Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

było tyskie i jest tyskie, pssyttt :decayed:

wyzywasz mnie na pojedynek? 2-1 dla ciebie poki co :decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

było tyskie i jest tyskie, pssyttt :decayed:

wyzywasz mnie na pojedynek? 2-1 dla ciebie poki co :decayed:

ja gram dzisiaj do 3 "bramek" :gwizdanie:

Opublikowano

było tyskie i jest tyskie, pssyttt :decayed:

wyzywasz mnie na pojedynek? 2-1 dla ciebie poki co :decayed:

ja gram dzisiaj do 3 "bramek" :gwizdanie:

psyt 2-2 ?
Opublikowano

było tyskie i jest tyskie, pssyttt :decayed:

wyzywasz mnie na pojedynek? 2-1 dla ciebie poki co :decayed:

ja gram dzisiaj do 3 "bramek" :gwizdanie:

psyt 2-2 ?

ja w przerwie nie gram :gwizdanie:

Opublikowano
:evil:
Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:
Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:

jeżeli nie jesteś za Man Utd, nie lubię Cię :decayed:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:

jeżeli nie jesteś za Man Utd, nie lubię Cię :decayed:

nie jestem... :decayed:

Lionel Messi rulesss :kox:

Cristiano Ronaldo :sick3:

Tylko Barca :naughty:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:

jeżeli nie jesteś za Man Utd, nie lubię Cię :decayed:

nie jestem... :decayed:

Lionel Messi rulesss :kox:

Tylko Barca :naughty:

scentruje Ci kółka w twoim wózku w Zatorze :wink4:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:

jeżeli nie jesteś za Man Utd, nie lubię Cię :decayed:

nie jestem... :decayed:

Lionel Messi rulesss :kox:

Tylko Barca :naughty:

scentruje Ci kółka w twoim wózku w Zatorze :wink4:

nie obiecuj, nie obiecuj.... Ja Cię wcześniej spije.... :gwizdanie:
Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:

jeżeli nie jesteś za Man Utd, nie lubię Cię :decayed:

nie jestem... :decayed:

Lionel Messi rulesss :kox:

Tylko Barca :naughty:

scentruje Ci kółka w twoim wózku w Zatorze :wink4:

nie obiecuj, nie obiecuj.... Ja Cię wcześniej spije.... :gwizdanie:

nie ma takiej opcji, nie pije już od 10 minut :gwizdanie:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:

jeżeli nie jesteś za Man Utd, nie lubię Cię :decayed:

nie jestem... :decayed:

Lionel Messi rulesss :kox:

Tylko Barca :naughty:

scentruje Ci kółka w twoim wózku w Zatorze :wink4:

nie obiecuj, nie obiecuj.... Ja Cię wcześniej spije.... :gwizdanie:

nie ma takiej opcji, nie pije już od 10 minut :gwizdanie:

Ja też już od 5min :gwizdanie:
Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

Man Utd rozjedzie ich w finale :decayed:

spadam spać

:thumbdown: :thumbdown: :sick3:

jeżeli nie jesteś za Man Utd, nie lubię Cię :decayed:

nie jestem... :decayed:

Lionel Messi rulesss :kox:

Tylko Barca :naughty:

scentruje Ci kółka w twoim wózku w Zatorze :wink4:

:polew: :polew:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

:sick3:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

:sick3:

:rant::baseball: :bicz3:......... :evil:
Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

:sick3:

:tongue4: :tongue4:
Opublikowano

witka :hi: :hi: Akjam dostales ode mnie PW?

Opublikowano

witka :hi: :hi: Akjam dostales ode mnie PW?

:siema:

Dostałem, dostałem... Jutro pogadamy. :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.