Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

:sick3:

:tongue4: :tongue4:

do spania fani realu...... :sick3:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spoko, a tak w ogóle pochwale się że jestem pierwszy dzień w nowej robocie :decayed: :decayed:

Opublikowano

Barca 2-0 Yeesssssssssssssssss..... :cool1:

:sick3:

:tongue4: :tongue4:

do spania fani realu...... :sick3:

Już dawno śpią. :naughty:

spoko, a tak w ogóle pochwale się że jestem pierwszy dzień w nowej robocie :decayed: :decayed:

Gdzie znalazłeś roobotę? :cool1:
Opublikowano

kumpel ma firme transportową (wanny) i zaproponował mi robote... jeżdże narazie swoją audi i woże różne części do wywrotek, jakieś faktury, zbieram kase itp itd, niedługo ma kupić jakieś berlingo... przy okazji wystawił mi zaświadczenie i mam nadzieje że PUP zapłaci Mi za prawko C, kwalifikacje i kurs na przewóz rzeczy :)

Opublikowano

kumpel ma firme transportową (wanny) i zaproponował mi robote... jeżdże narazie swoją audi i woże różne części do wywrotek, jakieś faktury, zbieram kase itp itd, niedługo ma kupić jakieś berlingo... przy okazji wystawił mi zaświadczenie i mam nadzieje że PUP zapłaci Mi za prawko C, kwalifikacje i kurs na przewóz rzeczy :)

No i good! :good: Jakby udało się zrobić prawko na C to też byłoby spox. :kox: Nigdy papierów za dużo! :wink4:
Opublikowano

kumpel ma firme transportową (wanny) i zaproponował mi robote... jeżdże narazie swoją audi i woże różne części do wywrotek, jakieś faktury, zbieram kase itp itd, niedługo ma kupić jakieś berlingo... przy okazji wystawił mi zaświadczenie i mam nadzieje że PUP zapłaci Mi za prawko C, kwalifikacje i kurs na przewóz rzeczy :)

No i good! :good: Jakby udało się zrobić prawko na C to też byłoby spox. :kox: Nigdy papierów za dużo! :wink4:

a z tego co liczyłem byłbym jakieś min. 5 tys zł do przodu za te kursy... dobra spadam spać.. rano o 8 musze być aktywny.. :) to Akjam zgadamy sie jutro pozdro

Opublikowano

kumpel ma firme transportową (wanny) i zaproponował mi robote... jeżdże narazie swoją audi i woże różne części do wywrotek, jakieś faktury, zbieram kase itp itd, niedługo ma kupić jakieś berlingo... przy okazji wystawił mi zaświadczenie i mam nadzieje że PUP zapłaci Mi za prawko C, kwalifikacje i kurs na przewóz rzeczy :)

No i good! :good: Jakby udało się zrobić prawko na C to też byłoby spox. :kox: Nigdy papierów za dużo! :wink4:

a z tego co liczyłem byłbym jakieś min. 5 tys zł do przodu za te kursy... dobra spadam spać.. rano o 8 musze być aktywny.. :) to Akjam zgadamy sie jutro pozdro

:good: Ja też spadam. :hi:
Opublikowano

Siema z wieczora. Diman i reszta dzisiaj niestety beze mnie Czeko...

szkoda ale rozumie rodzina najważniejsza :gwizdanie:

ale w czeko spoko jak zawsze ale muszę powiedzieć, że dzisiaj mega dużo lasek było :kox: :kox:

dobra no to czas się zdrzemnąć chwilkę może coś się urodzi jutro :naughty: nara :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:thankyou2: kłaniam się
Opublikowano
:hi: witam szanowne grono
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Stanley czy wyjmaki do RNSE są do kupienia w ASO... :gwizdanie: Jaka cena i czy są od ręki? Pilnie je potrzebuje. :naughty: Sprawdź mi, proszę. :hi:

Opublikowano

elo z samego rana jak wstalem :decayed:

Opublikowano

Stanley czy wyjmaki do RNSE są do kupienia w ASO... :gwizdanie: Jaka cena i czy są od ręki? Pilnie je potrzebuje. :naughty: Sprawdź mi, proszę. :hi:

Stanley czy wyjmaki do RNSE są do kupienia w ASO... :gwizdanie: Jaka cena i czy są od ręki? Pilnie je potrzebuje. :naughty: Sprawdź mi, proszę. :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

Opublikowano

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

u nas jest wszystko :naughty:
Opublikowano

Stanley czy wyjmaki do RNSE są do kupienia w ASO... :gwizdanie: Jaka cena i czy są od ręki? Pilnie je potrzebuje. :naughty: Sprawdź mi, proszę. :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

Dzięx! :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

u nas jest wszystko :naughty:

:decayed::nabijasie:
Opublikowano

Stanley czy wyjmaki do RNSE są do kupienia w ASO... :gwizdanie: Jaka cena i czy są od ręki? Pilnie je potrzebuje. :naughty: Sprawdź mi, proszę. :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

Dzięx! :hi:

nie mamy tego u nas, musiałbyś do sosnowca zadzwonic :kwasny:

u nas jest wszystko :naughty:

:decayed::nabijasie:

Akjam, nawet nie wiedziałem, że do mnie dzwoniłeś, teraz się kapnąłem :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.