Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i tu się pany mylicie byłem po części do ojcowej lantry i teraz czas na obiadek i będą to kotlety z piersi z kurczaczka i nie z biedrony :evil: wiec nie dupcyc mi tutej i potem znowu czas do szpitala się pokręcić :gwizdanie:

:polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i tu się pany mylicie byłem po części do ojcowej lantry i teraz czas na obiadek i będą to kotlety z piersi z kurczaczka i nie z biedrony :evil: wiec nie dupcyc mi tutej i potem znowu czas do szpitala się pokręcić :gwizdanie:

:polew:

:evil: :evil: :naughty:

Opublikowano

jestem już :D

było:

139,3 KM @ 4049 i 327,8 NM @ 1956

jest:

166,9 KM @ 4014 i 380,7 NM @ 2395

Jak myślicie?

Ali powiedział, ze turbo jest w bardzo dobre kondycji, silnik OK, mam mały spadek mocy przy 3200 obrotach, powiedział, że to pasek, a raczej napinacz. Ale mam tak zostawić to i nic nie robić. Program bezdymny (trzeba to zweryfikować)

Wrażenia, na 2gim biegu rwie a :kox:

Wieczorem dam wykres :cool1:

Opublikowano

jestem już :D

było:

139,3 KM @ 4049 i 327,8 NM @ 1956

jest:

166,9 KM @ 4014 i 380,7 NM @ 2395

Jak myślicie?

Ali powiedział, ze turbo jest w bardzo dobre kondycji, silnik OK, mam mały spadek mocy przy 3200 obrotach, powiedział, że to pasek, a raczej napinacz. Ale mam tak zostawić to i nic nie robić. Program bezdymny (trzeba to zweryfikować)

Wrażenia, na 2gim biegu rwie a :kox:

Wieczorem dam wykres :cool1:

no i bardzo dobrze to wygląda graty :oklaski: :good:

Opublikowano

no i tu się pany mylicie byłem po części do ojcowej lantry i teraz czas na obiadek i będą to kotlety z piersi z kurczaczka i nie z biedrony :evil: wiec nie dupcyc mi tutej i potem znowu czas do szpitala się pokręcić :gwizdanie:

Pokręć się, pokręć.... :naughty:

jestem już :D

było:

139,3 KM @ 4049 i 327,8 NM @ 1956

jest:

166,9 KM @ 4014 i 380,7 NM @ 2395

Jak myślicie?

Ali powiedział, ze turbo jest w bardzo dobre kondycji, silnik OK, mam mały spadek mocy przy 3200 obrotach, powiedział, że to pasek, a raczej napinacz. Ale mam tak zostawić to i nic nie robić. Program bezdymny (trzeba to zweryfikować)

Wrażenia, na 2gim biegu rwie a :kox:

Wieczorem dam wykres :cool1:

No ładnie! :good: Różnica mocno odczuwalna, co? :rolleyes:
Opublikowano

no i tu się pany mylicie byłem po części do ojcowej lantry i teraz czas na obiadek i będą to kotlety z piersi z kurczaczka i nie z biedrony :evil: wiec nie dupcyc mi tutej i potem znowu czas do szpitala się pokręcić :gwizdanie:

Pokręć się, pokręć.... :naughty:

jestem już :D

było:

139,3 KM @ 4049 i 327,8 NM @ 1956

jest:

166,9 KM @ 4014 i 380,7 NM @ 2395

Jak myślicie?

Ali powiedział, ze turbo jest w bardzo dobre kondycji, silnik OK, mam mały spadek mocy przy 3200 obrotach, powiedział, że to pasek, a raczej napinacz. Ale mam tak zostawić to i nic nie robić. Program bezdymny (trzeba to zweryfikować)

Wrażenia, na 2gim biegu rwie a :kox:

Wieczorem dam wykres :cool1:

No ładnie! :good: Różnica mocno odczuwalna, co? :rolleyes:

Jest jest ;)

Dużo lepiej idzie na 3 i 4 biegu. Jeszcze bardziej elastyczny się zrobił właśnie na tych biegach. Teraz hebelki na tył :kox:

Opublikowano

no i tu się pany mylicie byłem po części do ojcowej lantry i teraz czas na obiadek i będą to kotlety z piersi z kurczaczka i nie z biedrony :evil: wiec nie dupcyc mi tutej i potem znowu czas do szpitala się pokręcić :gwizdanie:

Pokręć się, pokręć.... :naughty:

jestem już :D

było:

139,3 KM @ 4049 i 327,8 NM @ 1956

jest:

166,9 KM @ 4014 i 380,7 NM @ 2395

Jak myślicie?

Ali powiedział, ze turbo jest w bardzo dobre kondycji, silnik OK, mam mały spadek mocy przy 3200 obrotach, powiedział, że to pasek, a raczej napinacz. Ale mam tak zostawić to i nic nie robić. Program bezdymny (trzeba to zweryfikować)

Wrażenia, na 2gim biegu rwie a :kox:

Wieczorem dam wykres :cool1:

No ładnie! :good: Różnica mocno odczuwalna, co? :rolleyes:

Jest jest ;)

Dużo lepiej idzie na 3 i 4 biegu. Jeszcze bardziej elastyczny się zrobił właśnie na tych biegach. Teraz hebelki na tył :kox:

No wyprzedzać teraz można spokojnie i bez strachu. :cool1: Co do hebli... :kox::good:
Opublikowano

Tak z czystej ciekawość...

Wasze plany na dzisiaj nie uległy zmianie? :cool1:

Opublikowano

no i obiadek już dochodzi zjem i śmigam się pokręcic :decayed: no a potem czekolada :kox: :kox: :banan2::banan:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2011, 16:11_________________________________________________

Tak z czystej ciekawość...

Wasze plany na dzisiaj nie uległy zmianie? :cool1:

hmmm moje nie tak jak wyżej :naughty:

Opublikowano
:thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup: :thumbup:
Opublikowano

316a34a093b4d641med.jpg

81ed644bc2a3d476med.jpg

Opublikowano

:hi:

316a34a093b4d641med.jpg

81ed644bc2a3d476med.jpg

ładne kreski :kox: musimy się kiedyś spróbować bo mam podobne kreski :naughty:
Opublikowano

:hi:

Tolek masz za krótkie auto, bo jak jest quattro to stoją obie osie na rolkach :polew: Pewnie z dwóch jest i go skrócili :decayed:

Co do czeko to ja odpadam. Dziś rano byłem zmęczony, bo się nie wyspałem. Dziś chce się wyspać, tak więc niestety ;(

Opublikowano

Tak z czystej ciekawość...

Wasze plany na dzisiaj nie uległy zmianie? :cool1:

U mnie jeszcze nie wiem bo jadę z małą właśnie do lekarza tzn. na 19tą mamy wizytę. Zobaczymy. :wink4:

316a34a093b4d641med.jpg

81ed644bc2a3d476med.jpg

:evil::good:
Opublikowano

Tak z czystej ciekawość...

Wasze plany na dzisiaj nie uległy zmianie? :cool1:

U mnie jeszcze nie wiem bo jadę z małą właśnie do lekarza tzn. na 19tą mamy wizytę. Zobaczymy. :wink4:

316a34a093b4d641med.jpg

81ed644bc2a3d476med.jpg

:evil::good:

ty się nie wygłupiaj i śmigaj z małą ogarnij temacik i wpadaj :naughty:

Opublikowano

Tak z czystej ciekawość...

Wasze plany na dzisiaj nie uległy zmianie? :cool1:

U mnie jeszcze nie wiem bo jadę z małą właśnie do lekarza tzn. na 19tą mamy wizytę. Zobaczymy. :wink4:

316a34a093b4d641med.jpg

81ed644bc2a3d476med.jpg

:evil::good:

ty się nie wygłupiaj i śmigaj z małą ogarnij temacik i wpadaj :naughty:

No jak wszystko będzie OK to bankowo jestem ale w tej sytuacji obiecać nie mogę. Wszystko się okazę około 19ej bo pojedziemy trochę wcześniej i może Nas przyjmie. :wink4:
Opublikowano

ja już na dzisiaj obchód po szpitalu zakończyłem pochodziliśmy po schodach :gwizdanie: zobaczymy na ile to pomoże się mu wydostać :decayed:

Opublikowano

ja już na dzisiaj obchód po szpitalu zakończyłem pochodziliśmy po schodach :gwizdanie: zobaczymy na ile to pomoże się mu wydostać :decayed:

Chyba mu się nie spieszy... :wink4:
Opublikowano

ja już na dzisiaj obchód po szpitalu zakończyłem pochodziliśmy po schodach :gwizdanie: zobaczymy na ile to pomoże się mu wydostać :decayed:

Ty przepchaj lepiej wylot :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

ja już na dzisiaj obchód po szpitalu zakończyłem pochodziliśmy po schodach :gwizdanie: zobaczymy na ile to pomoże się mu wydostać :decayed:

Ty przepchaj lepiej wylot :gwizdanie: :decayed:

nie ma jak propozycja z mojej strony padła :kox: ale co chwila nam ktoś przeszkadza nie ma warunków :chytry:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.