Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

daj jakies szczegoly hehe

zajara yoita i otworzy 0.7l :evil: :evil:

nom i o to chodzi :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

daj jakies szczegoly hehe

zajara yoita i otworzy 0.7l :evil: :evil:

nom i o to chodzi :naughty:

tak jak powiedział rzeczywistość :evil:

Opublikowano

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

daj jakies szczegoly hehe

zajara yoita i otworzy 0.7l :evil: :evil:

nom i o to chodzi :naughty:

po jeby :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

daj jakies szczegoly hehe

zajara yoita i otworzy 0.7l :evil: :evil:

nom i o to chodzi :naughty:

tak jak powiedział rzeczywistość :evil:

zwykly szary dzien :decayed: monotonia :polew:
Opublikowano

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________żartowałem :polew:

Opublikowano

spadam pobyć trochę w rzeczywistości :decayed:

daj jakies szczegoly hehe

zajara yoita i otworzy 0.7l :evil: :evil:

nom i o to chodzi :naughty:

tak jak powiedział rzeczywistość :evil:

zwykly szary dzien :decayed: monotonia :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jednym słowem NUDA [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________żartowałem :polew:

wcale nie :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jednym słowem NUDA

taka karma :decayed:

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________żartowałem :polew:

ja yhymm pewnie walisz debowe 0,3 :gwizdanie:
Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

jednym słowem NUDA

taka karma :decayed:

no to psssytttt :decayed:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:08_________________________________________________żartowałem :polew:

ja yhymm pewnie walisz debowe 0,3 :gwizdanie:

mam pięc tych dębowych, ale ja nie pijam takiego piwa :gwizdanie:

Opublikowano

mam pięc tych dębowych, ale ja nie pijam takiego piwa :gwizdanie:

no to w ktorys dzien pomoge ci sie ich pozbyc :naughty:
Opublikowano

mam pięc tych dębowych, ale ja nie pijam takiego piwa :gwizdanie:

no to w ktorys dzien pomoge ci sie ich pozbyc :naughty:

to trzeba będzie flaszkę dokupić :gwizdanie:

Opublikowano

mam pięc tych dębowych, ale ja nie pijam takiego piwa :gwizdanie:

no to w ktorys dzien pomoge ci sie ich pozbyc :naughty:

pewnie dziś :gwizdanie:
Opublikowano
:piroman:[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 12:18_________________________________________________

mam pięc tych dębowych, ale ja nie pijam takiego piwa :gwizdanie:

no to w ktorys dzien pomoge ci sie ich pozbyc :naughty:

pewnie dziś :gwizdanie:

ee co za czesto to nie zdrowo :decayed:

mam pięc tych dębowych, ale ja nie pijam takiego piwa :gwizdanie:

no to w ktorys dzien pomoge ci sie ich pozbyc :naughty:

to trzeba będzie flaszkę dokupić :gwizdanie:

przekonales mnie :tongue4:
Opublikowano
:hi: tu już z rana widze standartowe tematy idą :decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema! :naughty:

Ale q.wa doj**ałem! :evil::kox: :kox:

Opublikowano

Siema! :naughty:

Ale q.wa doj**ałem! :evil::kox: :kox:

:siema:

co za chlor :decayed:

Opublikowano

Siema! :naughty:

Ale q.wa doj**ałem! :evil::kox: :kox:

:siema:

co za chlor :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

Witka :hi: :hi:

Kędzior co do opon ja kupiłem piękne 18" w smiejsznej kasie :decayed: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.