Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie opłaca się :thumbdown:

"napełnianie klimatyzacji nowym czynnikiem chłodzącym (200 ml)

Za każde kolejne 100 ml czynnika chłodzącego dopłata 16 zł"

A ile wchodzi czynnika do B5 :mysli: Muszę gdzieś w końcu jechać z tą klimą :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema

wchodzi gdzies pol kilo czynnika :wink4:

Opublikowano

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

Opublikowano

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

czyli wyjdzie jeden chvj

Opublikowano

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

ale w tym masz niby odgrzybianie, wiec niewiem jakie sa ceny dokladnie
Opublikowano

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

ale w tym masz niby odgrzybianie, wiec niewiem jakie sa ceny dokladnie

Muszę jechać tam na będzin zapytać :gwizdanie:
Opublikowano

a wogole jaka widzialem dzis dive mmmmmmmmmmmm :slina: :slina: :slina::jerk:

ciekawe jaki ma cennik :decayed::polew:

Opublikowano

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

ale w tym masz niby odgrzybianie, wiec niewiem jakie sa ceny dokladnie

"odgrzybianie" masz przy każdym opróżnianiu - napełnianiu klimy. Jest to proces który zachodzi w momencie gdy wytwarzana jest próżnia w układzie. :cool1:

Opublikowano

To gdzie najlepiej zrobić ta klime?

Opublikowano

To gdzie najlepiej zrobić ta klime?

w ASO :polew:

Opublikowano

To gdzie najlepiej zrobić ta klime?

w ASO :polew:

Stawiasz :naughty:
Opublikowano

To gdzie najlepiej zrobić ta klime?

w ASO :polew:

Stawiasz :naughty:

:jaaaaa::nabijasie:

Opublikowano

To gdzie najlepiej zrobić ta klime?

w ASO :polew:

Stawiasz :naughty:

Bulczas dawaj do Bańki w Będzinie na Namiarkowej przy targu. :good:

Kiedyś ASO opla naprawiało u niego klimy, teraz nie wiem :mysli:

Ceny jak wszędzie :wink4:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 15:20_________________________________________________

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

ale w tym masz niby odgrzybianie, wiec niewiem jakie sa ceny dokladnie

"odgrzybianie" masz przy każdym opróżnianiu - napełnianiu klimy. Jest to proces który zachodzi w momencie gdy wytwarzana jest próżnia w układzie. :cool1:

ja myślałem że odgrzybia się kanały powietrza a nie układ klimy od środka... :mysli:

Opublikowano

To gdzie najlepiej zrobić ta klime?

w ASO :polew:

Stawiasz :naughty:

Bulczas dawaj do Bańki w Będzinie na Namiarkowej przy targu. :good:

Kiedyś ASO opla naprawiało u niego klimy, teraz nie wiem :mysli:

Ceny jak wszędzie :wink4:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 15:20_________________________________________________

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

ale w tym masz niby odgrzybianie, wiec niewiem jakie sa ceny dokladnie

"odgrzybianie" masz przy każdym opróżnianiu - napełnianiu klimy. Jest to proces który zachodzi w momencie gdy wytwarzana jest próżnia w układzie. :cool1:

ja myślałem że odgrzybia się kanały powietrza a nie układ klimy od środka... :mysli:

to odrgzybiasz skutek, a nie przyczynę

co z tego, że zdezynfekujesz kanały jak np w parowniku masz grzyby :gwizdanie:

Opublikowano

To gdzie najlepiej zrobić ta klime?

w ASO :polew:

Stawiasz :naughty:

Bulczas dawaj do Bańki w Będzinie na Namiarkowej przy targu. :good:

Kiedyś ASO opla naprawiało u niego klimy, teraz nie wiem :mysli:

Ceny jak wszędzie :wink4:

[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 15:20_________________________________________________

Czyli się nie opłaca bo wyjdzie trochę ponad 100zł czyli tak jak normalnie

ale w tym masz niby odgrzybianie, wiec niewiem jakie sa ceny dokladnie

"odgrzybianie" masz przy każdym opróżnianiu - napełnianiu klimy. Jest to proces który zachodzi w momencie gdy wytwarzana jest próżnia w układzie. :cool1:

ja myślałem że odgrzybia się kanały powietrza a nie układ klimy od środka... :mysli:

to odrgzybiasz skutek, a nie przyczynę

co z tego, że zdezynfekujesz kanały jak np w parowniku masz grzyby :gwizdanie:

no jak są grzyby to można je zjeść :polew:

no i po robocie :tongue4:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 18:54_________________________________________________za***isty jesteś !!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

za***isty jesteś !!!

:polew: :polew: :polew: :polew:

masakra :decayed:
Opublikowano

:hi:[br]Dopisany: 01 Czerwiec 2011, 20:21_________________________________________________http://video.lublin.com.pl/film/U62stubaal4/kate_upton_supermodelka_z_usa/

zboczeniec :tongue4: bardzo ladna z twarzy :gwizdanie:

chyba fajna d*pa z ryja chciałeś napisać :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.