Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

odezwał się ten, co to tyle porodów już przeżył :gwizdanie:

jeden na pewno :decayed:

no jak chyba każdy :gwizdanie:

nie, bo mnie bocian przyniósł mięczaki :cool1:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: no i dzisiaj się sprawa niestety nie wyjaśni z moim synem, badania jeszcze cza zrobić i niestety do jutra nie będzie jeszcze nic wiadomo wiec dzisiaj nie pijemy :gwizdanie:

Nie przejmuj się nic. :wink4: Bydzie dobrze! :good: Żonka została w szpitalu?

tak została w szpitalu a teraz się cykają robić tą cesarkę i musi zostać na badaniach ;(

nie takie rzeczy się w życiu przechodziło, będzie git :good:

odezwał się ten, co to tyle porodów już przeżył :gwizdanie:

jeden na pewno :decayed:

no jak chyba każdy :gwizdanie:

nie, bo mnie bocian przyniósł mięczaki :cool1:

a nie znaleźli Cię czasami w kapuście :gwizdanie: bo takie ploty chodzą :tongue4:
Opublikowano

tak jak Grisza gadasz kapusta do niego najlepiej pasuje :evil: :evil:

Opublikowano

dniówka zaliczona... Diman nie mogłeś jej jakoś przycisnąć żeby poszło :naughty:

Opublikowano

dniówka zaliczona... Diman nie mogłeś jej jakoś przycisnąć żeby poszło :naughty:

no właśnie nie dałem rady bo nie oto chodzi bo by się dało tylko oni się cykają ze będzie się dusić znaczy się Kasia i może po prostu się udusić i będę go musiał sam wychowywać ;( :gwizdanie:

Opublikowano
Dobre. :good: Ja dotarłem do roboty jakoś ale strasznie ciulato się czuję. :disgust::kwasny:
Opublikowano
Dobre. :good: Ja dotarłem do roboty jakoś ale strasznie ciulato się czuję. :disgust::kwasny:

herbatka :gwizdanie:

Opublikowano
Dobre. :good: Ja dotarłem do roboty jakoś ale strasznie ciulato się czuję. :disgust::kwasny:

herbatka :gwizdanie:

No ale w robocie bez wkładki... :thumbdown::decayed:
Opublikowano
Dobre. :good: Ja dotarłem do roboty jakoś ale strasznie ciulato się czuję. :disgust::kwasny:

Ja też coś dzisiaj nie ten teges...... :disgust:
Opublikowano
Dobre. :good: Ja dotarłem do roboty jakoś ale strasznie ciulato się czuję. :disgust::kwasny:

Ja też coś dzisiaj nie ten teges...... :disgust:

Cosik w powietrzu złego się unosi... :disgust:

Opublikowano

Oglądał ktoś Skrzydlate świnie? Właśnie wrzuciłem do napędu. :wink4::naughty:

Opublikowano
Dobre. :good: Ja dotarłem do roboty jakoś ale strasznie ciulato się czuję. :disgust::kwasny:

Ja też coś dzisiaj nie ten teges...... :disgust:

Cosik w powietrzu złego się unosi... :disgust:

tez mi sie tak wydaje chodź chory nie jestem :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2011, 22:22_________________________________________________

Oglądał ktoś Skrzydlate świnie? Właśnie wrzuciłem do napędu. :wink4::naughty:

:no:

Opublikowano

Oglądał ktoś Skrzydlate świnie? Właśnie wrzuciłem do napędu. :wink4::naughty:

to daj znac bo niewiem czy ogladac:P
Opublikowano
camping na nurburgringu :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Oglądał ktoś Skrzydlate świnie? Właśnie wrzuciłem do napędu. :wink4::naughty:

to daj znac bo niewiem czy ogladac:P

Taki sobie ten filmik... Najgorszy nie jest. :wink4: No to się drzemnę. :gwizdanie:
Opublikowano

Oglądał ktoś Skrzydlate świnie? Właśnie wrzuciłem do napędu. :wink4::naughty:

to daj znac bo niewiem czy ogladac:P

Taki sobie ten filmik... Najgorszy nie jest. :wink4: No to się drzemnę. :gwizdanie:

no to śpij dobrze :wink4:

Opublikowano
:hi: dobry :)
Opublikowano

:hi: dobry :)

Siema! Śreednio dobry. Łeb mnie naqrwia! :angry::disgust: Zbieram się powoli na chatę. Jak będę się tak dalej czuł to na spociszona raczej nie wpadnę ale ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem. :wink4:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.