Dzięki Krolu :good:

Potrzebuję troszeczkę gotówki, więc w końcu chcę sprzedać graty, które mi pozostały po moich małych modach :gwizdanie:

Zbieram na hebelki do tyłu 288... :cool1: ale nie wiem czy w tym miesiacu mi się uda... :confused4:

ja zbieram na silnik :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie...

ok poczta wyczyszczona, chyba zmniejszyli limit :thumbdown:

szukam jakis 18" ale ciezko o jakies dobre opony, wiec zastanawiam sie czy nie kupic osobno fel a osobno opon :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie... [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:37_________________________________________________Dzięki Krolu :good:

Potrzebuję troszeczkę gotówki, więc w końcu chcę sprzedać graty, które mi pozostały po moich małych modach :gwizdanie:

Zbieram na hebelki do tyłu 288... :cool1: ale nie wiem czy w tym miesiacu mi się uda... :confused4:

ja zbieram na silnik :decayed:

czyli 50% z utargu dla Ciebie? :naughty:[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2011, 20:52_________________________________________________

Kędzior. Masz limit Pw.

W każdym razie moja wiad:

ja zamieniałem oponki, te które miałem zostawiłem w rozliczeniu (245/40/18 Michelin Pilot Sport). Więc nie wiem, ile może kosztować komplet w samym kupnie...

ok poczta wyczyszczona, chyba zmniejszyli limit :thumbdown:

szukam jakis 18" ale ciezko o jakies dobre opony, wiec zastanawiam sie czy nie kupic osobno fel a osobno opon :mysli:

zmiejszyli, i to dość mocno, też musiałem kasować kupe wiad.

Komplet można dostać w granicach 1200 1500 w bdb stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to psssytt, zaraz wielki mecz :kox:

o ktorej i na ktorym :cool1:

C+ :kox:

;( nie mam wiec nie obejrzę :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to psssytt, zaraz wielki mecz :kox:

o ktorej i na ktorym :cool1:

C+ :kox:

;( nie mam wiec nie obejrzę :chytry:

na necie

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...