Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich:) nigdy się tu nie udzielałem, ale zawsze ten pierwszy raz musi być:P i od razu pisze z pytaniem czy znacie w Bytomiu jakieś miejsce gdzie można wyjść z dziewczyną bo ja tego miasta to w ogóle nie znam:) proszę o pomoc

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam wszystkich:) nigdy się tu nie udzielałem, ale zawsze ten pierwszy raz musi być:P i od razu pisze z pytaniem czy znacie w Bytomiu jakieś miejsce gdzie można wyjść z dziewczyną bo ja tego miasta to w ogóle nie znam:) proszę o pomoc

bry, nieznam bytomia takze pomoc ci akurat niemoge ale moze inni beda cos wiedzieli :naughty:
Opublikowano

:hi:

to ja się Was pytom kto to jest Polonia Bytom :kox:

Opublikowano

Witam zamówiłem sobie nowe wkłady do lusterek i okazało się że mam podgrzewane lusterka tylko cały czas grzeją jak tylko przekręcę kluczyk w stacyjce :angry:

Opublikowano

Witam zamówiłem sobie nowe wkłady do lusterek i okazało się że mam podgrzewane lusterka tylko cały czas grzeją jak tylko przekręcę kluczyk w stacyjce :angry:

ja sie dowiedziałem że mam maty grzewcze jak wymieniałem lusterko na anglika ;) jeszcze tylko musze instalacje pociągnąć..

to ja się Was pytom kto to jest Polonia Bytom :kox:

:facepalm: weź już to pisz normalnie po śląsku a tym zza miedzy sie wytłumaczy jak nie zrozumią :gwizdanie:

Witam wszystkich:) nigdy się tu nie udzielałem, ale zawsze ten pierwszy raz musi być:P i od razu pisze z pytaniem czy znacie w Bytomiu jakieś miejsce gdzie można wyjść z dziewczyną bo ja tego miasta to w ogóle nie znam:) proszę o pomoc

Bytom.. hmmm idź do Agory na zakupy a potem zabierz ją do innego miasta ;)

Opublikowano

Agora, Plejada...

Opublikowano

panowie wszystko pięknie ale w agorze to ona pracuje wiec kicha:P

Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

Opublikowano

Witam zamówiłem sobie nowe wkłady do lusterek i okazało się że mam podgrzewane lusterka tylko cały czas grzeją jak tylko przekręcę kluczyk w stacyjce :angry:

ja sie dowiedziałem że mam maty grzewcze jak wymieniałem lusterko na anglika ;) jeszcze tylko musze instalacje pociągnąć..

to ja się Was pytom kto to jest Polonia Bytom :kox:

:facepalm: weź już to pisz normalnie po śląsku a tym zza miedzy sie wytłumaczy jak nie zrozumią :gwizdanie:

jo sie Wos pytom :decayed:

Opublikowano

cicho tu jakoś... :kox:

Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

och, dorosły, dorosły :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Z powodu mnie możesz dziewczynę zabrać do Hiltona...

Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

piękna wypowiedz:P a jaszcze jak powiesz gdzie na spacer to już będę w pełni szczęścia
Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

piękna wypowiedz:P a jaszcze jak powiesz gdzie na spacer to już będę w pełni szczęścia

a słyszałeś kiedyś "spontan"... :rolleyes:

Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

piękna wypowiedz:P a jaszcze jak powiesz gdzie na spacer to już będę w pełni szczęścia

do parku :cool1: [br]Dopisany: 20 Lipiec 2011, 20:15_________________________________________________

a słyszałeś kiedyś "spontan"... :rolleyes:

w bytomiu lepiej nie liczyć na spontan - trafisz do dzielnicy "bobrek" i może to być twój ostatni wypad... :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

piękna wypowiedz:P a jaszcze jak powiesz gdzie na spacer to już będę w pełni szczęścia

niedaleko Bytomia - Świerklaniec :good:

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

piękna wypowiedz:P a jaszcze jak powiesz gdzie na spacer to już będę w pełni szczęścia

a słyszałeś kiedyś "spontan"... :rolleyes:

chyba na hołdy w Bytumiu :decayed:

Opublikowano

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

piękna wypowiedz:P a jaszcze jak powiesz gdzie na spacer to już będę w pełni szczęścia

niedaleko Bytomia - Świerklaniec :good:

Bytom nie jest niestety mega rozwinięty jeśli chodzi o atrakcje.

Weź ją do silesii, tam masz dużo możliwości :cool1:

dzieci... co za facet bierze laske do centrum handlowego...

w Bytomiu znajdziesz:

knajpy: Jazz, Kronika,

jeśli jedzenie to fat's mama, chata młynarza,

klimatyczny pub "9" na rycerskiej

albo kawiarnia - suplement :gwizdanie:

piękna wypowiedz:P a jaszcze jak powiesz gdzie na spacer to już będę w pełni szczęścia

a słyszałeś kiedyś "spontan"... :rolleyes:

chyba na hołdy w Bytumiu :decayed:

ukradłeś mi pomysł... :decayed:

Opublikowano

kolego rozumiem słowo spontan ale jak ja nigdy w tym mieście nie byłem:) ja nie proszę o ułożenie trasy wycieczkowej tylko podpowiedz bo i tak wszystko wyjdzie na miejscu

Opublikowano

jeśli o mnie chodzi to w Bytomiu nie ruszam sie nigdzie poza agore - nie lubie dostawać strzałów znikąd :embarrassed:

Opublikowano

jeśli o mnie chodzi to w Bytomiu nie ruszam sie nigdzie poza agore - nie lubie dostawać strzałów znikąd :embarrassed:

:naughty: :naughty: :naughty:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.