Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema Kapeluszniki ;)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie?

Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie?

no raczej, dzisiaj od razu na dolinie :naughty:

weźcie ze sobą kiełbaski :)

Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie?

no raczej, dzisiaj od razu na dolinie :naughty:

weźcie ze sobą kiełbaski :)

Po ile sztuk? :naughty:
Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie?

no raczej, dzisiaj od razu na dolinie :naughty:

weźcie ze sobą kiełbaski :)

Po ile sztuk? :naughty:

no ile zjesz, chyba, że po prostu zrobimy ściepe jak zawsze :gwizdanie:

Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie?

no raczej, dzisiaj od razu na dolinie :naughty:

weźcie ze sobą kiełbaski :)

Po ile sztuk? :naughty:

no ile zjesz, chyba, że po prostu zrobimy ściepe jak zawsze :gwizdanie:

No może się zrzucimy i zrobimy zakupy. :wink4:
Opublikowano

:hi:

Panowie, jak nie dam rady dzisiaj przyjechać, w przyszłym tyg. też chyba nie :no:

Mam remont, w robocie jest sajgon jak H… no i jeszcze szkoła mi do tego wszystkiego dowaliła kupe zadań... i kolokwia… masakra :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

:bry:

Kto dziś będzie?

Ja dzisiaj nie dam rady... musze dokonczyc prace... :disgust:

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

no to ja specjalnie przyjadę... :paker:

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

no to ja specjalnie przyjadę... :paker:

szczerze mówiąc to się nawet cieszyłem, że cie nie będzie - przynajmniej byś żył ale jak tam wolisz

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

no to ja specjalnie przyjadę... :paker:

szczerze mówiąc to się nawet cieszyłem, że cie nie będzie - przynajmniej byś żył ale jak tam wolisz

lubię wyzwania... :gwizdanie:

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

no to ja specjalnie przyjadę... :paker:

szczerze mówiąc to się nawet cieszyłem, że cie nie będzie - przynajmniej byś żył ale jak tam wolisz

lubię wyzwania... :gwizdanie:

:mysli: przyjęcie szlaga po którym padniesz to dla ciebie wyzwanie :sarcastic:

dobra spadam bo muszę jeszcze przed spotem podjechać w jedno miejsce

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

no to ja specjalnie przyjadę... :paker:

szczerze mówiąc to się nawet cieszyłem, że cie nie będzie - przynajmniej byś żył ale jak tam wolisz

lubię wyzwania... :gwizdanie:

:mysli: przyjęcie szlaga po którym padniesz to dla ciebie wyzwanie :sarcastic:

dobra spadam bo muszę jeszcze przed spotem podjechać w jedno miejsce

nooo ba bo jak nie padnę to będę mógł oddać... :decayed:

ale i tak mnie nie będzie bo się nie wyrobię :confused4:

ale możemy sobie dać po szlagu w zatorze :naughty:

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

no to ja specjalnie przyjadę... :paker:

szczerze mówiąc to się nawet cieszyłem, że cie nie będzie - przynajmniej byś żył ale jak tam wolisz

lubię wyzwania... :gwizdanie:

:mysli: przyjęcie szlaga po którym padniesz to dla ciebie wyzwanie :sarcastic:

dobra spadam bo muszę jeszcze przed spotem podjechać w jedno miejsce

nooo ba bo jak nie padnę to będę mógł oddać... :decayed:

ale i tak mnie nie będzie bo się nie wyrobię :confused4:

ale możemy sobie dać po szlagu w zatorze :naughty:

dobra ale ty pierwszy...przynajmniej będzie pewność, że każdy dostanie po szagu :kox:

Opublikowano

ja będę ale jestem tak wkurwiony, że pierwsza osoba którą zobacze na spocie dostanie z byka

no to ja specjalnie przyjadę... :paker:

szczerze mówiąc to się nawet cieszyłem, że cie nie będzie - przynajmniej byś żył ale jak tam wolisz

lubię wyzwania... :gwizdanie:

:mysli: przyjęcie szlaga po którym padniesz to dla ciebie wyzwanie :sarcastic:

dobra spadam bo muszę jeszcze przed spotem podjechać w jedno miejsce

nooo ba bo jak nie padnę to będę mógł oddać... :decayed:

ale i tak mnie nie będzie bo się nie wyrobię :confused4:

ale możemy sobie dać po szlagu w zatorze :naughty:

dobra ale ty pierwszy...przynajmniej będzie pewność, że każdy dostanie po szagu :kox:

:mysli:

no niech ci będzie tylko nie miej mi za złe jak prześpisz zator... :tongue4:

Opublikowano

Ale fantazja... :gwizdanie:

Do zoba za godzinkę. :wink4:

Opublikowano

bry :embarrassed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.