Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zyjesz? :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zyjesz? :decayed:

tak jakby, oddycham, patrzę i nawet czasem coś powiem do mojej :sarcastic:

Opublikowano

siema bando :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

patologia :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: dobry wszystkim :hi:

:cool1: elvis witamy w PL :hi:

a ja pomykam juz z kiero B8 z MF :evil:

Opublikowano

Kędzior ten zawias który masz teraz założony to jakie ma oznaczenie

ten co mam teraz jest z S4 czyli ten 1be o ile sie niemyle

1BD raczej :gwizdanie:

To -30 a Kędzior ma -20 czyli 1BE :wink4:

Opublikowano

Kędzior ten zawias który masz teraz założony to jakie ma oznaczenie

ten co mam teraz jest z S4 czyli ten 1be o ile sie niemyle

1BD raczej :gwizdanie:

To -30 a Kędzior ma -20 czyli 1BE :wink4:

Kędzior ma niby z esy czyli 1BD. Ale stoi jak 1BA :decayed:
Opublikowano

Siema alko! :naughty:

Chwile mnie nie było... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

zyjesz? :decayed:

tak jakby, oddycham, patrzę i nawet czasem coś powiem do mojej :sarcastic:

jak mlody Bóg? :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

:hi: dobry wszystkim :hi:

:cool1: elvis witamy w PL :hi:

a ja pomykam juz z kiero B8 z MF :evil:

cze cze a ja mam chyba łożysko w kole PP do wymiany, pamiętasz jak pytalem czy Twój też powyżej 120km/h glośniej chodzi - jakby sportowy silnik werczał lub sport wydech??? No to raczej łożysko ;/

Opublikowano

Hejka , Mam prośbę :) Mógłby ktoś polecić jakiś wiarygodny i dobry warsztat na terenie katowic śląska co zrobią przegląd wymiana oleju, filtrów itp ?? Z góry dziękuję szukałem już w dziale do tego przeznaczonym , i już prawie się wybierałem do pana R , ale po przypadku kolegi z forum i jego a4 zrezygnowałem :)

Opublikowano

a ja robię u kolegi, który robił kiedyś w Noma 2 a teraz jest mechanikiem w Auto - Ziębie ;) a co przegląd się zbliża?? Zapytam kolegi w środę jak będę z pracy co i jak pisz co chcesz zrobić;)[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2011, 19:28_________________________________________________

A tutaj trasa z TOP GEAR ;) Rumunia trasa 7C przez Karpaty 108km 0k. 3h jazdy .... śniegu leżało w c**j na zboczach, temp powietrza z 36,5st C spadła na szczycie do 16st C (wysokość ok. 2200 m n p m)

DSC07856_bis.jpg

Opublikowano

A tutaj trasa z TOP GEAR ;) Rumunia trasa 7C przez Karpaty 108km 0k. 3h jazdy .... śniegu leżało w ch*** na zboczach, temp powietrza z 36,5st C spadła na szczycie do 16st C (wysokość ok. 2200 m n p m)

DSC07856_bis.jpg

:hi:

niezłe serpentynki :kox:

Opublikowano

Hej, Przegląd samochodu ojca VW Passat B5 FL 1.8T wymiana oleju, filtra oleju ,filtra powietrza, filtr klimatyzacji, filtr paliwa. ;) Fajnie byłoby jakby się udało , bo teraz kogoś znaleźć pewnego w miare to z cudem graniczy ;) a ostatnio po przeglądzie robionym u "fachowca" były małe przygody :/

Opublikowano

Hej, Przegląd samochodu ojca VW Passat B5 FL 1.8T wymiana oleju, filtra oleju ,filtra powietrza, filtr klimatyzacji, filtr paliwa. ;) Fajnie byłoby jakby się udało , bo teraz kogoś znaleźć pewnego w miare to z cudem graniczy ;) a ostatnio po przeglądzie robionym u "fachowca" były małe przygody :/

Auto Danecki w Piekarach Śląskich :cool1:

Opublikowano

czas isc w wyrko

od jutro znowu walka z wiatrakami

Opublikowano

no trzeba :confused4:

Opublikowano

Gdzie tam do wyrka,ja dopiero zaczynam nocny żywot.

Opublikowano

Gdzie tam do wyrka,ja dopiero zaczynam nocny żywot.

Ja też... przed TV... :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.