Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

pogoda się klaruje :naughty:

Opublikowano

pogoda się klaruje :naughty:

dobra przekonales mnie :kox:
Opublikowano

Jakiś obiadek i może kino? :evil: A Co tu wogóle taka cisza?

Opublikowano

Jakiś obiadek i może kino? :evil: A Co tu wogóle taka cisza?

odrobiłem się z robotą, mógłbym już iść do domu :)

Opublikowano

Jakiś obiadek i może kino? :evil: A Co tu wogóle taka cisza?

odrobiłem się z robotą, mógłbym już iść do domu :)

To dupc wszystko i się zbieraj. :naughty: Ja miałem malować na chacie ale nie wiem czy się dziś za to brać. Na wszelki wypadek zrobiłem rezerwacje w kinie. :gwizdanie:
Opublikowano

Jakiś obiadek i może kino? :evil: A Co tu wogóle taka cisza?

odrobiłem się z robotą, mógłbym już iść do domu :)

To dupc wszystko i się zbieraj. :naughty: Ja miałem malować na chacie ale nie wiem czy się dziś za to brać. Na wszelki wypadek zrobiłem rezerwacje w kinie. :gwizdanie:

to nie moja firma żebym wychodził o której chce :disgust:

Opublikowano

Jakiś obiadek i może kino? :evil: A Co tu wogóle taka cisza?

odrobiłem się z robotą, mógłbym już iść do domu :)

To dupc wszystko i się zbieraj. :naughty: Ja miałem malować na chacie ale nie wiem czy się dziś za to brać. Na wszelki wypadek zrobiłem rezerwacje w kinie. :gwizdanie:

chlor :tongue4:
Opublikowano

:hi:

ja jeszcze w robocie ale mam neta i trochę luzu

Opublikowano

:hi:

ja jeszcze w robocie ale mam neta i trochę luzu

no w końcu się odezwał w odpowiednim wątku :naughty:

a nie tylko w dziale : "sprzedam tabule" :decayed:

Opublikowano

:hi:

ja jeszcze w robocie ale mam neta i trochę luzu

no w końcu się odezwał w odpowiednim wątku :naughty:

a nie tylko w dziale : "sprzedam tabule" :decayed:

z czegoś trzeba żyć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: po raz drugi

Dziś w końcu wolne :decayed: Byłem sobie upuścić trochę krwi

Opublikowano

Jakiś obiadek i może kino? :evil: A Co tu wogóle taka cisza?

odrobiłem się z robotą, mógłbym już iść do domu :)

To dupc wszystko i się zbieraj. :naughty: Ja miałem malować na chacie ale nie wiem czy się dziś za to brać. Na wszelki wypadek zrobiłem rezerwacje w kinie. :gwizdanie:

to nie moja firma żebym wychodził o której chce :disgust:

No wiem coś o tym choć czasem... :gwizdanie:

Jakiś obiadek i może kino? :evil: A Co tu wogóle taka cisza?

odrobiłem się z robotą, mógłbym już iść do domu :)

To dupc wszystko i się zbieraj. :naughty: Ja miałem malować na chacie ale nie wiem czy się dziś za to brać. Na wszelki wypadek zrobiłem rezerwacje w kinie. :gwizdanie:

chlor :tongue4:

Że niby co?

P.S. Jebłem sufit na biało! :kox::wink4:

:hi:

ja jeszcze w robocie ale mam neta i trochę luzu

no w końcu się odezwał w odpowiednim wątku :naughty:

a nie tylko w dziale : "sprzedam tabule" :decayed:

z czegoś trzeba żyć :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No tak. ROdzina się powiększyłą więc dodatkowe środki potrzebne. :naughty:

:hi: po raz drugi

Dziś w końcu wolne :decayed: Byłem sobie upuścić trochę krwi

Honorowy krwiodawca czy Sado macho? :decayed::wink4:
Opublikowano

zaliczyłem trase Ruda -Ustroń- Ruda i teraz spokojnie moge sie udać na browar :decayed:

Opublikowano

:hi: po raz drugi

Dziś w końcu wolne :decayed: Byłem sobie upuścić trochę krwi

Honorowy krwiodawca czy Sado macho? :decayed::wink4:

HDK :tongue4:

Opublikowano

obiad i mały wlewik :kox:

Opublikowano

no i nie wiele się jebłem, że dwunastaka dziś przydupię w robocie, ale pięknie :kox: :kox: :kox:

obiad i mały wlewik :kox:

kurczę też mi to chodzi po głowie zaraz jadę :shocked: do knajpki :kox:

Focus popierdala :kox:

Opublikowano

:hi:

Ktoś chętny na imprezę jutro w pomarańczy?

Opublikowano

:hi:

Ktoś chętny na imprezę jutro w pomarańczy?

ja :kox: :kox: :kox: ale niestety nie mogę ;( :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.