Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i autoresponder :kox:

po angielsku oczywiście :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:14_________________________________________________

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

To jaki my mamy dziś dzień tygodnia bo trochę straciłem orientację :kox:

wtorek...dziś spot :decayed:

Oj to nie dam rady podjechać bo dziś grill "u Filipa"

co to knajpa jakaś czy co ? :mysli:

Knajpka taka z możliwością zrobienia grila

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no i autoresponder :kox:

po angielsku oczywiście :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:14_________________________________________________

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

To jaki my mamy dziś dzień tygodnia bo trochę straciłem orientację :kox:

wtorek...dziś spot :decayed:

Oj to nie dam rady podjechać bo dziś grill "u Filipa"

co to knajpa jakaś czy co ? :mysli:

Knajpka taka z możliwością zrobienia grila

a gdzie ? warto wiedzieć :gwizdanie:

Opublikowano

no i autoresponder :kox:

po angielsku oczywiście :polew:[br]Dopisany: 29 Lipiec 2011, 13:14_________________________________________________

Yoł weekend czas zacząć :decayed:

To jaki my mamy dziś dzień tygodnia bo trochę straciłem orientację :kox:

wtorek...dziś spot :decayed:

Oj to nie dam rady podjechać bo dziś grill "u Filipa"

co to knajpa jakaś czy co ? :mysli:

Knajpka taka z możliwością zrobienia grila

a gdzie ? warto wiedzieć :gwizdanie:

No w Tychach na Paprocańskiej

http://www.zumi.pl/namapie.html?loc=43-100+Tychy%2C+Paproca%F1ska+45&qt=Drink+Bar+U+Filipa+Bia%B3czak+Ewa&Submit=Szukaj

Opublikowano

i po pracy jeszcze tylko jutro i niedziela :decayed:

Opublikowano

Ja już po obiadku i do roboty dopiero w niedzielę na noc. :kox: Także tego... :gwizdanie: :evil:

Opublikowano

Ja już po obiadku i do roboty dopiero w niedzielę na noc. :kox:Także tego... :gwizdanie: :evil:

którego :mysli::decayed:

Opublikowano

Basia w szpitalu, pozostało czekać :rolleyes:

Opublikowano

Basia w szpitalu, pozostało czekać :rolleyes:

to już możesz do odcinki teraz już nie musisz prowadzić :kox:

Opublikowano

Umrę tu z nudów... :gwizdanie:

Opublikowano

Jeszcze zatęsknisz za nudą:)

Opublikowano

Yhy.... Tylko że ja jestem pierwszy raz w szpitalu i nie bardzo wiem co z sobą robić

Wiecie że tu podają kolację o 17? :blink:

Opublikowano

Yhy.... Tylko że ja jestem pierwszy raz w szpitalu i nie bardzo wiem co z sobą robić

Wiecie że tu podają kolację o 17? :blink:

czyli zdążyłaś :decayed:

Opublikowano

Yhy.... Tylko że ja jestem pierwszy raz w szpitalu i nie bardzo wiem co z sobą robić

Wiecie że tu podają kolację o 17? :blink:

zdrowo :good:

nie to co na spotach o 22 tłuste kiełbachy :kox:

Opublikowano

Yhy.... Tylko że ja jestem pierwszy raz w szpitalu i nie bardzo wiem co z sobą robić

Wiecie że tu podają kolację o 17? :blink:

czyli zdążyłaś :decayed:

pupa... Dalej na nią patrzę bo nie mam noża

Opublikowano

Yhy.... Tylko że ja jestem pierwszy raz w szpitalu i nie bardzo wiem co z sobą robić

Wiecie że tu podają kolację o 17? :blink:

czyli zdążyłaś :decayed:

pupa... Dalej na nią patrzę bo nie mam noża

pożycz od sąsiadek z sali :gwizdanie:

Opublikowano

nie zanosi się dzisiaj na poród więc psyt :naughty:

Opublikowano

nie zanosi się dzisiaj na poród więc psyt :naughty:

:gwizdanie: też tak myślałem i po mnie dzwoniła o 2 w nocy :decayed: a ja po dwóch piwach i pełna chata gości :kox:

Opublikowano

nie zanosi się dzisiaj na poród więc psyt :naughty:

:gwizdanie: też tak myślałem i po mnie dzwoniła o 2 w nocy :decayed: a ja po dwóch piwach i pełna chata gości :kox:

dobra, to wpdać kto ma ochote :decayed:

Opublikowano

nie zanosi się dzisiaj na poród więc psyt :naughty:

Żebyś się nie zdziwił... :gwizdanie:

Opublikowano

to kędzior już pewnie w szpitalu siedzi :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.