Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hello :hi:

powitał po długiej nieobecnosci :kox: szanownych Kolegów i Koleżanki znaczy Koleżanki i Kolegów :rolleyes:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:33_________________________________________________

siema z dachu :gwizdanie:

skrzypek na dachu ? :wink4:

"projekt moc skończony" :)

no wlasnie Diman cos tam slyszalem gratulacje projektu :naughty:

podobno :kox: :kox: :kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 11:08_________________________________________________severs a ja juz myslalem ze pojechales w podroz do okola swiata i sie zgobiles... :D
Opublikowano

IMAG0112.jpg

IMAG0111.jpg

docelowo mamy tam tarasy robic :gwizdanie:

Opublikowano

IMAG0112.jpg

IMAG0111.jpg

docelowo mamy tam tarasy robic :gwizdanie:

kaj Ty to jesteś, w nju jorku ? :decayed: czy może Wrocław :)

Opublikowano

gdzie to jest? :mysli:

Opublikowano

:bry:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 11:08_________________________________________________severs a ja juz myslalem ze pojechales w podroz do okola swiata i sie zgobiles... :D

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nosz kur wzialem 15kpln na paliwo i mi braklo musialem sie do roboty przyjac na sri lance to zajs kawalek ujechalem i tak od wsi do wsi :decayed:

Opublikowano

IMAG0112.jpg

IMAG0111.jpg

docelowo mamy tam tarasy robic :gwizdanie:

kaj Ty to jesteś, w nju jorku ? :decayed: czy może Wrocław :)

sky tower wroclaw :kox:

Opublikowano

IMAG0112.jpg

IMAG0111.jpg

docelowo mamy tam tarasy robic :gwizdanie:

hmm? wroclaw? :mysli:

Opublikowano

IMAG0112.jpg

IMAG0111.jpg

docelowo mamy tam tarasy robic :gwizdanie:

hmm? wroclaw? :mysli:

jaaaaa :wink4:

Opublikowano

IMAG0112.jpg

IMAG0111.jpg

docelowo mamy tam tarasy robic :gwizdanie:

hmm? wroclaw? :mysli:

jaaaaa :wink4:

przejezdzalem pod nim oststanio i robi wrazenie :wink4: a jeszcze nie skonczony hahaha :kox:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 13:09_________________________________________________chlopaki powiedzcie mi...

tak w ogole Was dzis dwiedze :naughty:

i w zwiazku z tym.. nie ma ktos moze czasem luzem kosza 2DIN? potrezebuje tylko radio przymierzyc i wyjac... doslownie 1minuta :gwizdanie:

jakby to Wam nie sprawilo klopotu to moglibyscie zabrac ten kosz na spota?

z góry dziennnnnnki :decayed:

Opublikowano

i po pracy

IMAG0112.jpg

IMAG0111.jpg

docelowo mamy tam tarasy robic :gwizdanie:

kaj Ty to jesteś, w nju jorku ? :decayed: czy może Wrocław :)

ja bym obstawial dubaj
Opublikowano

:siema:

I Kto dziś będzie? :cool1:

Opublikowano

ja dziś odpadam niestety praca praca praca :wink4:

Opublikowano

:siema:

I Kto dziś będzie? :cool1:

ja co prawda juz od godzinki po robocie ale nie dam rady podjechac :gwizdanie:

Opublikowano

:siema:

I Kto dziś będzie? :cool1:

ja co prawda juz od godzinki po robocie ale nie dam rady podjechac :gwizdanie:

Eeee tam... Dwiesta kunia to dasz radę! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ja wpadnę na chwilę :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie prośba o pomoc. nie wiem na które koła się zdecydować. Od razu mówie nie będe zakłądał 19'.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=39852.msg2529842#msg2529842

Z góry dzięki za pomoc :hi: :hi: :hi:

oczywiście, że Avus :)

Opublikowano

kurcze, poważnie? mnie sie dużo bardziej te ozty podobają....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.